PC tema

črnomerec said:
eto,vidis da je i ova tema o uvjerenjima,bog nam pomogo...meni oko lapa a tebi oko baterije
valjda će poslat nekog ko će mi reć "slušaj uradi to i to i malo češ je oporavit" . Bumo videli.  (y)
 
b0du1 said:
valjda će poslat nekog ko će mi reć "slušaj uradi to i to i malo češ je oporavit" . Bumo videli.  (y)
ja znam da ce poslat nekog ko ce rec to ti kosta toliko i toliko ili ce rec bacaj to u smece,sad dali ga je maistor odozgo poslo to mi je tak svejedno
 
HIGHLANDER said:
Neznaš s kim imaš posla, ovi kad se ulove nečeg, gori su od jehovinih svjedoka ;) :mrgreen:
Bolje da ti nepričam o tome. Jednom su mi Jehovini došli na vrata pa sam ih samo uveo u stan i za otprilike pola sata već su bili u čudu :shock: , tražili email itd itd. Ko da su neznam šta doživili.  8)
 
črnomerec said:
ja znam da ce poslat nekog ko ce rec to ti kosta toliko i toliko ili ce rec bacaj to u smece,sad dali ga je maistor odozgo poslo to mi je tak svejedno
Najvjerojatnije...već je to Oldboy rekao... tako da mi se čini da je to to.
 
"ak ti je baterija crkla, morat ćeš kupit novu"


po Mateju 7:6,4-3,14 PI
 
Srki said:
moj laptop je sad 5-tu godinu na docking stationu sa baterijom, neki dan sam baš mjeril vrijeme i baterija drži dobrih 3 sata :misli:

neka DELL kanta




Srki
neznam bas sa du dell kante  :mrgreen:
mozda su to nekako lukavo rijesili da nejde stuja prek baterije ... znam da je hp po tom pitanju dosta slab ... bar sto sam vidio tu oko mene ...
 
b0du1 said:
Najvjerojatnije...već je to Oldboy rekao... tako da mi se čini da je to to.
to govorim o mojem slucaju,posto je dell odlucio ne dellati vise,upravo ga nosim lijecniku
 
markookram said:
baterija ne smije bitu u lapu ako se koristi lap na stuju ... jer onda struja samo prolazi kroz bateriju i baterija je brzo mrtva
to su mi rekli kad sam kupovao lap ... tako da ju nisam takoreci nikad ni koristio u ovih 5+ godina  :mrgreen:
ustvari jesam , jedno 3 puta ravno  :mrgreen:

Moja je uvijek u laptopu, oko 2 godine vec. Bas jucer  (nakon preko pola godine) istekao punjac i koristio laptop dok se baterija nije potrosila. Sve je u redu s njom, a software javlja da je u sebe primila nakon punjenja 95% nazivnog kapaciteta (wear level 5%)

Ako laptop ima mogucnost odredjivanja do kojeg postotka napunjenosti ce punit, a koristi se najcesce na punjacu, preporuka je da baterija ima u sebi 40-80% struje jer litij ionske baterije tako najdulje traju (moj laptop nema tu mogucnost, ali vidi se da napon nakon punjenja pada i kad baterija dodje na nekih 95% iako windowsi i dalje kazu da je full puna, baterija se dopuni iz punjaca)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk 2
 
imat cu ja jednu viška za dell ,nekoristenu,ak pacijenta proglase mrtvim
 
črnomerec said:
imat cu ja jednu viška za dell ,nekoristenu,ak pacijenta proglase mrtvim
U mene je TOSHIBA Portege R830 pa ako neko ima dobru nek se javi i dobit će 15% od cijene nove. Cijena nije fiksna, može i 10%  (y)
 
Ma meni ce bas zao biti ak se neda popravit,evo vozim ga kod doktora,inace tesko da cu naci novi ove boje...
 
črnomerec said:
Ma meni ce bas zao biti ak se neda popravit,evo vozim ga kod doktora,inace tesko da cu naci novi ove boje...

Možda bolje da se ne može popraviti, budeš kupio novog, muškog  :mrgreen:
 
črnomerec said:
to govorim o mojem slucaju,posto je dell odlucio ne dellati vise,upravo ga nosim lijecniku

sretno, DELL servis je Hr do jaja :LOL: :LOL: :LOL:



Srki
 
črnomerec said:
Ma meni ce bas zao biti ak se neda popravit,evo vozim ga kod doktora,inace tesko da cu naci novi ove boje...

takvog ima Marko, Karamarko

i Mačić Marko


i ti :mrgreen:



Srki