OS ekipa

Mene je u 2 kruga po gradu na motoru pa onda i na skuteru ubio vjetar..
Dosta za danas.
 
Cortez said:
Mene je u 2 kruga po gradu na motoru pa onda i na skuteru ubio vjetar..
Dosta za danas.

da vidiš kako je tek izvan grada, u jednom smjeru sam išao 140, a nazad nisam mogao preko 100
 
kewlnick said:
da vidiš kako je tek izvan grada, u jednom smjeru sam išao 140, a nazad nisam mogao preko 100

:LOL:
Predivno.

Agility se iskazao sa 85-86km/h na obilaznici u tom "drugom" smjeru..  :mrgreen:
 
Cortez said:
:LOL:
Predivno.

Agility se iskazao sa 85-86km/h na obilaznici u tom "drugom" smjeru..  :mrgreen:

Oooo da.
Jučer smo ja i čovjek sa suzom mal išli po suzuki,odustali nakon 5-6 krugova.

Majke ti mile, pri nekih 120 imaš filing koda si marioneta usred uragana.
 
Evo par riječi...kao pokretača teme. Prvotna zamisao je bila i ostaje je mjesto dogovora za planiranje vožnji u bližoj/daljoj okolici. Znam da pretstoji  mukotrpan rad i puno truda da bi se takvo nešto ostvarilo. Moj je prijedlog da se nađemo na dogovorenom mjestu bez obzira na vrijeme ( ne mora se doći motorom/skutom ) i da se upoznamo pa će možda i dogovori oko vožnji ići lakše.....  Osobno nisam mogao ovaj prošli vikend a i prognoza mi je govorila da nema mjesta žaljenju jer vrijeme nije bilo za voziti se....slušam prijedloge  (y) (y)
 
Mi smo jučer napravili krug os-đakovo-levanjska-čaglin-našice-osijek. Bilo je ok osim što je vjetar bio gadan i što sam ostao bez goriva na kRRndji...  :? Neki plan je za idući vikend posjet Kuli (Vojvodina) i njihovoj karting/supermoto stazi pa ako nekog to zanima.. To bi bilo oko 80 km u jednom smijeru.
 
dovla said:
Mi smo jučer napravili krug os-đakovo-levanjska-čaglin-našice-osijek. Bilo je ok osim što je vjetar bio gadan i što sam ostao bez goriva na kRRndji...  :? Neki plan je za idući vikend posjet Kuli (Vojvodina) i njihovoj karting/supermoto stazi pa ako nekog to zanima.. To bi bilo oko 80 km u jednom smijeru.
110...provjereno  :mrgreen:
imas tamo i bazene(i dooooObar restorancic)  (y)
 
dovla said:
Mi smo jučer napravili krug os-đakovo-levanjska-čaglin-našice-osijek. Bilo je ok osim što je vjetar bio gadan i što sam ostao bez goriva na kRRndji...  :? Neki plan je za idući vikend posjet Kuli (Vojvodina) i njihovoj karting/supermoto stazi pa ako nekog to zanima.. To bi bilo oko 80 km u jednom smijeru.
Neznam kakvo će biti vrijeme a i taj sajam moto opreme u N.Sadu bi trebalo otići vidjet!!!!
 
os nexus said:
Neznam kakvo će biti vrijeme a i taj sajam moto opreme u N.Sadu bi trebalo otići vidjet!!!!

ja sam svakako za sajam, mada nam ne prognoziraju neko vrijeme
 
Nejdem ni ja 'preko'.. sorry..  :palacdolje:
 
xyzdomba said:
Mene zanima zašto ne "preko" može i na pp, možda imamo isti razlog........

Bad karma.. vjerojatno bi mi krepao motor a tamo me HAK ne bi pokupio..
Do nedavno je razlog bio i sto kasko nije pokrivao izlete tamo.. ali sad se
to promjenilo.. no svejdno.. ne bi pjehe nazad.. iako mi se cini da bi bilo
bolje da mi ga netko ukrade, prije ce tako otici nego da ga prodam!

Sa skuterom bi se mozda usudio, ali onda je putna brzina 75-80km/h a toliko
vremena vecina ipak nema ..  :wink:
 
Cortez said:
Sa skuterom bi se mozda usudio, ali onda je putna brzina 75-80km/h a toliko
vremena vecina ipak nema ..  :wink:
:shock:
OS-Novi sad =cca 120 km
Nije valjda tolika frka da za 120 km vikend vožnje treba neka opaka pila tipa BMW GS i to sa kompletom kofera  :misli:

Ja ću sa 150 ccm ići i voziti možda još sporije, stati nekoliko puta popiti kavu razgledati okolinu... :jesus:
 
Grangers said:
:shock:
OS-Novi sad =cca 120 km
Nije valjda tolika frka da za 120 km vikend vožnje treba neka opaka pila tipa BMW GS i to sa kompletom kofera  :misli:

Ja ću sa 150 ccm ići i voziti možda još sporije, stati nekoliko puta popiti kavu razgledati okolinu... :jesus:

Naravno da ne treba, ali ako ekipa ide sa 250-300ccm ili vise, nece sigurno voziti 75km/h.
120km su mi prije bile biciklisticke vikend rute..
(y)
 
Cortez said:
Naravno da ne treba, ali ako ekipa ide sa 250-300ccm ili vise, nece sigurno voziti 75km/h.
120km su mi prije bile biciklisticke vikend rute..
(y)
Ako ide ekipa , onda je to ekipa i ide se brzinom najsporijeg u grupi, ne kužim kako bi drugačije trebalo biti jer je oduvijek tako. Naravno da tako neće biti ako nije ekipa.....
 
Pitanje za sve .....Kako se mislimo dogovoriti za N,Sad kada se nismo mogli dogovoriti za Požegu , koja je bliže.....a da nekažem do omv-a.....i da super je imati neke svoje principe i držati ih se po svaku cijenu. Znam da svakome od nas uvijek treba neki dio opreme i da se vjerovatno na sajmovima može kupiti povoljnije........i gdje je onda problem?????
 
Vi komplicirate  :mrgreen:

Ja idem sigurno iz VU cca oko 08:00 ili 9:00 - za Ilok i onda desnom obalom Dunava kroz Beočin polako prema N Sadu
Obiđem sajam - piće, pizza  a onda zavisi od vremena ako ga bude dovoljno možda se zaletim n Frušku Goru a ako ne idem lijevom obalom za B Palanku -Ilok ->VU
Idem sa Hondom Dylan 150 ccm i ako nekom paše možemo se vozit zajedno i negdje popit kavu ili vozit svako za sebe a dogovorit punktove gdje brži sačekaju sporije i tu popijemo kavu.
A možemo popit tu kavu i u N sadu na sajmu.
Izazivam Corteza i njegovog 125 ccm Kymca  :LOL:
 
Cortez said:
Bad karma.. vjerojatno bi mi krepao motor a tamo me HAK ne bi pokupio..
Do nedavno je razlog bio i sto kasko nije pokrivao izlete tamo.. ali sad se
to promjenilo.. no svejdno.. ne bi pjehe nazad.. iako mi se cini da bi bilo
bolje da mi ga netko ukrade, prije ce tako otici nego da ga prodam!

Sa skuterom bi se mozda usudio, ali onda je putna brzina 75-80km/h a toliko
vremena vecina ipak nema ..  :wink:
ako te samo to brine mogu ti dati nekoliko kontakata kome da se javis za "nedaj boze"
(y)
 
Grangers said:
Vi komplicirate  :mrgreen:

Ja idem sigurno iz VU cca oko 08:00 ili 9:00 - za Ilok i onda desnom obalom Dunava kroz Beočin polako prema N Sadu
Obiđem sajam - piće, pizza  a onda zavisi od vremena ako ga bude dovoljno možda se zaletim n Frušku Goru a ako ne idem lijevom obalom za B Palanku -Ilok ->VU
Idem sa Hondom Dylan 150 ccm i ako nekom paše možemo se vozit zajedno i negdje popit kavu ili vozit svako za sebe a dogovorit punktove gdje brži sačekaju sporije i tu popijemo kavu.
A možemo popit tu kavu i u N sadu na sajmu.
Izazivam Corteza i njegovog 125 ccm Kymca  :LOL:

SumLJam da ce biti nesto od toga.. ali za lokalni djir sam otvoren.. :)