OS ekipa

Pridružio bih se vama ja u vašim vožnjicama,ali nažalost,aprilia je opet u garaži...i potkrovlju...i mojoj sobi  :mrgreen:
Kad ju sastavim,cirka dva tjedna,planiram do slo po neke rukavice hlače itd,pa tko hoće može mi se pridružit  :mrgreen:
 
Maxi pozdrav!

Bliži se kraj sezone........slijedeći vikend najavljuju lijepo vrijeme......idemo to iskoristiti za đir......svi prijedlozi se uzimaju u obzir .....subota najrealnije ......pišite.....
 
os nexus said:
Maxi pozdrav!

Bliži se kraj sezone........slijedeći vikend najavljuju lijepo vrijeme......idemo to iskoristiti za đir......svi prijedlozi se uzimaju u obzir .....subota najrealnije ......pišite.....


Bolovanje..  :rolleyes:
 
os nexus said:
Maxi pozdrav!

Bliži se kraj sezone........slijedeći vikend najavljuju lijepo vrijeme......idemo to iskoristiti za đir......svi prijedlozi se uzimaju u obzir .....subota najrealnije ......pišite.....

Sad ako stvarno neznaš kamo, ajde u petak upali tvoj  :021: i kod nas. U subotu idemo na route 69, 70 i onaj "Burghotel", da istrošiš gume i na rubu  :mrgreen: . Nedeljom možeš slobodno kuči  :LOL: .

Pozdrav
 
Tmax said:
Sad ako stvarno neznaš kamo, ajde u petak upali tvoj  :021: i kod nas. U subotu idemo na route 69, 70 i onaj "Burghotel", da istrošiš gume i na rubu  :mrgreen: . Nedeljom možeš slobodno kuči  :LOL: .

Pozdrav
I provokacije od strane racera takodjer nisu opcija.......ozbiljne ponude samo :cool: :rolleyes: :wink:
 
Zwei suzuki laganini ugodnih 250 km u krugu Osijek - BManastir- Belisce - Crnkovci - Koska - Budimci - Podgorac - Djakovo - Ivankovo - Ernestinovo - Osijek.....
 
Sutra......15:00 OMV Retfala.......ide se u đir po dogovoru.............zadnji topli vikend ove godine.......svi ste pozvani........
 
os nexus said:
Sutra......15:00 OMV Retfala.......ide se u đir po dogovoru.............zadnji topli vikend ove godine.......svi ste pozvani........

:LOL:
Ako se niko ne javi, budi oko 13:00 kod mene, verovatno ču poslijepodne otič na 69  :jesus:
 
Znači dolaziš  :misli: , nekako ne mogu razumjet tvoju poruku.
Želim ti prijatan izlet.

P.S. nazovi @komu1, biče "desant" i bilo bi dobro da si pored (y)
 
S zadovoljstvom mogu reći da nas je bilo opet više od dva.......laganih 130 km uz puno stajanja, kruženja (utvrđivanje gradiva ) s nadom da još barem jednom prije zime napravimo naki đir
 
xyzdomba said:
Mučki provokatoru nisam vidio tvoje vožnje na ovome forumu biće da si skroz kod servisera  :jesus:


pa ja se ne vozim po kuruzi ko vi..... :mrgreen:
D8 rulz


mada vidim da na drugom portalu uredno lajkaš mea fotos..... :jesus: