OS ekipa

Grangers said:
Vi komplicirate  :mrgreen:

Ja idem sigurno iz VU cca oko 08:00 ili 9:00 - za Ilok i onda desnom obalom Dunava kroz Beočin polako prema N Sadu
Obiđem sajam - piće, pizza  a onda zavisi od vremena ako ga bude dovoljno možda se zaletim n Frušku Goru a ako ne idem lijevom obalom za B Palanku -Ilok ->VU
Idem sa Hondom Dylan 150 ccm i ako nekom paše možemo se vozit zajedno i negdje popit kavu ili vozit svako za sebe a dogovorit punktove gdje brži sačekaju sporije i tu popijemo kavu.
A možemo popit tu kavu i u N sadu na sajmu.
Izazivam Corteza i njegovog 125 ccm Kymca  :LOL:

de kreni malo kasnije da se i mi iz osijeka možemo pridružit, ja svakako idem, a mislim da riskiram više od Corteza jer mi je beva u totalnoj banani, al nije avantura ako ne riskiram bar malo  :LOL:
znači subota u 9 krečemo iz vu
 
Cortez said:
SumLJam da ce biti nesto od toga.. ali za lokalni djir sam otvoren.. :)
Pa to je lokalni đir  (120 km)  :jesus:
Jedino što prolazimo granicu, ako neko ima tvrdi princip da ne želi ići preko i to razumijem - i ja sam nekad mislio da neću nikad nogom kročiti preko pa evo i to se revidiralo :mrgreen:

Citat:kewlnick
znači subota u 9 krečemo iz vu
Nek bude 09:30 OMW Vukovar  da nije prerano.
 
Grangers said:
Pa to je lokalni đir  (120 km)  :jesus:
Jedino što prolazimo granicu, ako neko ima tvrdi princip da ne želi ići preko i to razumijem - i ja sam nekad mislio da neću nikad nogom kročiti preko pa evo i to se revidiralo :mrgreen:

Nije stvar u nicemu drugom osim da se ne zelim udaljavati od vozila sa kojim sam tamo, a to nece
biti moguce pa..

Cak i da mogu ici, 99% radim subotu tako da..  :x
 
Nažalost .....tj na moju veliku sreću stigle su gume pa sam u Subotu u akcijama izmjene tako da ne vjerujem u mogućnost odlaska na sajam...Lijep provod svima koji idu....
 
Subota otpada po svemu sudeći....ajmo nedelja kava ....za upoznavanje.....bez obzira na vrijeme....pokupimo se međusobno
 
os nexus said:
Subota otpada po svemu sudeći....ajmo nedelja kava ....za upoznavanje.....bez obzira na vrijeme....pokupimo se međusobno

Mogo bih i ja naletit,OMV?
 
os nexus said:
Subota otpada po svemu sudeći....ajmo nedelja kava ....za upoznavanje.....bez obzira na vrijeme....pokupimo se međusobno

Ja sam za.. samo opet.. ako sam "tu" kad vi budete isli..  :)
Jos cekam reply za jedan dogovor sa frendom, par kava je vec isplanirano..  :mrgreen:
 
Meni svejedno,super pa je tu motor napokon napravljen pa se može bilo gdje  :mrgreen:

Jedino nebudem došao ak cvikne,prošla razrada pa se miče karburacija s bogatog na optimalno,ak bude cvik bit će  :shock: :(
 
Ako je netko sutra za malo peglanja po zavojima, levanjska pa preko nasica nazad! Prosli vikend je bilo fino!
 
dovla said:
Ako je netko sutra za malo peglanja po zavojima, levanjska pa preko nasica nazad! Prosli vikend je bilo fino!

Ja cu mozda tamo sa 9ks sutra.. i frend na 5ks ;)
 
Jel se to nalazimo ili svatko kreće sam pa ko na koga naleti!!!!! Netko vrijeme okvirno mjesto sastanka itd itd itd....
 
dovla said:
U Osijeku imas Tufnu u tvrdji, nekih 100 kn s doruckom ja mislim, jedino ces se tesko naspavat preko vikenda, ali opet ako hoces izac van, idealno. Imas i domin u aninoj i millenium u svacicevoj, mislim da su ok cijene.

Sto se tice voznji ja isto nemam neku posebnu ekipu, 2-3 ljudi tako da sam otvoren za sve opcije  :mrgreen:
(y) (y)
 
os nexus said:
Jel se to nalazimo ili svatko kreće sam pa ko na koga naleti!!!!! Netko vrijeme okvirno mjesto sastanka itd itd itd....

Ma ja tjeram jednog frenda sa 50icom da ide, ako ne ide on ne idem nikud ni ja, a po Kawu ovaj vikend
necu ici tako da ne idem nigdje dalje van grada bas..
 
Cortez said:
Ma ja tjeram jednog frenda sa 50icom da ide, ako ne ide on ne idem nikud ni ja, a po Kawu ovaj vikend
necu ici tako da ne idem nigdje dalje van grada bas..

Samo je kava u pitanju  :misli: a možda nam se nakon toga bude lakše dogovoriti za đir.....
Ne grize nitko..... popijemo kavu i to je to...
 
Ja sam sutra ako ne bude kise u djiru sa frendom, ali bacit cu oko na thread pa ako se
vasa kava uklopi negdje u popodnevne sate da stignem, mogao bi naletit.. ali bit ce gusto..

Proci ce cijela sezona a necemo se naci..  :mrgreen:
 
Plava Vještica said:
I di je na kraju ta kava?? :)
U DOMINU 15:00 tko hoće .....a poslije se možemo prođirati tako da je svima po volji....pa čak i blue .....