Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

bimba said:
Ne kontan  :misli: :mrgreen:
         
Aj ovako kad ne kontaš.       
Jel ti triba vođa za jednu grupu .Samo priko 1.45 jer moj motor ne može bolje.  (y)
 
cRuNk said:
Valjda zeli reci da se s Pirelliom ne mogu praviti ozbiljna vremena  :mrgreen:

Sad je pitanje kakve cu gume naci pa cu pokusati napraviti bolje vrijeme nego s Gp Racerom ... nema bolje reklame  :LOL:
         
Inače upotrebljavam jednu drugu marku guma ali za ovu priliku bi stavija Pirelli.Mislija san mu bit koristan ako mu triba vođa grupe dok se novaci ne upoznaju sa stazom i putanjama. (y)
 
Ajde neka mi netko objasni kakve su to gume superbike pro  :misli: ne pise nista vise...jel ima to u kakvim smjesama ili...?
 
slickovi, imaju smjese i pise sa strane na gumi (mozda se ne vidi vise, bude u malom polju mislim da su slova u plavoj boji)

na tom cu ja voziti izgleda  :misli:
 
cRuNk said:
slickovi, imaju smjese i pise sa strane na gumi (mozda se ne vidi vise, bude u malom polju mislim da su slova u plavoj boji)

na tom cu ja voziti izgleda  :misli:

Mozda smo nasli iste  :shock:  :LOL:

Sad bas malo citam o njima....izgleda da pro nema smjesa  :misli:
 
a onda nisu iste, ja sam nasao u smjesi sc2, pro navodno jeftinija varijanta, malo duze traje ali grip malo losiji....

de kao da je bitno ionak vozimo for fun  (y)
 
zoky_29 said:
jednostavno.......stavite motore u kombije ili prikolice i krenete (angelo, postar, zvoneMA,P.Lalic imaju otvorene pozivnice bilo kad....a angeli zna i gdje)  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dojdi u tucepi i Peri dotraj Suzu,bit ce ti pametnije :mrgreen: (y)
 
ljudi ja sam vozio na superbike slickovima po grobniku i to je najgora guma koju sam vozio ikad,
imala je mesa vidilo se na rupicama ali nikako nije držala- e sad jel kriva smjesa to neznam...
uglavnom skinio sam ih nakon drugog izlaska...
 
poštar said:
To je jedan od rijetkih ljudi što mogu u jednoj minuti izgovoriti 200 recenica :mrgreen: :mrgreen:(ali šta jest ima guma i može se nac dobar par (y))
:mrgreen:
vec par godina trgujem sa njim, uvik sve 5  (y)
 
zoky_29 said:
neman vrimena. a peri san reka da zakaci prikolicu i da dodje  (y)

nagovorit cemo ga ja i zvone i zakacit prikolicu za mog merdju i eto nas, a angela vodimo ko sponzora,nema druge ili tako il nikako :mrgreen:

pozdrav brajo (y)
 
passenger said:
nagovorit cemo ga ja i zvone i zakacit prikolicu za mog merdju i eto nas, a angela vodimo ko sponzora,nema druge ili tako il nikako :mrgreen:

pozdrav brajo (y)

moze, a usput bi se mogli malo i provozat negdje ;-)

p.s. sorry na offu
 
Što ste utihnuli? Oli nema guma?  :mrgreen:
Moje leže na Croatia depot England ima jedno 10 dana. Kažu da će ih poslati sutra kako bi ih dobio na vrijeme za jedno 10 dana. :LOL:
Sva sreča da se vozim  u slobodno vrijeme na supercorsi pro.  :) (y)