OS ekipa

Angie said:
Čuo sam od kolege sa DRZ-om da je jebeno bilo.
Jebiga,neki od nas nemaju TTS-a više  :mrgreen:

:misli:

Nas 8 je isto išlo za PŽ i bio je jedan DRZ e sad dal je to taj ili postoje 2..
 
Ne bih komentirao smajliće i dr stvari.....sam da smo, odnosno nismo .... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
jbg,..čovijek (lega) kupi novi bus, otvori liniju Osijek - Požega,...kad na stanici u 11 nikog... :jesus:
 
dovla said:
:misli:

Nas 8 je isto išlo za PŽ i bio je jedan DRZ e sad dal je to taj ili postoje 2..

Da,da,žuta suza.
Spomenik,pohvalio te za vožnju i reko je da je Husa neuhvatljiva.
Nije šutio o Husi jedno pol sata  :mrgreen:

"Ja se vozim,Husa očepi gas,braaap i ćao,nema šanse da ju stignem"

I nagovarao me da kupimo krosu pola-pola,kaže,nikom nije jedini motor,niti motor za svaki dan,a ti i tak voliš cvaje,možeš ju i servisirat  :LOL:
Čak si mislim ak smognem para da bi i mogli,još me ova nova staza vuče  :mrgreen:
 
Ma krosu bolje ni ne probat jer znam da bi se navukao a kupit je mogu samo parama iz monopolya.. :(
 
Belly_SMB said:
Kaj nemate ni jedan slikovni dokaz da ste bili ?!  :misli:
Ja vam ne vjerujem.  :jesus:

I ja isto ne vjerujem i molim izletnike za slikovni dokaz  :jesus: :LOL: :jesus: :LOL:
 
Jel se sprema neka vožnja za vikend ....makar do pumpe i nazad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :LOL: :LOL: :LOL:
 
os nexus said:
Jel se sprema neka vožnja za vikend ....makar do pumpe i nazad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :LOL: :LOL: :LOL:

Ja sam za.. vjerojatno Pozega preko Djakova/Levanjske V... kavica i nazad.. ako se nitko ne javi
da bi jos isao.. onda mozemo nastimavat rutu.
 
Samo prenosim informaciju NE reklamiram  :jesus:

Naredna manifestacija na Novosadskom sajmu je sajam motocikala, bicikala i prateće opreme MOTO BIKE EXPO - NOVI SAD. U istom terminu, od 14. do 17. aprila održava se i Izložba nautike.
6. međunarodni sajam motocikala, bicikala i prateće opreme MOTO BIKE EXPO - NOVI SAD
14 - 17. april
Od 10 do 19 časova

Amaterske trke ubrzanja i turnir u vožnji na zadnjem točku
6. međunarodni sajam motocikala, bicikala i prateće opreme koji se održava od 14. do 17. aprila na Novosadskom sajmu obeležiće atraktivan prateći program.

U krugu Novosadskog sajma, u petak, 15. aprila održaće se amaterske trke ubrzanja, dok je dan kasnije na programu takmičenje u vožnji na zadnjem točku.
Za tu priliku će biti uređena posebna staza, kako bi svi takmičari imali odgovarajuće uslove za nastup.
Za najuspešnije su predviđene nagrade, a prijave se mogu obaviti telefonom na broj  063/89-61-722.

http://www.sajam.net/live/Kalendar_priredbi/2011/Moto_Bike_Expo


Jel idu skuteraši ?  :mrgreen:
 
I? Sutra nista?
Ajd' da znam jel da vozim kawu nazad u garazu i tjeram skuter van ili ne..  :x
 
Cortez said:
I? Sutra nista?
Ajd' da znam jel da vozim kawu nazad u garazu i tjeram skuter van ili ne..  :x

Ček dal ti inače voziš sa ovim maxi skuterašima na kymcu (možeš ih pratit ?)?

Ja sam se danas navozao 280 km po komšiluku (Srbija) :mrgreen:
Sutra je polumaraton u OS pa niš od dalje vožnje  :?
 
Grangers said:
Ček dal ti inače voziš sa ovim maxi skuterašima na kymcu (možeš ih pratit ?)?

Ne, nisam nikad, trebao sam prosli vikend ali sam zavrsio 40km daleko na biciklu umjesto
toga..  :? .. a kymco je sa malo laksim rolicama slozen za ubrzanja pa nije bas za otvorenu
cestu.. sa Kawom bi isao, lijepo laganini.