Pitanje za A2 kategoriju

i taj guzzi i gs 500 i slični bicikli nejdi kikija s mjesta ispravne cvaje 125 ih deru....

35 kw ak očeš imalo leptirića u trbuhu i osmjeha od uva do uva

minareli 660
 
Matek said:
i taj guzzi i gs 500 i slični bicikli nejdi kikija s mjesta ispravne cvaje 125 ih deru....

35 kw ak očeš imalo leptirića u trbuhu i osmjeha od uva do uva

minareli 660
(y)  (y)
 
markec_666 said:
Mani se kume motora za koje nemas kategoriju. Ja sam zamjenil XTR-a 2007 god. za fazera i nije prošlo mjesec dana i haltovali me prvi i zadnji put od onda. 1000 kuna na licu mjesta sam platil. Nagovaral sam ih i rekel da znam da sam kriv al da me puste, nisu me šljivili ni 5 posto. Pa sad ak te 1000 kuna stišće u đepu ti kupi pa se vozaj, da ne govorim da se nikad nebus mogel voziti s guštom, uvijek budeš gledal iza kojeg ugla zaustavljaju, barem je tak meni (bilo).

I po zakonu ti policija nebi smijela dozovoliti da dalje voziš taj motor. Frend tako nadraljao prije kojih 6 mjeseci. 2000kn kazna ili 1000kn odmah + morao zvati frenda da odfura doma motor.
 
kava007 said:
I po zakonu ti policija nebi smijela dozovoliti da dalje voziš taj motor. Frend tako nadraljao prije kojih 6 mjeseci. 2000kn kazna ili 1000kn odmah + morao zvati frenda da odfura doma motor.

Ja sam platik soma na mjestu, ali me je pustil da se vozim doma... :mrgreen:
 
Evo moj er5 ima u prometnoj upisanih 25 kw al je normala na 36.tak sam ga kupio i neda mi se mijenjati taj podatak i davat pare bzvz jer mi ne igra ulogu posto a imam polozeno od 2002 kad je naravno bio drugačiji zakon.point je da se da na njusci naci i takav sa upisanih 25 kw.pozdrav
 
Hvala svima na odgovorima, vidio sam po slovenskim oglasnicima da postoji er5 s 34 kw, pa ako ima netko da prodaje takav, ili gs500, honda cbf 500 ili neki slicni motor nek mi se javi na PM. Stavio bih to u oglasnik ali mi sustav ne dozvoljava:)
 
https://www.youtube.com/watch?v=ucs8mlxs3Ic

Ovaj ima manje u prometnoj od er 5...

taman za mlade vozače s 18 god :mrgreen:
 
Hvala na odgovoru, ali baš na neki naked ciljam, najsretniji bih bio da nađem neku hondu cbf500, ali koliko vidim kod nas su dosta rijetke jer se kao ne isplati zastupati to za HR:)
 
Ja san se uvjeria da policajci na mom podrucju neznaju kategorije, pita me jedan da jel a1 kategorija do 600 ccm  :jesus: :jesus: , a drugi mi prodaje pricu da se sa a1 nesmi vozit skuter 125ccm  :LOL: :LOL: sve ti ovisi do policajca

Jesi gleda xt 660x , apriliu pegaso mislin da je ona do 35kw
 
nikpraskaton said:
Hvala na odgovoru, ali baš na neki naked ciljam, najsretniji bih bio da nađem neku hondu cbf500, ali koliko vidim kod nas su dosta rijetke jer se kao ne isplati zastupati to za HR:)
Kupi neki motor od 600ccm ,ugradi ovo i vozi,kad napunis 24 g. skines kit i imaš opet normalan motor,po meni najbolje riješenje ;);)

http://www.motopuls.hr/index.php/component/k2/383-oprema/6474-uredaji-za-ogranicenje-snage-na-35-kw-za-vozace-motocikla-koji-imaju-a2-vozacku-dozvolu.html
 
nikpraskaton said:
Ozbiljno? Ima netko možda tu na forumu iskustva s tim da je to radio, i koliko na kraju sve košta?
Imaš u linku adresu firme koja uvozi set,to je praksa u EU,prijatelju mi je to ugradjeno na fazera (mali mu je polozija pa ne smi nego 35 kw),stave se neke mehaničke blokade na usis i ispuh i prolazi atest,pročitaj malo,kontaktiraj firmu,malo se raspitaj ,ugradi i vozi ;);)

P.S.Fazer je u dojclandu ali vidiš da prolazi i kod nas
 
cadjo said:
Kupi neki motor od 600ccm ,ugradi ovo i vozi,kad napunis 24 g. skines kit i imaš opet normalan motor,po meni najbolje riješenje ;);)

http://www.motopuls.hr/index.php/component/k2/383-oprema/6474-uredaji-za-ogranicenje-snage-na-35-kw-za-vozace-motocikla-koji-imaju-a2-vozacku-dozvolu.html

Ako ides opet polagat?

ili se samo prebaci :misli:

Ja imam A2 vec 4 i pol godine a sad cu brzo 24
 
diesel power said:
Ako ides opet polagat?

ili se samo prebaci :misli:

Ja imam A2 vec 4 i pol godine a sad cu brzo 24
Mislin da moraš opet ić polagat,nakon 24-te nema više ograničenja,skines taj kit i voziiiii
 
cadjo said:
Mislin da moraš opet ić polagat,nakon 24-te nema više ograničenja,skines taj kit i voziiiii

aha to znam.
ma glupost cemu opet polagat i davat 3000kn+

kupit jedan xtx i vozit se