Osijek- Split - Osijek

os nexus

New member
Sprema se ugodna vožnja krajem 4 mjeseca na spomenutoj relaciji. Svi su dobrodošli. Za sada ovisno o vremenu idu dva NEXUSA 300. Dogovori na pp
 
os nexus said:
Sprema se ugodna vožnja krajem 4 mjeseca na spomenutoj relaciji. Svi su dobrodošli. Za sada ovisno o vremenu idu dva NEXUSA 300. Dogovori na pp

Samo da nadopunim kolegu, planiran je put Osijek - Sarajevo - Mostar i onda spavanje u ovisno o zanimanju ili u Sarajevu ili u Mostaru. Nakon toga nastavak prema Splitu gdje je želja provesti 1. svibanj,
putovanje bi trebalo trajati za sada od 29.04 - 02.05.(povratak za Osijek). Detalje puta ćemo još razrađivati ovih dana.
 
putovanje održano u nešto izmjenjenoj ruti za koji dan sljede slikice i dojmovi
 
aaaaaaaa to ste vi bili  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vidija sam ima par dana dva crvena nexusa 300 osjeckih tablica sa bisagama u st-u,reka sam sigurno je neko sa foruma, (y) (y)
bas sam zeni reka da vidi ekipe potegli su cak iz osijeka do splita
 
marki said:
aaaaaaaa to ste vi bili  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vidija sam ima par dana dva crvena nexusa 300 osjeckih tablica sa bisagama u st-u,reka sam sigurno je neko sa foruma, (y) (y)
bas sam zeni reka da vidi ekipe potegli su cak iz osijeka do splita
je , samo je jedan bio crni a jedan crveni. Bili smo u petak oko 18:00 na Žnjanu. Odmah sa puta, no kako rekoh za koji dan putopis i fotke
 
Vožnja uz more NEPROCJENJIVO!!!!!!!!!
Bit će još tura, ova je bila prva malo duža i led je probijen. E moji Splićani a je vam lipo vozikat se uz more ja bih to mogao svaki dan. Imali smo dobro vrijeme tako da je dojam da ovo moramo ponoviti  (y)
 
xyzdomba said:
Vožnja uz more NEPROCJENJIVO!!!!!!!!!
Bit će još tura, ova je bila prva malo duža i led je probijen. E moji Splićani a je vam lipo vozikat se uz more ja bih to mogao svaki dan. Imali smo dobro vrijeme tako da je dojam da ovo moramo ponoviti  (y)
  :mrgreen: :mrgreen: mi sa mora bi u unutrasnjost a vi iz unutrasnjosti na more...
 
malaga said:
  :mrgreen: :mrgreen: mi sa mora bi u unutrasnjost a vi iz unutrasnjosti na more...

Da baš smo to komentirali kako neke stvari ni ne primjećuješ kada si stalno tamo tako da bih se složio s tobom, mi vučemo prema moru a vi prema unutrašnjosti  :mrgreen:
I jedno i drugo je prekrasno.
 
xyzdomba said:
Da baš smo to komentirali kako neke stvari ni ne primjećuješ kada si stalno tamo tako da bih se složio s tobom, mi vučemo prema moru a vi prema unutrašnjosti  :mrgreen:
I jedno i drugo je prekrasno.
da,ja sam blizu crikvenice ali tako volim otic dir u gorski kotar,za ovu godinu planiram dir do karlovca,sam ili sa ekipom i to sve po staroj cesti (y)
 
os nexus said:
evo da smirimo stvar jedna pa sutra ostatak
nemoj se ljutit ali ako ces stavljat slike ovakvog formata onda nemoj stavljat nista
 
Author said:
a jeste spori sa slikama, 3 dana gledam u temu  :mrgreen:

Ma polako, bit će večeras. Kada bi mi čekali sa slikama koliko smo dugo čekali cugu u Splitu vi bi već zaboravili na ovu temu  :LOL:
 
xyzdomba said:
Ma polako, bit će večeras. Kada bi mi čekali sa slikama koliko smo dugo čekali cugu u Splitu vi bi već zaboravili na ovu temu  :LOL:
:lolcry: :lolcry: :LOL: