odgađanje plačanja god. poreza...

KING RR said:
Pa zato je i dobio čestitku jer je bio tada regan na njegovo ime  :wink: može se žalit ko i svi mi, upravi vodovoda  :jesus: :LOL: ili ko naš Dane, probat zajebat kupca pa mu uvalit uplatnicu sa spikom "znaš po zakonu ti to moraš platit"    :LOL: :LOL: :LOL:
Boli njih dupe kome je vozilo prodano i preprodano  :mrgreen:

Uvaljivanje uplatnice mi je najbolja fora, a ono moje ime na njoj  :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
DADO PU said:
Boli njih dupe kome je vozilo prodano i preprodano  :mrgreen:

Uvaljivanje uplatnice mi je najbolja fora, a ono moje ime na njoj  :lolcry: :lolcry: :lolcry:

Sad samo nek neko još kaže da je koji murjak glup  :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
KING RR said:
Sad samo nek neko još kaže da je neki murjak glup  :lolcry: :lolcry: :lolcry:
Ima ih svakakvih, znam ja jednog ali taj plaća porez  :LOL:
 
Prošle g. sam kasnio sam uplatom nekih 1.5-2mj. pa mi je došao porez za ovu g. 836.88kn (umjesto 800kn) sa valjda uračunatim kamatama od prošle godine. Motor je ove g. odjavljen od 7mj. i neću ga prijavljivati niti regati do proljeća... Dali će mi onda iduće g. umanjiti iznos poreza za tu razliku kada je odjavljen?
 
puskacbr said:
Prošle g. sam kasnio sam uplatom nekih 1.5-2mj. pa mi je došao porez za ovu g. 836.88kn (umjesto 800kn) sa valjda uračunatim kamatama od prošle godine. Motor je ove g. odjavljen od 7mj. i neću ga prijavljivati niti regati do proljeća... Dali će mi onda iduće g. umanjiti iznos poreza za tu razliku kada je odjavljen?
ne ali se možeš žaliti i tražiti povrat novca  :mrgreen:
 
Silom prilika odjavio sam motor prošle godine na zimu i regao ga početkom travnja ove godine.
Porez za 2010 nije nikad došao na naplatu, a ureno sam dobio povrat poreza, dok sam jučer dobio uplatnicu za 2011.
Znači vjerojatno još stoji ona shema o 31.03 i ne registriranom vozilu.
Ove godine ga isto mislim odjaviti, ali čitam da ima povrat od osiguranja za preostalo razdoblje, znači do travnja.
Povrat novaca ide na račun ili se umanjuje prilikom rege ili ???
 
kosta said:
Silom prilika odjavio sam motor prošle godine na zimu i regao ga početkom travnja ove godine.
Porez za 2010 nije nikad došao na naplatu, a ureno sam dobio povrat poreza, dok sam jučer dobio uplatnicu za 2011.
Znači vjerojatno još stoji ona shema o 31.03 i ne registriranom vozilu.
Ove godine ga isto mislim odjaviti, ali čitam da ima povrat od osiguranja za preostalo razdoblje, znači do travnja.
Povrat novaca ide na račun ili se umanjuje prilikom rege ili ???
odeš sa policom i odjavom vozila na osiguranje i tražiš povrat. mislim da ti uplate na račun.
 
Hvala
 
jučer je došla uplatnica za 2011, kaj se mora mora se, teško mi je pri srcu ali plaćam u roku od 15 dana  :021:
 
Piše plativo u roku 15 dana, ali iz iskustva , ako i kad te pauk digne možeš plaćati u par rata.
Pauk sam platil kroz 6 mjeseci, a porez u 5 :misli:
 
kosta said:
Silom prilika odjavio sam motor prošle godine na zimu i regao ga početkom travnja ove godine.
Porez za 2010 nije nikad došao na naplatu, a ureno sam dobio povrat poreza, dok sam jučer dobio uplatnicu za 2011.
Znači vjerojatno još stoji ona shema o 31.03 i ne registriranom vozilu.
Ove godine ga isto mislim odjaviti, ali čitam da ima povrat od osiguranja za preostalo razdoblje, znači do travnja.
Povrat novaca ide na račun ili se umanjuje prilikom rege ili ???
je kak veli Iwa odeš na osiguranje sa policom i prometnom u kojoj stoji da je vozilo odjevljeno. to oni kopiraju za sebe, a policu zadrže(mislim na papir osiguranja) i zelenu kartu. nakon par tjedana ako nema prijave štete ili bilo kakvog potraživanja naplate štete od osiguranja vračaju preostali dio novca sa police. mislim da je 8 kn po danu ili tako nešt. uglavnom ja sam ga odjavio i sve to dobio na tekući račun
 
mg749ie said:
jučer je došla uplatnica za 2011, kaj se mora mora se, teško mi je pri srcu ali plaćam u roku od 15 dana  :021:

I meni za motor, i starom za auto, i curi za auto. Na 3 razlicite adrese.
Platili, a kaj ces...
 
Masni said:
je kak veli Iwa odeš na osiguranje sa policom i prometnom u kojoj stoji da je vozilo odjevljeno. to oni kopiraju za sebe, a policu zadrže(mislim na papir osiguranja) i zelenu kartu. nakon par tjedana ako nema prijave štete ili bilo kakvog potraživanja naplate štete od osiguranja vračaju preostali dio novca sa police. mislim da je 8 kn po danu ili tako nešt. uglavnom ja sam ga odjavio i sve to dobio na tekući račun

Kaj se ne gleda uplaceni iznos umanjen za broj dana koji se polica nece koristiti?
+ sto se ne dobiva narednih 5% kod slijedeceg osiguranja (ako osiguranik vec nema 50% pa mu to ne igra nista)?
 
ja sam jednom probao uzeti prostali dio po polici nakon odjave ... pa su mi rekli da oni ne isplacuju ako je ostalo manje od 6 mj.  ... jadransko ...
neznam jel to politika kuce ili samo poslovnice ... nije mi se to dalo ganjat dalje...
 
ja sam ga odjavio u 5 mj i sotalo mi je nekih 5 mj osiguranja jer mi je isticalo krajem 10 mj. imao sam i još imam 50 %. uglavnom od ukupne police sam dobio povrat 745 kn bez obzira koliko mi je ostalo dana i mjeseci osiguranja. ja imam isto jadransko i nije bilo problema za povrat