OS ekipa

Belly_SMB said:
A ak se i izližu, uzmi lemilicu i napravi si nove šare, to bu izdržalo još par tisuća km-a.  :LOL:
Ispravak ne točnog navoda:  nekoliko desetaka tisuća kilometara...
 
koma1 said:
čujem da je dobro vrijeme kod vas, jel se vozite šta, ja nemogu od bure....... :mrgreen:  :jesus:

Danas prvi puta sam se navozao ove godine vrijeme nenadjebivo... ugodnih 250 km napravljeno  :jesus: :jesus: :jesus:
 
Tomice .... sve sam ti več reko ali još jednom BRAVO čestitam , želim ti puno varnih i nasmejanih kilometra.

p.s.

a naravno čekam i  :bananapivo:  :bananapivo: na konto novog "kralja"

 
koma1 said:
bemti, sad već moram dva probat kad dođem  :LOL: :LOL:
:misli:
koja dva
pazi se samo jer posli burgija na beva .....hm...hm....
Ja san ima slican problem.
Sad ne mogu ni pogledat beva a kamoli vozit :(  :mrgreen: :mrgreen: a prije me je sluzia fantasticno :wink:
 
seki22 said:
:misli:
koja dva
pazi se samo jer posli burgija na beva .....hm...hm....
Ja san ima slican problem.
Sad ne mogu ni pogledat beva a kamoli vozit :(  :mrgreen: :mrgreen: a prije me je sluzia fantasticno :wink:
a znam tako je i osnexus dobia zarazu,
a na meni je red da sad provan njegovog i od maxiskutera, jbg već je pa dogovor
bojin se da ću nazad vlakon  :LOL:
 
os nexus said:
Burgman je došao doma ....konačno!!!

A jesi dočekao da popuniš profil  (y) , sada će organizacija meeta zapasti u probleme jer treba organizirati parking za te silne autobuse  :jesus:
 
Ej Vas dvojica  :skuter: 
Jel se vozakate nešto? Sad možete skupa na jednome skuteru, dosta je velik i jak  :LOL:








Ovo  je samo malo tako da vidim dali ste još živi i ne brinite odbrojavam ........
 
Tmax said:
Ej Vas dvojica  :skuter:  
Jel se vozakate nešto? Sad možete skupa na jednome skuteru, dosta je velik i jak  :LOL:

Ovo  je samo malo tako da vidim dali ste još živi i ne brinite odbrojavam ........

:B: :box:
Ja ostajem vjeran Nexusu(još jedno kratko vrijeme) a u autobusima se nisam volio voziti još odmalena  :jesus:
 
Ajmo ekipa ....vrijeme se konačno bistri .....Subota ili Nedjelja đir po Baranji a da nas je više od dva hihihihihihi  :LOL: :LOL: :LOL: