OS ekipa

johnny the boy said:
2 cortez ,
čini mi se, ustvari prilično sam siguran, da je vlasnik madžestija iz Čepina ...
Cortez said:
Super, sad ga nece biti problem naci.
:LOL:

ja znam za samo jedan majesty u Čepinu i taj je crne boje, ali nema sivi već crni kofer tako da mislim da taj kod škare nije iz Čepina  (možda grijšim)  :neznam:

ako je to taj iz Čepina, nije nikakav problem doći do njga  , ako je potreban broj,adresa  preko pp  (y)
 
MariOs said:
ja znam za samo jedan majesty u Čepinu i taj je crne boje, ali nema sivi već crni kofer tako da mislim da taj kod škare nije iz Čepina  (možda grijšim)  :neznam:

ako je to taj iz Čepina, nije nikakav problem doći do njga  , ako je potreban broj,adresa  preko pp  (y)

Thnx, nece trebat dok god lova nije u djepu.. a kazem.. malo me strah tog primjerka..
 
Sutra je pokret sa OMV-a kod stadiona u 14 sati prema Iloku pa tko želi može se pridružiti i napomena kreće se u 14 sati tako da tko kasni mora po gasu ili ......
 
Uf, i ja sam več dogovorio dir za danas, tako da i mene neče bit  8) vidimo se kroz 27 dana  :mrgreen:

Ali momci krainije vreme, da ubacite koju sliku sa vaših direva. Naročito sada kad @Os nexus vozi onaj autobus na novim kotačima  :LOL:
 
koma1 said:
sorry,..ja nemogu do 15 sati, tako da ništa od đira....  :jesus:  :jesus:

Ma tebe znam ti si partybreaker  8)



Tmax said:
Uf, i ja sam več dogovorio dir za danas, tako da i mene neče bit  8) vidimo se kroz 27 dana  :mrgreen:

Ali momci krainije vreme, da ubacite koju sliku sa vaših direva. Naročito sada kad @Os nexus vozi onaj autobus na novim kotačima  :LOL:

Ali ti, ti si me razočarao  :jesus:
 
Ja sam odradio djir Retfala-Centar jedno 16 puta.. i naletio na okupljanje bajkera na trgu oko 11h pa
sam to pofotkao.. ali nije bilo skutera pa nista od linkanja fotki tu.. ;)
 
Nakon skuhane šunke i ofarbanih jaja stara ekipica krenula na kavu i relaksaciju kako bi se psihički pripremila za napore koji nas očekuju sutra i prekosutra.
Malo da podjelimo lijepe današnje trenutke s vama........


U ime ekipe a i moje ime želim svima Sretan Uskrs i nemojte baš jako udarati po jajima, luku i šunki :LOL:  :LOL:
:jesus:
















 
os nexus said:
Na faceu...hihihihihih

xyzdomba said:
Imaš ih na faceu a evo ih i ovdje  (y) (y)

Samo zbog vas sam uradio profil na faceu  :B:
Nego očemo mi to vidjet kroz 26 dana, dobra mi se čini ona "plaža i more". Baš za maznut koje  :piva: i malo se odmorit  :LOL:
 
Evo još jednog dodatka

Kavica


i Volga


Eto Koma ako mogu oni možeš i ti na meet sa svojim trajektom.....  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Tmax said:
Samo zbog vas sam uradio profil na faceu  :B:
Nego očemo mi to vidjet kroz 26 dana, dobra mi se čini ona "plaža i more". Baš za maznut koje  :piva: i malo se odmorit  :LOL:

Hvala, da naravno na toj plaži ćemo se valjati ko' , ma šalim se. Da naravno bit će vrlo zanimljivo za 26 dana i ne smijem sve da otkrivam malo se pržite.... :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
ko nije bio evo vam prijedlog VILLANY(villany kovecs) 50tak km od OS,vinske ceste...prekrasno treba otic vidjeti i dozivjeti  (y)
 
sad sam prošao ispred kina europa, ajme što ih se  nakotilo, dva tmaxa, downtown, nexusa ima ih ko šodera