ORION 250 "rižojed"

ćelavi jeste se kaj vozili jučer ili danas i di? jel bio bocojaki s vama,vidim da niš ne tipka pa se valjda đira :021:
 
papicdu1 said:
ćelavi jeste se kaj vozili jučer ili danas i di? jel bio bocojaki s vama,vidim da niš ne tipka pa se valjda đira :021:
Bio sam na mlaki al potrgao dekl od vodene pumpe tak da se nisam vozil (panjevi vrebaju):palacdolje: :evil:...danas ga vec slozio ceka drugi vikend!
 
papicdu1 said:
ćelavi jeste se kaj vozili jučer ili danas i di? jel bio bocojaki s vama,vidim da niš ne tipka pa se valjda đira :021:

Boco bio u Vukovaru za vikend  :mrgreen:
 
Celavi said:
(y) (y) :021:Makazico vidim da si meni za inat stavio video sa snjegom...da se vidi jel?.. :LOL: :LOL: kaj ste stigli do vrha sljemena?..kakvi se to "dezurni debili"..spominju u videu!.. (y) :LOL:

Dežurni debili su članovi ekipe iz teme Žumberak večeras.... :mrgreen:
Stigli smo do Grafičara; trebalo nam dva sata, inače nam treba cca 15 min..... :LOL:

:mrgreen:
 
makazica said:
Dežurni debili su članovi ekipe iz teme Žumberak večeras.... :mrgreen:
Stigli smo do Grafičara; trebalo nam dva sata, inače nam treba cca 15 min..... :LOL:

:mrgreen:
(y)od kud ste krenuli prema graficaru!?..bilo fino cik-cak!
 
bocojaki said:
Ma otkad mi motor od ( sramota napisat koliko košta ) kuna nepali jer ima neki šta ja znam akumulator, kažu na servisu, ovaj kineski pali ko mina a mislim da ni nema taj neki kumulator, došao sam k sebi...  :mrgreen:
Boco zakaj prodajes Oriona...pa nov je (y).....

 
papicdu1 said:
valjda je nabavil aku, pa sad pere bemburu :LOL: :021:
Ma Orionćek mu je predobar motorček za ulazak u enduro vode!..za naučit se malo netreba ti bolje od ovog!..ne kužim! :palacdolje:
 
Trebam novce za neke druge projekte. Ovoga sam ionako dobio pod račun. Bit će neki drugi vjerojatno. Krenuo sam u potragu po italiji  :mrgreen:
 
bocojaki said:
Trebam novce za neke druge projekte. Ovoga sam ionako dobio pod račun. Bit će neki drugi vjerojatno. Krenuo sam u potragu po italiji  :mrgreen:
Sad si kupi nekaj jače da se jače možeš polomit!...kakve veze ima kaj si ga dobio pod račun!...
 
Pa ima veze...
Nisam dobio novce koje su mi dužni pa ću na ovaj način doći do novaca a nešto jače ću vidjeti...
 
bocojaki said:
Pa ima veze...
Nisam dobio novce koje su mi dužni pa ću na ovaj način doći do novaca a nešto jače ću vidjeti...
E Boco nisi ga ni zmazal a več bi nekaj drugo...doči češ do para a opet češ za nekaj drugo potrošit više para!?... :palacdolje: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Pa ko kaže da ove pare idu za drugi motor?
Polako i bit će svega samo treba odredit neke prioritete...
 
bocojaki said:
Pa ko kaže da ove pare idu za drugi motor?
Polako i bit će svega samo treba odredit neke prioritete...
Nebuš se ti ove godine vozil!...možda sa novim akumulatorom! :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :021:
 
bocojaki said:
Nebrini se ti za mene navozat ću se ja a pivkan još uvijek vrijedi kad se sretnemo...

ali na KTM-u, a ne šugavom kinezu  8)