Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

kiki.o said:
Bolje u kožnjacima na Grobniku sa pivom u ruci, nego u klimi na poslu  :mrgreen: (y)
Posao? Šta je to? :misli:
Aaaa.... ono šta dodje nakon godišnjeg odmora...
:mrgreen:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
milanche said:
e  ovdje gori zemlja,stvarno decki skidam kapu...srecom pa asfalt na pisti nije upeko jako  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


moga bi i ja malo ić se kuvat gore...  taman da završim s poslom cca sat vrimena pa iz Rijeke s autom do gore...  da vidim jel mi Lavado racing team na broju... :mrgreen:
 
Dobro oćete vi vozit šta ili samo šetuckat s pivama?

Dajte slike, dajte video-zapise!

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
milanche said:
shepa ja bi otisao gore i snimio par videa ali me sramota uci u krug oko staze sa box of shitom  :mrgreen: :mrgreen:
Aj ne zezaj nego trk na fejs ov da plejs.
Jebateled, šta bi ja da da iman stazu pored kuće...

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
evo dosao kuci sa posla i treninga,mislio otici gore baciti oko ali ti ne mogu opisati koliko je vruce...stvarno mi se ne da prziti,jos su tribine nenatkrivene,da prdnem gore ne bi me nasli do Motohappeninga
 
Onda otidji u stilu,brzo na pasuljce i pravac tribina!

Sent from 1000RR u brisucem letu
 
Hebate stvarno niko nema fotoaparat ni na mobitelu... dajte dvi tri slije  :jesus:
 
... lijepi primjerak pravog muškog motora je ima unfal  :(
 
To je taj isti. Nije često na forumu pa sam stavio oglas iz usluge, a i znam sve o tom motoru, sad sam ga i sjebao. (y)
I tak, ide mi danas.
Sad malo do traume.  :?
 
maRRio 8 said:
To je taj isti. Nije često na forumu pa sam stavio oglas iz usluge, a i znam sve o tom motoru, sad sam ga i sjebao. (y)
I tak, ide mi danas.
Sad malo do traume.  :?


di si pao...  Riječki    :misli:            kako si ti prošao... :?
 
milanche said:
evo dosao kuci sa posla i treninga,mislio otici gore baciti oko ali ti ne mogu opisati koliko je vruce...stvarno mi se ne da prziti,jos su tribine nenatkrivene,da prdnem gore ne bi me nasli do Motohappeninga



:mrgreen:
 
nisam stigao radi obaveza prije na grobnik pa ima malo slika jer je do 16h već dosta ekipe otišlo...

evo pikacu sa K1 pred izlazak na stazu

bimba sa svojom cbf1000, kaže da mu malo miša motor po stazi...  vrime 2:16 il kako je Futer reka 1:76  lipše zvuči... :mrgreen:

neke poznate suzane sa foruma... (y)
 
ajmo dalje...


bio nakratko stao sa angelom, njegova frulica...  nije forsirao 1.38:xxx    (y)       

ostalo i nešto guma... :mrgreen: