PC tema

Evo našao sam nešto u vezi baterije laptopa. Jedan tip kaže da je treba stavit u kesu i u zamrzivač. 8) http://www.bug.hr/forum/topic/prijenosna-racunala/laptop-koristit-bez-baterije-napajanju/130539.aspx
 
sad je sve jasno, drž se ti momak mise i copy/paste-a sa Kule stražara


frižider :LOL: :LOL: :LOL: kaj sve neće napravit samo da ga zmija ne ugrize u džepu :LOL:



Srki
 
Srki said:
sad je sve jasno, drž se ti momak mise i copy/paste-a sa Kule stražara


frižider :LOL: :LOL: :LOL: kaj sve neće napravit samo da ga zmija ne ugrize u džepu :LOL:



Srki
šta ću kad san tako programiran, bodulski...iskoristit sve do posljednjeg atoma...može izdržat još jedno sat vremena na bateriji...mislim da će mi to bit dostatno za narednih 5.g. Imam na Šolti isto toshibu L10 staru 10.g. ,mislim, i isto radi ko sat (osim baterije). Skinuo windose i stavio linux ubuntu 12.04 LTS...  :mrgreen:

P.S. Bolje kupit aku za motor ili nešto drugo i ne meći me u nikakve kule sa stražarima  8)
 
b0du1 said:
šta ću kad san tako programiran, bodulski...iskoristit sve do posljednjeg atoma...može izdržat još jedno sat vremena na bateriji...mislim da će mi to bit dostatno za narednih 5.g. Imam na Šolti isto toshibu L10 staru 10.g. ,mislim, i isto radi ko sat (osim baterije). Skinuo windose i stavio linux ubuntu 12.04 LTS...  :mrgreen:

P.S. Bolje kupit aku za motor ili nešto drugo i ne meći me u nikakve kule sa stražarima  8)

:mrgreen:

kupi hebenu bateriju i ne gnjavi više :021:



Srki
 
Matej je siromašan, ti si samo malo škrt :mrgreen:

organiziraj si neki koncert, biće za bateriju a nekaj bu ostalo i za pokrit žižu :cool:




Srki
 
Srki said:
Matej je siromašan, ti si samo malo škrt :mrgreen:

organiziraj si neki koncert, biće za bateriju a nekaj bu ostalo i za pokrit žižu :cool:




Srki
Da je malo nebi se ni znalo :mrgreen:  (y)


P.S. Morat ću probat ovo s frižiderom
 
b0du1 said:
Da je malo nebi se ni znalo :mrgreen:  (y)


P.S. Morat ću probat ovo s frižiderom
A ako maticna ode stavi je u rernu.
 
b0du1 said:
:?Zanimljivo  :misli: :mrgreen:
isla i moja graficka  :mrgreen:

396720_10151259568562490_1117330483_n.jpg
 
b0du1 said:
jesu proradile sabirnice, koliko se poveća protok :misli:
isla je unutra zbog artefakta. Radilo je sve ok jedno vrijeme. Al su se onda opet artefakti vratili.
 
Evo ja kupia polovni Athlon II x4 za desktop pa san ga stavio da se overclocka,
"Kažu" da je najbolje raspalit ventilator na najjače, stavit naranču koja je netom sazrila i koja je puna vitamina c i držat tako 2h. To bi mu trebalo dat snagu.  :mrgreen:

Ne pokušavajte ovo kod kuće, ovo je šala.
 
DADO PU said:
A ako maticna ode stavi je u rernu.

neki dan sam drugu matičnu tako spašava, i ova je proradila  :D (y)
 
b0du1 said:
Na koliko stupnjeva i koliko vremena je grijete?
8 minuta. Pecnicu prije zagrijat na temperaturu. Imam negdje zapisano na kolko tocno stupnjeva mora biti.


Sent from my iPhone