OS ekipa

Nešto se kao pokrenulo proteklog vikenda na našem području, onima koji su bili znaju o čemu se radi i nadam se da se ubuduće možemo nadati skupnim vožnjama . Onima koji nisu bili nema pomoći.....
 
os nexus said:
Nešto se kao pokrenulo proteklog vikenda na našem području, onima koji su bili znaju o čemu se radi i nadam se da se ubuduće možemo nadati skupnim vožnjama . Onima koji nisu bili nema pomoći.....

Ko se nije barem malo namočio, ne može biti dio ekipe  :mrgreen:
 
os nexus said:
Nešto se kao pokrenulo proteklog vikenda na našem području, onima koji su bili znaju o čemu se radi i nadam se da se ubuduće možemo nadati skupnim vožnjama . Onima koji nisu bili nema pomoći.....

oprezno zboriš  :LOL:
 
Vidim u Đakovu od petka do nedjelje moto susret - trebalo bi malo otić tamo promuvat se, nervirat rišpektovce  :skuter: :mrgreen:
 
Pa gde ste sad Osiječani  :misli: Izgleda (posebno važi ovo za @Os nexus) da ste svi negde otišli, zato imamo več par dana 28+ bez kiše :mrgreen: . Vaše mesto sad "preuzela" ZG ekipa, bili smo na routi 69  :jesus: , kad očete Vi ?
 
osiječani umaču noge u more a  :021: se odmaraju u hladu
 
kewlnick said:
osiječani umaču noge u more a  :021: se odmaraju u hladu


Ja i dalje radim 1000 gradskih km sa skuterom mjesecno.. a prosli viked je Kawa imala
1300km izlet na more i nazad.


:021:
 
Danas.
-  14:30
-  Biljska cesta
-  Osijek petrol
-  Kopacki rit - Knezevi Vinogradi - Beli Manastir - Belisce - Nasice - Djakovo - Osijek
-  laganini
Dobro dosli svi koji se zele pridruziti......
 
i ja nađem dan kad radim do 3 :(
EDIT: ja sam odmah poslije posla stao na gas i probao vas dostic do BM ali nije islo. nadao sam se da cete se mozda zadrzat na benzi ili negdje usput stat na kavu.
ipak mislim da bi bilo u redu da se plan neke voznjice postavi barem dan ranije jer ima nas koji radimo vikendima i nocne itd tako da ipak stignem nesto iskemijat. nadam se da je voznja bila ugodna. ja sam pokupio 7000 mushica, usrao motor, isprljao kacigu, potrosio benzin i ulovio nita, kandidat za gubitnika dana jeej
 
koma1 said:
fala,...al ja to odvozio..... :jesus:

I ja pa se ne "razbacujem".
Nego da si složio neku bolju trasu i javio barem do 11:30 ja sam siguran da bi @koma1 došao a i ja bi bio pored  :LOL: :mrgreen:

nextrista said:
i ja nađem dan kad radim do 3 :(

Pa mogao si sada otič sa posla i pravit družbu @os nexusu. Nego jeste li vi razmislili da promenite "nickove"  :LOL: 
 
Lepi kraji...nekad več prevozijo. Opasne krivine 90°.
Videl slike, a  @osnexsus se vozi ko u autobusu.

Bravo, sve vam je dovršeno ali fali vam Kapetanova kuča....super čobanac

 
nextrista said:
i ja nađem dan kad radim do 3 :(
EDIT: ja sam odmah poslije posla stao na gas i probao vas dostic do BM ali nije islo. nadao sam se da cete se mozda zadrzat na benzi ili negdje usput stat na kavu.
ipak mislim da bi bilo u redu da se plan neke voznjice postavi barem dan ranije jer ima nas koji radimo vikendima i nocne itd tako da ipak stignem nesto iskemijat. nadam se da je voznja bila ugodna. ja sam pokupio 7000 mushica, usrao motor, isprljao kacigu, potrosio benzin i ulovio nita, kandidat za gubitnika dana jeej
Pozdravljam tvoju želju da se pridružiš, ali ovo je za sada jedini način da se vožnja održi. Prvi puta otkad je post OS EKIPA otvoren skupilo se više od dva vozila. Svi dogovori koji su pravljeni unaprijed više dana su se izjalovili tako da se vožnje, barem s moje strane obavljuju navečer za sutra. Tko hoće doći će tko neće .....Pozdravljam današnju ekipu i hvala za ugodno druženje s nadom u skoro ponavljanje istog.... (y) (y) (y) (y)