Pjeskarenje i plastificiranje felgi

Icek said:
EKIPA IMAM PITANJA u svezi plastificiranja.

1) Da li se mogu plastificirati kočiona kljišta i koja je procedura pritom jer mi nije jasno s obzirom da ona imaju svoje kanala kuda ide ulje.

2) Kad se daje felga,rama i sl. ležajevi se istih se prvo moraju skinuti,zar ne ?

3)I također, kad plastificiram ramu, kako ću regat motor ked mi je bojom prekriven onaj dio di piše broj rame, pa neću to valjda morati guliti  :LOL:
klješta možeš slobodno plastificirat jer ti govorim iz iskustva radio sam Brembo trkaća kklješta za street racere,a što se tiće rame tolko debeli sloj nije da se ne vidi broj garantiram.
 
mac.airbrush said:
klješta možeš slobodno plastificirat jer ti govorim iz iskustva radio sam Brembo trkaća kklješta za street racere,a što se tiće rame tolko debeli sloj nije da se ne vidi broj garantiram.

Thnx  (y)

ZNači rastavit kliješta, usput ću nabavit nove semeringe za njih, dat plastificirat i onda nazad gore
 
Nije vezano za felge ali je za plastificiranje.

Da li se krom čelik može plastificirati?
 
Medo said:
Nije vezano za felge ali je za plastificiranje.

Da li se krom čelik može plastificirati?
Sve što je od metala i prima elektrostatiku na sebe je moguće plastificirati.
 
mac.airbrush said:
klješta možeš slobodno plastificirat jer ti govorim iz iskustva radio sam Brembo trkaća kklješta za street racere,a što se tiće rame tolko debeli sloj nije da se ne vidi broj garantiram.

ok znaci moze se, nego ajde jel zna tko sa cime ih ocistit od stare boje i oksida, ja sam ih probao temperaturom pa samo ozuljat dole ali neide...
tj. ide samo na djelovima di mi se prije dizala boja, di je dobra boja ne ide, nezelim ih jako zuljat jer je steta da budu full hrapave to ce se vidjet.

ja sam razmisljao o pjeskarenju, jel zna netko ko se time bavi u Ri i okolici  :misli:
 
povlacim pitanje......  Lavakol  (y)


unistava boju..... sad sam ih namazao, i evo vidim kako dize boju, molo obrises i nema je.... goli aluminij  8)

znaci samo jos plastificirat i to je to  :D
 
Skužajte što budim temu iz mrtvih ali saznao sam da u okolici splita postoji plastificiranje metala, točnije u kaštel sućurcu! evo link: http://www.mago.hr/ tu vam piše mail i broj mobitela čovjeka zaduženog za to. Ja sam dao plastificirat felge od pucha i ovih dana ću ih skupit pa ćete vidjeti kako je je ispalo.
pozz
 
200kn pjeskarenje i 200 plastificiranje, zajedno 400 ali ispllativa investicija ako slažeš motor kako treba.
 
Bobo1 said:
Sve što je od metala i prima elektrostatiku na sebe je moguće plastificirati.
pa čak i drvo-MDF (y)
 
neznam jeli treba krom skinuti, ali ako ga treba skinuti mislim da ći ići sa pjeskarenjem. pošalji mail čovjeku pa pitaj tako je najbolje.
 
Evo teme koja mene zanima.
Želim felge i još neke sitnice sa mog motora pjeskarit i plastificirat.
Tko još u okolici Splita osim euroreklama iz Kaštela taj posal može odradit kvalitetno, bez zamjerki.
 
dizem temu iz mrtvih...
imam pitanje, ukoliko se plastificiraju npr. fuzici i rucice kocnice i kvacila u neku boju.
da li se to izguli od prstiju i nogu, odpadne ili je dovoljno cvrsto i kvalitetno?
 
CeLeRitAs said:
dizem temu iz mrtvih...
imam pitanje, ukoliko se plastificiraju npr. fuzici i rucice kocnice i kvacila u neku boju.
da li se to izguli od prstiju i nogu, odpadne ili je dovoljno cvrsto i kvalitetno?
  po koj put se već pisalo da je plastifikacija dugotrajna i ne guli se... :bonk: :bonk:
 
sto je i poanta plastificiranja....  :mrgreen:


boja se guli.... mada ne svaka...  (y)