OS ekipa

koma1 said:
mada vidim da na drugom portalu uredno lajkaš mea fotos..... :jesus:

Pa drago mi je da te vidim da se vozaš pa makar i tih 120 m  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Maxi krug ukurug  ;)  .......24. 09 2011 u 11:00 h naravno ne na benzinskom servisu u Šalari  :misli:  nego na OMV Retfala  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  .....ponesti putovnice  :police:  ....hm da!......malo više od 120 km  :shock:  od prošle subote.......barem 124 tako da onaj papak  :afro:  sa otoka nemre kenjat  :LOL:  ...svi ste pozvani...... :021: :021: :021:
 
os nexus said:
Maxi krug ukurug  ;)  .......24. 09 2011 u 11:00 h naravno ne na benzinskom servisu u Šalari  :misli:  nego na OMV Retfala  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  .....ponesti putovnice  :police:  ....hm da!......malo više od 120 km  :shock:  od prošle subote.......barem 124 tako da onaj papak  :afro:  sa otoka nemre kenjat  :LOL:  ...svi ste pozvani...... :021: :021: :021:


Prognoza shtima..
vikend.jpg



Koja je ruta planirana?
Mozda bi se mogao prikljuciti..


p.s. os_nex - Jel se taj tvoj prijenos treba toliko glasno cuti? Glasniji je od masine!
 
Cortez said:
p.s. os_nex - Jel se taj tvoj prijenos treba toliko glasno cuti? Glasniji je od masine!
Fakat sam se i ja to pitao neki dan kada sam se mimoišao s njime  :misli:
 
os nexus said:
Maxi krug ukurug  ;)  .......24. 09 2011 u 11:00 h naravno ne na benzinskom servisu u Šalari  :misli:  nego na OMV Retfala

I, jel se ide, ili cu opet doci sam na OMV?  :huh:
Bilo bi lijepo znati i kuda.. da znam za stranu valutu u djepu..  (y)
 
Mene vise zanima jel se sutra ide negoo jel netko danas isao..  :?

Zadnji put sam uglancao motor, mjenjao pare u eure, tankiranje, mazanje lanca, full oprema na
30+ i pol' sata kopanja nosa na OMV-u..
:?

Jel se cuo netko sa os_nex?
 
os nexus said:
Maxi krug ukurug  ;)  .......24. 09 2011 u 11:00 h naravno ne na benzinskom servisu u Šalari  :misli:  nego na OMV Retfala  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  .....ponesti putovnice  :police:  ....hm da!......malo više od 120 km  :shock:  od prošle subote.......barem 124 tako da onaj papak  :afro:  sa otoka nemre kenjat  :LOL:  ...svi ste pozvani...... :021: :021: :021:

(y)
 
ne znam šta bi mislio o tom vozilu, zauzmeš cijelu traku, a opet kisneš, uspio je spojit najgore od oba svijeta  :LOL:
 
kewlnick said:
ne znam šta bi mislio o tom vozilu, zauzmeš cijelu traku, a opet kisneš, uspio je spojit najgore od oba svijeta  :LOL:
Bio mi je u firmi taj lik, pa se pohvalio da ga je platio 12 milja ojra ...
 
ljetos sam sreo jednog na potezu omiš-split, čeka u koloni jer mu je malo prostora za obilaženje...toliko o 12k €
 
kewlnick said:
ljetos sam sreo jednog na potezu omiš-split, čeka u koloni jer mu je malo prostora za obilaženje...toliko o 12k €
Nekog nešta veseli ali 12 k ojra  :shock: za takvu,IMHO, budalaštinu ...