Osijek- Split - Osijek

ništa mi ne govori malaga već sam sto puta u mislima krenuo za Grobnik  :? :? :?
 
os nexus said:
ništa mi ne govori malaga već sam sto puta u mislima krenuo za Grobnik  :? :? :?
znam da je daleko ali ako budete mogli obavezno dodite (y)
 
malaga said:
znam da je daleko ali ako budete mogli obavezno dodite (y)

ništa za nas nije dovoljno daleko samo da se srede slobodni dani na poslu.... :wink:
 
Pozivam sve koji u zainteresirani za vožnju detalji na SLO-CRO 22/23.05 2010. (y) (y) (y)
 
uuuu koji gušt, odma se sjetim svoje avanture ovog ljeta istom dionicom, uz malu preinaku,mi smo promašili aržano, otišli na kamensko i onda skroz do trilja pa nazad na cista provu, ali gušt je neopisiv, da nije bilo gafa sa lošom pripremom po pitanju odjeće,(jer smo se smrzli ko pingvini, pogotovo kad smo išli nazad i prošli kupreška vrata, temp je pala bar 15 stupnjeva) i da mi nije bura srušila beverly bilo bi savršeno, ali i ovak je bilo neopisivo

izgorio mi hard na kompu tako da su mi nažalost ostale samo ove dvije slike, možda i bolje, ovo je ipak post o vašoj avanturi


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
kewlnick said:
(jer smo se smrzli ko pingvini, pogotovo kad smo išli nazad i prošli kupreška vrata, temp je pala bar 15 stupnjeva)

Joj kako mi je ovo poznato, mi kada samo dolazili pred Kupreška vrata smo uz cestu gledali snijeg a sam prolaz koroz vrata je bio temperaturni šok  :mrgreen:
 
ove godine smo se prilično zeleni odlučili na put pa je oprema bila ispod svakog standarda, no sad smo pametniji