odjava ili registracija

Ja imao takav slučaj.
Nema nikakve kazne.
Otiđeš uredno na tehnički i osiguranje i to ti je to.
Samo kaj još moraš otići u policiju predocit im papire da si ga ponovno registrirao
 
VooDoo said:
pdv prilikom kupnje,cestarine i kojekakva davanja prilikom reganja i sad mi hocete reci da ima JOS?  :evil:
O daaaaa  :LOL: sad te zanima koliko još  :mrgreen:
 
DADO PU said:
Da sam ja na tvom mjestu otišao bi osobno kod tetkice na šalter i vidio da je zatefterila  :mornar:  šta jes jes mogao bi još i čestitku od prekršajnog dobit  :yikes:

e sad pa valjda je. nekaj sigurno je, čuo sam je kak kucka po tastaturi  :mrgreen: ajde malo povjerenja u tete šalteruše, prema meni su uvijek bile dobre.
yellow cab said:
Samo kaj još moraš otići u policiju predocit im papire da si ga ponovno registrirao

ili nazvati dan kasnije kao što sam ja napravio
 
maff said:
e sad pa valjda je. nekaj sigurno je, čuo sam je kak kucka po tastaturi  :mrgreen: ajde malo povjerenja u tete šalteruše, prema meni su uvijek bile dobre.
to je teta sigurno bila nervozna, kuckala je noktima po stolu  :LOL:  al ok, dobre su one  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
90 dana čuvaju i to se ne plaća. Nakon toga možeš dobiti isti reg.broj, ali trebaš platiti izradu nove tablice.
Ne razumijem ovaj dio sa stp i osiguranjem? Na što misliš?
Eo ga, rješeno. Prodao motor i tablicu ostavio tam kod tete na šalteru na čuvanje. Kupio novi motor i sad samo trebam valjda otići tamo po moje tablice, ne moram ništa na stp.
 
Webfreak said:
Eo ga, rješeno. Prodao motor i tablicu ostavio tam kod tete na šalteru na čuvanje. Kupio novi motor i sad samo trebam valjda otići tamo po moje tablice, ne moram ništa na stp.
Moraš obaviti tehnički pregled, platiti cestarinu i napraviti policu osiguranja.
Ali sve osim teh. pregleda možeš napraviti na mupu. Dakle prometna, knjižica, plaćanje cestarine (ako si u nekoj većoj PU onda i policu osiguranja možeš ugovoriti na mupu jer osiguravajuće kuće imaju tamo šaltere). Čak te izađe i nekih 100-ak kn jeftinije ako napraviš tako.
 
Hrvoje said:
Moraš obaviti tehnički pregled, platiti cestarinu i napraviti policu osiguranja.
:shock: pa bivši vlasnik je sad odjavio svoju tablicu, zašto ja sad moram ponovno na teh. pregled  :misli:
mislio sam da samo trebam prepisati i da mi naprave novu prometnu, al vjerujem ti. Vidjet ćemo.
 
Webfreak said:
:shock: pa bivši vlasnik je sad odjavio svoju tablicu, zašto ja sad moram ponovno na teh. pregled  :misli:
mislio sam da samo trebam prepisati i da mi naprave novu prometnu, al vjerujem ti. Vidjet ćemo.
aaaa.... ja sam shvatio da je motor novi.
ne trebaš ništa od navedenog (osim po novu prometnu i tablicu) ako imaš važeću policu osiguranja i tehnički pregled.
 
Hrvoje said:
aaaa.... ja sam shvatio da je motor novi.
ne trebaš ništa od navedenog (osim po novu prometnu i tablicu) ako imaš važeću policu osiguranja i tehnički pregled.
koncentrejšn....bip...bip....oš malo slobodnih dana  :mrgreen: ostalo meni bolovanja od prošle godine  :LOL:
 
imam ih 5. a o bolovanju da ne pričam!
 
pitanje kupio frend mot druga županija sad treba odj tab ...da bi izbjegao god porez šta da ga ne registr do 31.03ćeg? :misli:
 
Hrvoje said:
imam ih 5. a o bolovanju da ne pričam!
nemoj me nasmijavati  :lolcry: :lolcry: :lolcry:



razvaljen said:
pitanje kupio frend mot druga županija sad treba odj tab ...da bi izbjegao god porez šta da ga ne registr do 31.03ćeg? :misli:
neka odjavi  hitno i nek rega nakon 31.03 možda bude spašen bar za prvu godinu  :mrgreen:
 
DADO PU said:
nemoj me nasmijavati  :lolcry: :lolcry: :lolcry:
...i to od davanja krvi :mrgreen:
Nisam ja idiot koji ne zna iskoristiti godišnji pa mu ostane starog iza nove godine.

DADO PU said:
neka odjavi  hitno i nek rega nakon 31.03 možda bude spašen bar za prvu godinu  :mrgreen:
Nekako se bojim da je već prekasno za to!
 
Hrvoje said:
...i to od davanja krvi :mrgreen:
Nisam ja idiot koji ne zna iskoristiti godišnji pa mu ostane starog iza nove godine.
Nekako se bojim da je već prekasno za to!
Meni godišnji i ne treba  :LOL:

a za odjavu nek proba ako se ne misli voziti do 31.03  (y)
 
e ovako
trebo bih platit porez na kupoprodajni
jel ja to moram ic platit di mi je prebivalište, il mogu npr otic u poreznu upravu tu u zg?jel ima ko kakav kontakt broj od porezne
 
jolly the roger said:
e ovako
trebo bih platit porez na kupoprodajni
jel ja to moram ic platit di mi je prebivalište, il mogu npr otic u poreznu upravu tu u zg?jel ima ko kakav kontakt broj od porezne

porez plaćaš u mjestu gdje si prijavljen i gdje ti je osobna, nadležna je ta porezna ispostava/uprava.....  :jesus:
 
Hrvoje said:
...i to od davanja krvi :mrgreen:
Nisam ja idiot koji ne zna iskoristiti godišnji pa mu ostane starog iza nove godine.
Nekako se bojim da je već prekasno za to!
tek odjavljuje tabele juče isteklo osig kaj da čeka do 31.03 a jel se plača godišnji na ono privremeno osig ono na 15 dana?? :misli: :LOL:
 
razvaljen said:
tek odjavljuje tabele juče isteklo osig kaj da čeka do 31.03 a jel se plača godišnji na ono privremeno osig ono na 15 dana?? :misli: :LOL:
A ti si se stvarno razvalio.  :LOL:
Daj kada ti tok misli postane barem relativno suvisao, koncentriraj se pa postavi pitanje ponovo  :mrgreen: