Novi Kymco Xciting 400

Uskoro i Kawasaki.Downtown sa izmjenama-model će se zvati J300 a proizvodit će ga naravno Kymco. :mrgreen:
 
juri 300 na sat.  :mrgreen:

Ne izgleda loše.

bkvz.jpg


kawasaki-j300_2.jpg
 
Svi su ovi moderni skuteri vrlo slični da ne kažem skoro isti. :x :palacdolje:Svi japanski maxi skuteri liče jedan na drugog, dok evropski pokušavaju napravit jedan odmak. :wink:
 
Maestral said:
I svi imaju te ruzne auspuhe....
Sinna said:
Svi su ovi moderni skuteri vrlo slični da ne kažem skoro isti. :x :palacdolje:Svi japanski maxi skuteri liče jedan na drugog, dok evropski pokušavaju napravit jedan odmak. :wink:

Istina.  (y) Šteta.
 
vjerojatno nemaju velikog izbora za ove jednocilindraše kojima se uz to njiše auspuh s agregatom...potreban im je kapacitet...i sad cili izbor je hoće li biti okruglog presjeka ili malo jajastog i to je to
 
Evo sam danas u Splitu prošao pokraj jokera i zastao malo kako bi vidio xciting 400 - stvarno lipo izgleda uzivo (crni je u izlogu). Kada je radno vrijeme tamo? Nije nikoga bilo, a na vratima neke poruka koja govori da se ne radi do 31.12.2013.  :neznam:
Volio bi sist na njega i vidit koliko prostora za noge ima, uz sve osalo  :D
 
pOha said:
Evo sam danas u Splitu prošao pokraj jokera i zastao malo kako bi vidio xciting 400 - stvarno lipo izgleda uzivo (crni je u izlogu). Kada je radno vrijeme tamo? Nije nikoga bilo, a na vratima neke poruka koja govori da se ne radi do 31.12.2013.  :neznam:
Volio bi sist na njega i vidit koliko prostora za noge ima, uz sve osalo  :D

Mislim da je 31/12/2013 bia dan zatvaranja dućana...koliko sam razumio obavijest, više nema Kymca u Splitu
 
više nema kymca na brodarici koliko sam razumio ili,nikako ?
pa jbt,nisu se uspili niti dokazati na našem tržištu,dobri su to motori/skuteri  :021:
 
arsenall said:
Mislim da je 31/12/2013 bia dan zatvaranja dućana...koliko sam razumio obavijest, više nema Kymca u Splitu
Nema veze
Imas motogama u Trogiru.dode na isto
Jek Sago uz Hondu prodava Kymco?

Send from my Kinez

 
Nazoves u Motogama i pitas sta te zanima.Toni je vlasnik i stvarno je lik pristupacan.Ja sam u njega kupia xcitiga250 i o motoru sve najbolje.Vozia sam ga 5god i motor je stvarno ok.

Poslano sa mog LG-P990 koristeći Tapatalk 4

 
arsenall said:
Mislim da je 31/12/2013 bia dan zatvaranja dućana...koliko sam razumio obavijest, više nema Kymca u Splitu

:misli: Jeli to Global Plus firma drzala tu prodavnicu?
http://www.skutermoto.hr/
 
..piše vam sve na vratima...ponovno otvaranje trgovine do 01.03 na istoj lokaciji ili u krugu 500 m.Radi se o tome da je prostor sa skladištem,servisom i gornjim katom bio preogroman za potrebe posla.Prvi mjesec u godini bio je idealan da se to odradi (inventure  i sl.)Ako je netkome nešto hitno može dobiti sve preko Skutermota Zagreb.Ponavljam sve piše na vratima i telefoni su prespojeni u Zagreb.
 
Vozi li itko sa foruma ovaj xciting 400? Kakav se pokazao do sada? Potrošnja, kvaliteta izrade? Baš me zanima mišljenje vlasnika
 
..glupo je uopče slušat sa strane jer svatkome nešto smeta a nešto odgovara ..po meni ( napravio nekih 2000 km ) s njim skuter u rangu duplo skupljih dvocilindraša po ubrzanju,ponašanju u vožnji,kočenju itd....idealno bi bilo da ga probaš prije bilo kakvih bacanja buba u uho sa strane....za razliku od 300 i 500 Ri puno bolje odgovara osobama srednjeg rasta ..ono što me fasciniralo kod tog skutera znači nisam čuo nikakvu vibraciju,nikakav šum,nikakvu trešnju,nikakvo cvilenje plastike,nikakvo zveketanje iz variomata, i to pri malim ali i velikim brzinama.po cajgeru natero sam ga do 162...mislim da bi i malo preko mogo iči....
 
Imam peopla 300 i tog 400 sam provozao. Slažem se u svemu s retriverom. Dodao bi još da je osjetno tvrd, nema onog neugodnog ljuljanja u zavojima, kao što je to slučaj kod touring skutera.