ORION 250 "rižojed"

Nije mi namjera govoriti ni za ni protiv bilo kojeg motora. To je odličan motorček za male šumske vožnje, za nježnije, ne baš temperamentne vozače koji ne očekuju previše od snage, amortizacije i kvalitete materijala. Takvi vozači, ako se voze u skladu s ovim što sam rekao, uživat će kao ja, nekoliko sezona u lakoći i okretnosti.
..a one koji misle kako je to slabija verzija nekog 4T-crosa, ili vjerna kopija nekog japanskog pit-bike-a, čeka gorko razočarenje.
Samo opet ponavljam, smješno mi je spominjanje putne brzine, drastično povećanje snage, zamjena dizni, auspuha itd.

Koje još detalje da objasnim? Siguran si da želiš detalje čuti od mene? Ja sam samo "biser bez pokrića"  :jesus:
 
Dado33 said:
Nije mi namjera govoriti ni za ni protiv bilo kojeg motora. To je odličan motorček za male šumske vožnje, za nježnije, ne baš temperamentne vozače koji ne očekuju previše od snage, amortizacije i kvalitete materijala. Takvi vozači, ako se voze u skladu s ovim što sam rekao, uživat će kao ja, nekoliko sezona u lakoći i okretnosti.
..a one koji misle kako je to slabija verzija nekog 4T-crosa, ili vjerna kopija nekog japanskog pit-bike-a, čeka gorko razočarenje.
Samo opet ponavljam, smješno mi je spominjanje putne brzine, drastično povećanje snage, zamjena dizni, auspuha itd.

Koje još detalje da objasnim? Siguran si da želiš detalje čuti od mene? Ja sam samo "biser bez pokrića"  :jesus:
(y) (y) (y)....100% istina.....bez ljutnje! :jesus: :jesus: :jesus:...
 
Dado33 said:
Nije mi namjera govoriti ni za ni protiv bilo kojeg motora. To je odličan motorček za male šumske vožnje, za nježnije, ne baš temperamentne vozače koji ne očekuju previše od snage, amortizacije i kvalitete materijala. Takvi vozači, ako se voze u skladu s ovim što sam rekao, uživat će kao ja, nekoliko sezona u lakoći i okretnosti.
..a one koji misle kako je to slabija verzija nekog 4T-crosa, ili vjerna kopija nekog japanskog pit-bike-a, čeka gorko razočarenje.
Samo opet ponavljam, smješno mi je spominjanje putne brzine, drastično povećanje snage, zamjena dizni, auspuha itd.

Koje još detalje da objasnim? Siguran si da želiš detalje čuti od mene? Ja sam samo "biser bez pokrića"  :jesus:
Od nedavno se jedan zrasnjak 250 voza s nama.
Masina mi se cini najbolji dio tog motora. Ne puca od snage, ali za lokalna vozanja bez brda odlican!  (y)
 
Celavi said:
Subota,nedelja djir sljeme ili okolica Zagreba!..primam dobrovoljce!..

Kako bi uopće dobio dozvolu da stupiš kotačem na Sljeme moraš se prijaviti u temu Žumberak večeras i dobiti vizu.
Obzirom da si se zasro malo snijega prošli vikend imam osjećaj da vizu nećeš dobiti baš samo tako lako.....

M.
 
Celavi said:
Vozio,imao,testirao.....pronašao sve njegove mane?...prvih nekoliko desetaka su došli u HR preko mog prijatelja,pa sam i ja imao jedan!? :misli: :shock:....daj nam ti to malo detaljnije objasni...?..željni smo informacija :jesus: :jesus:

Kaj da ti čovjek objasni? Sve ti je reko.......

Dosta halabuke oko tog malog kineskog smeća u ovoj temi...... :LOL: :jesus: (y)
 
makazica said:
Kaj da ti čovjek objasni? Sve ti je reko.......

Dosta halabuke oko tog malog kineskog smeća u ovoj temi...... :LOL: :jesus: (y)

Si malo ljubomoran haa  :misli:
 
makazica said:
Znaš da jesam.... :mrgreen: Ko i svaki prosječan vlasnik KTM-a.... :mrgreen: :mrgreen:

Ajde posudit ću ti ga i smiješ reći da je tvoj ali samo po gradu, nesmije u blato ili snjeg  :mrgreen:
 
bocojaki said:
Ajde posudit ću ti ga i smiješ reći da je tvoj ali samo po gradu, nesmije u blato ili snjeg  :mrgreen:

Neću tako. Baš si zločkast..... :mrgreen:
 
makazica said:
Kako bi uopće dobio dozvolu da stupiš kotačem na Sljeme moraš se prijaviti u temu Žumberak večeras i dobiti vizu.
Obzirom da si se zasro malo snijega prošli vikend imam osjećaj da vizu nećeš dobiti baš samo tako lako.....

M.
Makazica na Slemenu ima 15 cm snjega..dam ja tebi vizu pa se vozi po 15 cm snjega..
 
Celavi said:
Makazica na Slemenu ima 15 cm snjega..dam ja tebi vizu pa se vozi po 15 cm snjega..

15 cm? Nema. Prije dva tjedna je bilo puno više, prošli vikend je bilo cca 10cm, mjestimično sa zagorske strane i više.... :mrgreen:
Danas sa ZG strane možda ima jedva još koja fleka, a sa zagorske ima još možda 1-2cm.

http://youtu.be/LVkPTPTTaes

scrolaj malo dolje, imaš slike od prošlog vikenda i sa zagorske i sa zg strane:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,23288.5550.html


Tak da ti meni nebudeš dal nikakvu vizu, možeš samo uplatiti tečaj vožnje po snjegu..... :jesus:
 
Dado33 said:
Vozio, imao, testirao na svim terenima njegove mogućnosti, pronašao sve njegove vrline i mane...
Misliš da mlatim praznu slamu na temelju pročitanog na intenetu, kao neki? Nije tako.
..Prvih nekoliko desetaka su došli u HR preko mog prijatelja, pa sam i ja imao jedan. Bili su sa zongshen mašinama i za te novce ne može bolje, ali smješno mi je spominjati putnu brzinu i taj motor u istoj rečenici. Ništa zlonamjerno. Samo smješno.


e to..........koliko novaca,toliko muzike..............kad to bude jasno onda je totalno neumjereno pljuvati po njima.........jasno da se ne može uspoređivat motor od 1000e s onim od 10000e....znamo koji je koji... (y)
 
bocojaki said:
Ma ovaj motor je super ostalo je bacanje novaca  :jesus:

Moraš se podhitno prestat družit sa MM veziljama jer i ti si se povampirio..... :LOL: :LOL:
 
makazica said:
Moraš se podhitno prestat družit sa MM veziljama jer i ti si se povampirio..... :LOL: :LOL:

Ma otkad mi motor od ( sramota napisat koliko košta ) kuna nepali jer ima neki šta ja znam akumulator, kažu na servisu, ovaj kineski pali ko mina a mislim da ni nema taj neki kumulator, došao sam k sebi...  :mrgreen:
 
bocojaki said:
Ma otkad mi motor od ( sramota napisat koliko košta ) kuna nepali jer ima neki šta ja znam akumulator, kažu na servisu, ovaj kineski pali ko mina a mislim da ni nema taj neki kumulator, došao sam k sebi...  :mrgreen:

(y)

Imaš PP vezano za bavarca
 
(y) (y) :021:
makazica said:
Kako bi uopće dobio dozvolu da stupiš kotačem na Sljeme moraš se prijaviti u temu Žumberak večeras i dobiti vizu.
Obzirom da si se zasro malo snijega prošli vikend imam osjećaj da vizu nećeš dobiti baš samo tako lako.....

M.
Makazico vidim da si meni za inat stavio video sa snjegom...da se vidi jel?.. :LOL: :LOL: kaj ste stigli do vrha sljemena?..kakvi se to "dezurni debili"..spominju u videu!.. (y) :LOL: