OS ekipa

Angie said:
Sorkač što sam spalio,neko se nacugo jučer i krmačio do 16:00  :LOL:

Gledaj to sa zabavne strane,kad neko sjebe mašinu bar im se možeš smijat što su idioti  :LOL:
Pretprošle godine valjda,neki tip sa CBRkom nasredu susreta pali novu novcatu gumu,ima se može se.

Jedino što mi smeta što tamo rijetko ima noviteta ili rariteta,jedino što sam tamo vidio a da je bilo rijetko je bilo 2009-e kad sam vidio sukca k9,1098,999,i par starih Pretisa i NSU-a

Propala mi cjelodnevna vožnja zbog toga... Popizdio sam sam na sebe.  :anger:
Ništa, idući vikend iskupljenje..
 
Cortez said:
Ako budem prolazio Osijekom taj dan..  :wink:
Meet = Moto susret?

Njih sam u pravilu izbjegavao.. dosao bi prosetat sa fotoaparatom, pofotkam malo motore i pol sata
kasnije doma.. Izbjegavam galamdjije nauljenih glava koji pucaju iz auspuha i sl.. ne uklapam se u
taj mentalitet.
ti si stvarno fula balun.... :mrgreen:
kakvi resičari ,...i aj kad riješiš DT u glavi pročitaj što se na taj vikend dešava u Osijeku...
 
I ja sam danas napravio 220 km
nisam baš domaći u Slavoniji pa sam malo istraživao - besciljna vožnja ali došao sam do Levanjske varoši pa se spustio u pravcu autoputa i napravio krug

 
Grangers said:
I ja sam danas napravio 220 km
nisam baš domaći u Slavoniji pa sam malo istraživao - besciljna vožnja ali došao sam do Levanjske varoši pa se spustio u pravcu autoputa i napravio krug

Na kojem motoru?
Mi smo sreli samo jedan chopper.. mislim 2 puta istog..
 
koma1 said:
ti si stvarno fula balun.... :mrgreen:
kakvi resičari ,...i aj kad riješiš DT u glavi pročitaj što se na taj vikend dešava u Osijeku...

Gdje treba procitat? Ocito nisam u toku..
 
Cortez said:
Gdje treba procitat? Ocito nisam u toku..

:LOL:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,190565.0.html

@os nexus i @xyzdomba samo vi "vežbajte", dan X brzo nailazi  :mrgreen: :LOL: :klopa: :piva:
 
Cortez said:
Na kojem motoru?
Mi smo sreli samo jedan chopper.. mislim 2 puta istog..
Skuter Honda Dylan - ni ja nisam nikog sreo (zbog toga sam se i okrenuo u L varoši jer sam mislio da to nije baš neki pravac za dalje)
U L varoši sam po tracklogu bio u 13:05    
 
Grangers said:
Skuter Honda Dylan - ni ja nisam nikog sreo (zbog toga sam se i okrenuo u L varoši jer sam mislio da to nije baš neki pravac za dalje)
U L varoši sam po tracklogu bio u 13:05    

Hmm, mi smo bili u Nasicama na kavi taman onda..
 
Tmax said:
:LOL:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,190565.0.html

@os nexus i @xyzdomba samo vi "vežbajte", dan X brzo nailazi  :mrgreen: :LOL: :klopa: :piva:

Da, thnx.. samo ne znam jel da dodjem sa miniskuterom ili sa kawom, nemam prikladno vozilo!
:(
 
Cortez said:
Uletila je prilika za djir sa frendom s kojim imam priliku napravit djir/kafu jednom godisnje tako da..  :(
p4175847small.jpg

Fixed:
vukojebicasmall.jpg

:wink:
 
Jel zna netko nesto o onom Majesty-u 400 sto stoji kod Škare?
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/yamaha-majesty-395-cm3-oglas-1751226

Vec drugi vlasnik u 5000km mi ne zvuci dobro, sumnjam i u kilometrazu, a i montaza
sportskog variomata mi ne pase (iako je prilicno cesta medju vlasnicima starog majesty-a
vani, navodno je dosta trom u startu, ali i jako osjetljiv na prckanje oko prijenosa).

Netko zna trenutnog ili prvog vlasnika ili neke eventualne probleme sa skuterom?
 
Cortez said:
Jel zna netko nesto o onom Majesty-u 400 sto stoji kod Škare?
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/yamaha-majesty-395-cm3-oglas-1751226

Vec drugi vlasnik u 5000km mi ne zvuci dobro, sumnjam i u kilometrazu, a i montaza
sportskog variomata mi ne pase (iako je prilicno cesta medju vlasnicima starog majesty-a
vani, navodno je dosta trom u startu, ali i jako osjetljiv na prckanje oko prijenosa).

Netko zna trenutnog ili prvog vlasnika ili neke eventualne probleme sa skuterom?

za te novce možeš naći i puno bolje vozilo
 
kewlnick said:
za te novce možeš naći i puno bolje vozilo

Da li se to odnosi na neki konkretan problem sa Majesty-em koji tamo stoji ili 'generalno' pricas?
Znam da za 40.000kn mogu dobiti novi Downtown npr, ali to bi nazvao 'drukcijim', ne nuzno
boljim (ili losijim), eventualno slicnim.

Xciting 500 (novi) je tu blizu.
Ima jedan Burgman 400 u gradu ali sumnjam da ce ici na prodaju.
SW-a 400 nema i nece ni biti za te novce sigurno..

Jesi na nesto odredjeno ciljao ili..?

Cudi me da nitko ne zna vlasnika tog skutera (kod Skare je samo 'izlozen' za prodaju), a i ja
ga nisam nikad vidio u gradu/voznji, a ima 5.000km i OS tablice pa..

Iskreno, volio bi kad bi mogao proci sa 30.000kn max.. treba mi ostati love za auto.
 
za tolike novce možeš dobit malo starijeg t-maxa ili novijeg nexusa 500, oba su bolja solucija od škorinog mađestija, a novi downtown 300 je za yamahu spaceshutle
 
kewlnick said:
za tolike novce možeš dobit malo starijeg t-maxa ili novijeg nexusa 500, oba su bolja solucija od škorinog mađestija, a novi downtown 300 je za yamahu spaceshutle

Tesko za novce koje cu imati.. osim toga T-max je za odrzavanje skuplji od mog ER6F i Agility-a 125 zajedno,
a razlog prodaje ER6ice je izmedju ostalog prelazak na jeftinije i ekonomicnije vozilo.

Nexus 500 je ok opcija, ali sam daleko skloniji velikim touring skuterima nego sportskim skuterima, to mi ne treba
(a i T-max je ista stvar..), osim toga izbjegavao bi mastera od 460ccm zbog mjesanja ulja/benzina.. tako
sam i naveo u oglasu za auto pod mogucnost zamjene.

Dakle, naglasak je na touringu, a sporta koliko bude..bude..
I opet nisi naglasio da li si protiv Majesty-a generalno ili samo tog kod Skare (jer o Majestijima znam najvise
od svih tih maksija i osim sto je tromiji malo zamjerki nemam..).

Danas sam u Škos-u sjedio na People GT 300i i Downtownu 300, i tu dileme nema, Downtown je ono sto ja
trazim.. brine me niska maksimalna brzina ali mogu zivit s tim (a i Xciting mi odgovara).
 
kewlnick said:
niska max brzina downtowna?  :misli: 140 je nisko? :misli:

evo ti pa si malo prostudiraj http://www.kymco.hr/testovi/motopuls/MPmaxiskuteriusporedba.pdf

Procitao sam taj tekst vjerojatno 10 puta.. i sve ostale reviewe na netu.

Da, 140km/h je nisko ako odlucim potegnuti na vikend djir na more pa nemam vremena za stare ceste
do Karlovca i odlucim opaliti autocestom (do sad se nije nikad dogodilo, ali rekao sam sam sebi da
iduci put OS-Karlovac vozim autocestom) jer na pravih 130km/h Downtown ce vjerojatno biti blizu
svojih maksimalnih okretaja.. a ja nemam srca voziti ga tako.

Siguran sam da bi Majesty ili Burgman 400 na 130 ipak bio sretniji.
Ja bi vjerojatno bio jedan od rijetkih koji bi na Downtowna stavio gram teze rolice odmah
nakon kupovine..  :mrgreen:

Na 90km/h (GPS) Downtown se sa serijskim setupom variomata vec vrti na 6000okr sto je
3/4 raspolozivih okretaja (na 8000okr je max snaga) i realno vec puno za 'cruising'.

Sokirao sam se kad sam vidio da Xciting 250 vec na 110km/h ulazi u 'crveno'..  :(

Da, znam, sad ce se javit XY ljudi koji ga voze u crvenom uvijek i stalno i nemaju nikakvih problema..
Ali..
 
2 cortez ,
čini mi se, ustvari prilično sam siguran, da je vlasnik madžestija iz Čepina ...
 
johnny the boy said:
2 cortez ,
čini mi se, ustvari prilično sam siguran, da je vlasnik madžestija iz Čepina ...

Super, sad ga nece biti problem naci.
:LOL: