ORION 250 "rižojed"

6060gs said:
mi tražimo sam što rjeđu da se bolje čisti....najbolja ona trelleborg već opisana na forumu...
Kaj nije ta trelleborg ista firma ko i Mitas...neznam dal mi je to fićo danas reko ili kaj :misli: :misli:...ja sam na starom Orionu imal Mitasicu,jest da nesmije vidjet asfalt,ali u šumi super!!
 
Celavi said:
Kaj nije ta trelleborg ista firma ko i Mitas...neznam dal mi je to fićo danas reko ili kaj :misli: :misli:...ja sam na starom Orionu imal Mitasicu,jest da nesmije vidjet asfalt,ali u šumi super!!


je,to je sad onaj neki mitas novi
 
Celavi said:
Ipak sam dobro čuo!...znači to je to...kaj got da kupim od te dve kupil sam good!... (y)....

samo to stavljaj-men je strava....za blato..
 
kolko to vaše čudo ide ?  :misli: :LOL:
 
imam jednu ponudu... dođe mi da mjenjam za cvajaru...ja bi nešta da točim i vozim, a ne toči, šarafaj i vozi  :LOL:

jel vrišti na 120 ? koja mu je putna brzina, a da se ne pati ?
 
Palija said:
imam jednu ponudu... dođe mi da mjenjam za cvajaru...ja bi nešta da točim i vozim, a ne toči, šarafaj i vozi  :LOL:

jel vrišti na 120 ? koja mu je putna brzina, a da se ne pati ?
Od ovakvih izjava dobijem mlade!...pa po cvajerima se serafi Palija...i nema tog motora u kojeg samo tocis i vozis!. zanima me bas di bi se ti sa krosacom vozio 120?
 
ŽE said:
Tu si u pravu  (y) zato se i vozimo van puteva  :LOL: :LOL: :LOL:


ja mrzim put....................pravi put je tam gdje nema puta.. :jesus: :jesus:
 
Celavi said:
Dado jesi ti vozio ikakvog kineza ikada!?
Vozio, imao, testirao na svim terenima njegove mogućnosti, pronašao sve njegove vrline i mane...
Misliš da mlatim praznu slamu na temelju pročitanog na intenetu, kao neki? Nije tako.
..Prvih nekoliko desetaka su došli u HR preko mog prijatelja, pa sam i ja imao jedan. Bili su sa zongshen mašinama i za te novce ne može bolje, ali smješno mi je spominjati putnu brzinu i taj motor u istoj rečenici. Ništa zlonamjerno. Samo smješno.
 
Dado33 said:
Vozio, imao, testirao na svim terenima njegove mogućnosti, pronašao sve njegove vrline i mane...
Misliš da mlatim praznu slamu na temelju pročitanog na intenetu, kao neki? Nije tako.
..Prvih nekoliko desetaka su došli u HR preko mog prijatelja, pa sam i ja imao jedan. Bili su sa zongshen mašinama i za te novce ne može bolje, ali smješno mi je spominjati putnu brzinu i taj motor u istoj rečenici. Ništa zlonamjerno. Samo smješno.
Vozio,imao,testirao.....pronašao sve njegove mane?...prvih nekoliko desetaka su došli u HR preko mog prijatelja,pa sam i ja imao jedan!? :misli: :shock:....daj nam ti to malo detaljnije objasni...?..željni smo informacija :jesus: :jesus: