PC tema

milanche said:
Preporuka laptopa oko 4-5 tkn ,uvjeti su da je 17' ekran,i to je to,igrica se nece nikada nijedna upaliti,da radi internet i forum i da se moze spojiti na printer :mrgreen: izbacujem HP i Toshibu, u konkurenciji Dell Lenovo i Asus,zahvaljujem na pomoći,slabo pohodim trgovine sa takvom opremom pa ne pratim te gigarame harddiskove procesore i slično

Polovni alienware  8)
 
Shepa said:
Daj link (ne na stranicu, već baš na model kojeg preporučaš).
Hoću wifi signal od kojeg ispada kosa po ciloj kući, da mogu normalno streamat full hd na WDTV Live.

TP-Link kojeg sam koristija ka pojačivač signala mi je prnija u latu, pa sam oko rutera (koji naravno nema settings za snagu signala) napravija deflektor signala od limenke radi usmjeravanja prema tv-u.
Dobija sam par dB, ali nikad dosta.
:LOL:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
http://routerboard.com/

http://routerboard.com/RB951Ui-2HnD
http://routerboard.com/RB951G-2HnD
http://routerboard.com/RB2011UiAS-2HnD-IN brutala (y)

imaš kod nas više distributera pa vidi za dalmaciju
 
dovla said:
Po tim uvjetima imas i za 3-3500 kn
e tim bolje,nego doktore daj imena!! Koliko gigarame koliko terabajta koji procesor koji model preporucas,na sta da obratim pozornost,kazu svi 2GR 1Tera neki i3 ili i4 i slično... Imam 2 Asusa turbo zadovoljan cca 6 tkn svaki ali jednom pukao ekran drugog ne mogu naći i Toshibu cca 4tkn koja je prdnula neki dan i ne pali a ne mogu naći račun i garanciju,tako da Toshiba shit... A ovaj alien ne znam ni sta je to?



 
markookram said:
ja mislio ta istra razvijena a vi ni interneta nemate  :uff:
ITM je širok pojam  :jesus:
 
milanche said:
e tim bolje,nego doktore daj imena!! Koliko gigarame koliko terabajta koji procesor koji model preporucas,na sta da obratim pozornost,kazu svi 2GR 1Tera neki i3 ili i4 i slično... Imam 2 Asusa turbo zadovoljan cca 6 tkn svaki ali jednom pukao ekran drugog ne mogu naći i Toshibu cca 4tkn koja je prdnula neki dan i ne pali a ne mogu naći račun i garanciju,tako da Toshiba shit... A ovaj alien ne znam ni sta je to?
ja bi gledao da bude sto kvalitetniji ekran posto je 17 pa pretpostvljam da ce sluzit za gledanje filmova, tipkovinica i touchpad bi isto morali bit malo kvalitetniji
hdd 1 terabajt, barem 4gb rama. Procesor neki bolji i7 ili ovi novi haswell tehnologija  i grafička može i slabija kad se neće koristit za igre (y)
 
Film nikada upalio,igricu jos manje :mrgreen:
Internet,forum,mail,ekupi,eBay,YouTube,Word i pohrana slika pjesama i to je sve! Zahvaljujem na specifikacijama,dosada sve te informatičke stvari kupovao u Linksu,nastavljam u istom ritmu,Links rules



 
milanche said:
Film nikada upalio,igricu jos manje :mrgreen:
Internet,forum,mail,ekupi,eBay,YouTube,Word i pohrana slika pjesama i to je sve! Zahvaljujem na specifikacijama,dosada sve te informatičke stvari kupovao u Linksu,nastavljam u istom ritmu,Links rules
Više manje sve isto osim što sam Links zamijenio sa DIY  (y)
 
diesel power said:
ja bi gledao da bude sto kvalitetniji ekran posto je 17 pa pretpostvljam da ce sluzit za gledanje filmova, tipkovinica i touchpad bi isto morali bit malo kvalitetniji
hdd 1 terabajt, barem 4gb rama. Procesor neki bolji i7 ili ovi novi haswell tehnologija  i grafička može i slabija kad se neće koristit za igre (y)
Koji crni i7 vidis za sta mu treba racunalo?
Nema tu mudrovanja, ako se u toj cijeni uhvati s i3 procem super. Gledati samo trajanje garancije i to je to. Provjeriti u linksu, mzetti i sl
 
Ma nema vise nikakvog pravila sto se tice kvarova. Bio prije mj dana s kumom uzet laptop i uzme neki asusov tog cjenovnog ranga i laptop neispravan. Touchpad uopce ne radi. Vratio ga nakon 3 dana i uzeo neki acerov. Zato gledat koji ima najvecu garanciju i bok. Ako si maler pokvarit ce ti se i macbook. Dobro , pretjerujem.. :mrgreen:
 
dovla said:
Koji crni i7 vidis za sta mu treba racunalo?
Nema tu mudrovanja, ako se u toj cijeni uhvati s i3 procem super. Gledati samo trajanje garancije i to je to. Provjeriti u linksu, mzetti i sl

Pa rekao je cjenu od 5k

Ja sam burazu 09/2011 narucio iz jedne zg trgovine dell 15.6 i7 1.8ghz mislim da je, 4gb ram 500gb hard i nvidiu 520m za 5300kn. Pa ako nakon 3 i pol god nemozes i7 imat u laptopu od 5 keka onda u k... :mrgreen:
 
milanche said:
Film nikada upalio,igricu jos manje :mrgreen:
Internet,forum,mail,ekupi,eBay,YouTube,Word i pohrana slika pjesama i to je sve! Zahvaljujem na specifikacijama,dosada sve te informatičke stvari kupovao u Linksu,nastavljam u istom ritmu,Links rules

Onda bilo koji laptop do 2100kn (y)
 
To dizel care,mozda ga i pokloni netko,sa 5 u 3 posta došlo do 2 iljade , :LOL: svakako hvala na savjetima, zaboravio sam na Acer i on moze 



 
dovla said:
Koji crni i7 vidis za sta mu treba racunalo?
Nema tu mudrovanja, ako se u toj cijeni uhvati s i3 procem super. Gledati samo trajanje garancije i to je to. Provjeriti u linksu, mzetti i sl
do 21.02. 5 god jamstva na sve laptope  :misli:
http://www.elipso.hr/prilika/5-godina-jamstva-na-sve-laptope-2015/