OS ekipa

Uopće ne sumnjam da će cortez u to vrijeme biti spriječen.....padat će led ....pa neće tjerat 9ks a po kawu mu se ne ide..... :cigle: :cigle:
 
os nexus said:
Uopće ne sumnjam da će cortez u to vrijeme biti spriječen.....padat će led ....pa neće tjerat 9ks a po kawu mu se ne ide..... :cigle: :cigle:

Led nije nikakav problem..

http://www.youtube.com/embed/mp4IO_LrwKM

..samo ne znam da li cu se stici vratiti sa 200km djira na kojemu ce tempo diktirati 50ccm skuter a na koji
krecem u 11h..  :?
 
os nexus said:
U DOMINU 15:00 tko hoće .....a poslije se možemo prođirati tako da je svima po volji....pa čak i blue .....
di si domin izvukao da mi je znat  :LOL:
 
Cortez said:
Ma ja tjeram jednog frenda sa 50icom da ide, ako ne ide on ne idem nikud ni ja, a po Kawu ovaj vikend
necu ici tako da ne idem nigdje dalje van grada bas..

E sad kod nas kažu da je dobar i led kad nema kiše.....no kod tebe je nešto malo kompliciranije. Kao što si sam napisao u ovom postu da ne ideš nikud van grada predložio sam da se nađemo oko 15:00 . Malo kasnije si napisao da ideš u đir od 200 km do Našica sa 50 ccm pa sad nek ekipa sama dokuči gdje si i kada si.....ja nemogu :palacdolje: :palacdolje:
 
Plava Vještica said:
:LOL: :LOL:Niste došli po mene hehhe!! meni su zabranili da vozim išta
Nepoznam , pa ću biti pristojan i neću ništa odgovoriti... 8) 8)
 
Sorry ali kod mene je dan ispao debelo komplicirano.. sa frendom sam isao na voznju sa skuterima sto
je potrajalo od cca 10 do 15h, pa sa starim na kavu, i onda gas kuci jer je cura bolesna pa da dofuram
vocki/lijekova i evo tek sad sam realno 'zavrsio' sve sa popisa.. a 17:40 je..

Sto je najgore prosao sam Reisnerovom i vidio vas parkirane ali nisam imao vremena ni stat javit se..  :(
 
Cortez said:
Sorry ali kod mene je dan ispao debelo komplicirano.. sa frendom sam isao na voznju sa skuterima sto
je potrajalo od cca 10 do 15h, pa sa starim na kavu, i onda gas kuci jer je cura bolesna pa da dofuram
vocki/lijekova i evo tek sad sam realno 'zavrsio' sve sa popisa.. a 17:40 je..

Sto je najgore prosao sam Reisnerovom i vidio vas parkirane ali nisam imao vremena ni stat javit se..  :(
oš ti doć na meet 22-23 u Osijeku  :misli:
 
koma1 said:
oš ti doć na meet 22-23 u Osijeku  :misli:

Ako budem prolazio Osijekom taj dan..  :wink:
Meet = Moto susret?

Njih sam u pravilu izbjegavao.. dosao bi prosetat sa fotoaparatom, pofotkam malo motore i pol sata
kasnije doma.. Izbjegavam galamdjije nauljenih glava koji pucaju iz auspuha i sl.. ne uklapam se u
taj mentalitet.
 
os nexus said:
E sad kod nas kažu da je dobar i led kad nema kiše.....no kod tebe je nešto malo kompliciranije. Kao što si sam napisao u ovom postu da ne ideš nikud van grada predložio sam da se nađemo oko 15:00 . Malo kasnije si napisao da ideš u đir od 200 km do Našica sa 50 ccm pa sad nek ekipa sama dokuči gdje si i kada si.....ja nemogu :palacdolje: :palacdolje:

Uletila je prilika za djir sa frendom s kojim imam priliku napravit djir/kafu jednom godisnje tako da..  :(
p4175853small.jpg


p4175847small.jpg
 
Sorkač što sam spalio,neko se nacugo jučer i krmačio do 16:00  :LOL:

Cortez said:
Njih sam u pravilu izbjegavao.. dosao bi prosetat sa fotoaparatom, pofotkam malo motore i pol sata
kasnije doma.. Izbjegavam galamdjije nauljenih glava koji pucaju iz auspuha i sl.. ne uklapam se u
taj mentalitet.

Gledaj to sa zabavne strane,kad neko sjebe mašinu bar im se možeš smijat što su idioti  :LOL:
Pretprošle godine valjda,neki tip sa CBRkom nasredu susreta pali novu novcatu gumu,ima se može se.

Jedino što mi smeta što tamo rijetko ima noviteta ili rariteta,jedino što sam tamo vidio a da je bilo rijetko je bilo 2009-e kad sam vidio sukca k9,1098,999,i par starih Pretisa i NSU-a
 
Angie said:
Sorkač što sam spalio,neko se nacugo jučer i krmačio do 16:00  :LOL:

Gledaj to sa zabavne strane,kad neko sjebe mašinu bar im se možeš smijat što su idioti  :LOL:
Pretprošle godine valjda,neki tip sa CBRkom nasredu susreta pali novu novcatu gumu,ima se može se.

Jedino što mi smeta što tamo rijetko ima noviteta ili rariteta,jedino što sam tamo vidio a da je bilo rijetko je bilo 2009-e kad sam vidio sukca k9,1098,999,i par starih Pretisa i NSU-a

Ja sam prosle godine vec pomislio i da mi je tih pola sata bilo 'izgubljeno' i onda sam naletio na novi CBF1000
prvi put.. pa se isplatilo.

A od paljenja gume i slicne buke/demonstracije ljudske gluposti se maknem cim pocne.