OS ekipa

os nexus said:
Dakle.......uopće me ne zanima što je Siječanj.........ne hebe me što je -4 i živo mis e fućka što sam bolestan...........ne zanima me što proljeće dolazi za dva mjeseca ..........................HHHHHOOOOOĆĆĆĆĆĆUUUUUUUU toplo sunčano i pogodno virjeme za vožnju !!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x


Pffft, nes ti zime.. ja sam na Agility-u svaki dan, vec u 7 ujutro..  :mrgreen:
 
Napomenuo sam UGODNU VOŽNJU u mojim godinama vožnja na ovim temp je sve samo ne ugoda.....na žalost. No to ne znači da vas sve ne podržavam kao i jučer oko 20:20 na Štrosiki kada su dva mladca jurili sa runerima brrrrrrrrrr
 
os nexus said:
Napomenuo sam UGODNU VOŽNJU u mojim godinama vožnja na ovim temp je sve samo ne ugoda.....na žalost. No to ne znači da vas sve ne podržavam kao i jučer oko 20:20 na Štrosiki kada su dva mladca jurili sa runerima brrrrrrrrrr

Na Nexusu se sigurno sa velikim vjetrobranom i grijanim ruckama moze uciniti ugodnom..
Ja sam na Agility-u kao na biciklu, zastite nema nigdje.
:?
 
os nexus said:
Dakle.......uopće me ne zanima što je Siječanj.........ne hebe me što je -4 i živo mis e fućka što sam bolestan...........ne zanima me što proljeće dolazi za dva mjeseca ..........................HHHHHOOOOOĆĆĆĆĆĆUUUUUUUU toplo sunčano i pogodno virjeme za vožnju !!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x
(y) (y) (y) (y) (y)
 
Kad se nemože voziti može se raditi, evo nešto novo na nexusu
 
kolko je bilo komplicirano za instalirat od 1 do 10?
 
Danas gledam kroz prozor a snijeg pada, pa se sjetim Kome i njegovih vožnji ove godine....
Gledam slike sa prvog dužeg puta Osijek-Split, pa Osijek-Lesce, pa meet u Lendavi .....
:cry:

Jbt hoću toplo vrijeme da se mogu vozati  :joy:
 
joj pa vama sve smeta, montiraj si grijalicu na 12 V i stavi je med noge i pomalo  :mrgreen: 
ja sam danas samo 20-tak, po oblačnom i hladnom  :jesus:
 
koma1 said:
joj pa vama sve smeta, montiraj si grijalicu na 12 V i stavi je med noge i pomalo  :mrgreen: 
ja sam danas samo 20-tak, po oblačnom i hladnom  :jesus:
Da još mjesec dana nebude toplo ima on što raditi......uostalom baš me zanima kako se misli voziti na onome što ima na felgama.... :shock: :shock:
 
os nexus said:
Da još mjesec dana nebude toplo ima on što raditi......uostalom baš me zanima kako se misli voziti na onome što ima na felgama.... :shock: :shock:

Pa te plastike se skidaju i idu nove gume(ovaj puta)  :mrgreen:
 
ne vjerujem da treba izgledaju odlično.........mislim da mu je to samo hir.....kao ono svi mjenjaju pa ću i ja....
 
os nexus said:
ne vjerujem da treba izgledaju odlično.........mislim da mu je to samo hir.....kao ono svi mjenjaju pa ću i ja....

Ma mislio sam ih ja ostaviti još, ako su mogle 12000 km mogu one još toliko  :misli: nisu se još izlizale  :mrgreen: