PC tema

diesel power said:
Kupis sto jeftinijeg i kad crkne imas novaca za jos jednog (y)
A mozda i ne krepa.
 
Ovak laptop radio,ja doso nakon sata i on se nece probudit iz sna,ugasim ga i ponovo upalim a on samo ravnomjerno ide bip bip  cetri puta pa pauza pa opet...crnilo na ekranu,kada ga pokusam upalit u pocetku kao da zavrti,ali stane i nakon desetak sekundi bip bip...kaj bi moglo biti?
 
Lepitop ti se pokvario:)





Poslano sa mog Lumia prozora.
 
DADO PU said:
Lepitop ti se pokvario:)





Poslano sa mog Lumia prozora.
u to sam gotovo siguran,guglam malo i kazu na slicne simptome da je maticna riknula...
 
črnomerec said:
Ma vec ga rastavljam,zapalio pljugu,you tube upute i guštam
To ti se zove DIY  (y)
 
DADO PU said:
To ti se zove DIY  (y)
ma umro,rastavio ocistio ali nista,dell inspirion 5010...cuje se 7 bipova u nizu,citam nesto da broj bipova znaci koji je kvar ali nemrem pronac tumač
 
črnomerec said:
ma umro,rastavio ocistio ali nista,dell inspirion 5010...cuje se 7 bipova u nizu,citam nesto da broj bipova znaci koji je kvar ali nemrem pronac tumač
No sikiriki. Nisi jedini, i ja guglam OBD II grešku auto dijagnostika fail  :mrgreen:
 
črnomerec said:
ma umro,rastavio ocistio ali nista,dell inspirion 5010...cuje se 7 bipova u nizu,citam nesto da broj bipova znaci koji je kvar ali nemrem pronac tumač
7 bipova je procesor.


Sent from my iPhone
 
crobiker1 said:
7 bipova je procesor.


Sent from my iPhone
nekak mi se cini da je bolje to nego maticna...odnest cu ga danas kod obiteljskog ljecnika za tehniku...
 
črnomerec said:
nekak mi se cini da je bolje to nego maticna...odnest cu ga danas kod obiteljskog ljecnika za tehniku...
ak je laptop u pitanju kaj nije procesor integriran u to i nemre se zamjenit? :misli:


Sent from my iPhone
 
Zapru said:
i da i ne, ovisi kolko je star
jel se kod starih moze zamijeniti ili se moze zamijeniti kod novijih  :misli:

jer ja znam za jedan lap star 4-5 god. (toshiba) na kojem se je dao zamijeniti bez problema ... a riknuo je jer lap nije nikad ciscen  :palacdolje: