OS ekipa

Cortez said:
Alo ekipa.. di cemo/sta cemo?
Jesmo i dalje za Pozegu?

Bio sam danas do Jankovca, cesta od Nasica pa iducih 20km prema Osijeku je pod
50km/h ogranicenjem zbog radova na cesti (realno UZ cestu, cesta je kakva je bila)
i naravno da sam vidio presretaca u akciji koji je zaustavio lika koji vozi 70km/h izmedju
sela.

Ako bi i isli u PZ, mislim da je OS-Djakovo-Levanjska V. pa od tamo prema PZ i brze
i generalno zabavnije..
(y)

to ograničenje stoji tamo već dobrih godinu dana, radovi stoje i ne miču se  :LOL:
ja sam sinoć bio do pž,  bez problema 120 cijelim putem, doduše bilo je 3 u noći pa murije nije bilo, iako tih 20 km od normanaca do našica cesta nije neka, od našica do požege je super zabavna  (y) al možemo kako god hoćete
 
Danas laganini djir po Baranji pa u BP Selu murija  , kontrola Belisce pa Osijek....Za sutra dogovor vazi osim ako nema kise na vidiku. Nikako ne bih htio pokisniti...... (y)
 
os nexus said:
Danas laganini djir po Baranji pa u BP Selu murija  , kontrola Belisce pa Osijek....Za sutra dogovor vazi osim ako nema kise na vidiku. Nikako ne bih htio pokisniti...... (y)

I mi smo polako počeli ......

Bolje da ti sada pokisneš i imamo poslije u maju sunce  :LOL:
 
Lako je meni što ću ja pokisnuti  :LOL: :LOL: :LOL: no burgi nema dobre cipele.... :palacdolje: :palacdolje:
 
os nexus said:
Za sutra dogovor vazi osim ako nema kise na vidiku. Nikako ne bih htio pokisniti...... (y)

Ja jos cekam ishod dogovora jednog 'event'-a o kojemu ovisi da li sam free ili ne, ako ne, onda
sam od 10 do cca 13h okupiran, ako toga ne bude, onda fajn. Trebao bi saznati u iducih sat
vremena po tom pitanju..

"Pretežno sunčano. U unutrašnjosti povremeno umjerena naoblaka, osobito u istočnoj Slavoniji, Baranji i zapadnom Srijemu."

Kisa se ne spominje (i na jos 2 druga site-a osim meteo.hr).

Koje bi bilo eventualno vrijeme polaska (i lokacija)?
 
Pa mislio sam da se nađemo oko 13:00 pa da krenemo u đir....osobno kros mi se ne gleda više mi se vozi možda na OMV-u Čepinska ili Retfala? Jedino me brine ako pljusne..
 
os nexus said:
Pa mislio sam da se nađemo oko 13:00 pa da krenemo u đir....osobno kros mi se ne gleda više mi se vozi možda na OMV-u Čepinska ili Retfala? Jedino me brine ako pljusne..

Stima lokacija i jedna i druga.. svejedno, i meni je isto realno cisti djir vise po volji zbog vremena, ne bi htio
cijeli dan 'ubit' s tim..  :mrgreen:

Jel ide jos koje vozilo osim nas dvoje uopce?

..al' eto, meni je 50/50 da li cu ici..  :( ali javim svakako veceras
 
Osijek-Podgorač- Našice- Bektež-Pleternica- L.Varoš- Đakovo - Vuka - Osijek  cca 199 km prema google maps-u  otprilike bi tako trebalo . Time bi izbjegli lošu cestu kroz Košku prema Našicama. Okupljanje u 13:00 na OMV u Retfali na Štrosiki u slučaju lošeg vremena ili neke kiše đir se može skratiti....Vidimo se...
 
os nexus said:
Osijek-Podgorač- Našice- Bektež-Pleternica- L.Varoš- Đakovo - Vuka - Osijek   cca 199 km prema google maps-u  otprilike bi tako trebalo . Time bi izbjegli lošu cestu kroz Košku prema Našicama. Okupljanje u 13:00 na OMV u Retfali na Štrosiki u slučaju lošeg vremena ili neke kiše đir se može skratiti....Vidimo se...

Nadam se slikama  (y)
 
http://www.accuweather.com/en-us/hr/osjecko-baranjska/osijek/details2.aspx
 
Cortez said:
http://www.accuweather.com/en-us/hr/osjecko-baranjska/osijek/details2.aspx

Kišna odjela i gas  (y) pa jbt vi se hoćete vozati sa osnexusom. Kada se s njim vozate obavezna oprema je KIŠNJAK(čitaj OBAVEZNA)  :jesus: :LOL:
 
xyzdomba said:
Kišna odjela i gas  (y) pa jbt vi se hoćete vozati sa osnexusom. Kada se s njim vozate obavezna oprema je KIŠNJAK(čitaj OBAVEZNA)  :jesus: :LOL:

Ja sam u 30.000km na Kawi kisnjak koristio, ako sam dobro zbrojio.. 2 puta.
Na _prvoj_ voznji kako sam ga dovezao kuci.. i 2007. god od Novalje do Pag-a!
:wink:

Sto se skutera tice.. ajao.. on je na kisi svaki dan, bez iznimke.
 
Eto promjene..  :(
Event koji spomenuh mi je upao u cca 11h i to prije 15h necu rijesiti sigurno pa bi jurcanje na
voznju nakon toga bilo ipak previse za jedan dan..

Neki drugi put..  :?
Ako se slucajno nesto jos promjeni u zadnji tren, mob ce zvonit!
Sretno i fotkaj!
 
kakva crna kiša, kako ono ide, ne može nam ništa ka-ge-be, ne može nam ništa si-a-ej, a oni su za glavu skratili na tisuće, šta nam je onda par kapi kiše koja usput neće ni pasti, sutra 13 omv!
 
Zuzuka sutra,netko?
Budem tam oko 15 poslije MotoGP-a

Doć će još dva dečka,jedan sa DRZ-om i jedan sa Hornetom.

BTW jel vidio neko u gradu tipa sa MV Agustom F4i,fura se sa kacigicom nekom treće klase bez ikakve druge moto opreme.
Šef ima para za Agustu,al ne i za opremu  :mrgreen:
 
vidio sam ga sinoć, ovaj put je bio fino skockan, odijelo i kaciga u bojama motora
nego šta je sa požegom danas?
 
svi koji jučer nisu bili nek se pojedu, ne znate šta ste propustili  :jesus: a bilo je i slatkiša