Plastificiranje

DiNoVxR

New member
Evo ovako, zelim plastificirati felge, kljesta i deklo od runnera najvjerovatnije u crnu boju felge i deklo a kljesta u neku drugu boju pa me zanimaju vaša iskustva sa plastifikacijom opcenito, dali ce bit kakvih problema npr. ulje od kocnica ako slucajno dođe do toga i dali ima netko na forumu u okolici rijeke da se bavi plastificiranjem i koliko bi me to izaslo otprilike?
i dali je bolje od obicnog farbanja?
unaprijed hvala na pomoci!
 
skuplje je opjeskarit neg plastificiranje (usporedbe radi, koliko je jeftino)

u zgu imas blazevića po felgi 30-40kn
 
U ST traži meštar 200kn po felgi, pjesak i plast.
 
ok sviđa mi se ta plastifikacija ali bi mi trebao netko u okolici rijeke jer nisam bas u prilici nosit djelove u zg ili tako negdje dalje pa ako netko slucajno ima neka se javi!
i jos jedno pitanje u vezi amortizera, ako zelim plasificirati opruge dali ce to popucati od savijanja i dali mi neko moze ukratko objasnit kako se rastavljaju da izvadim opruge i dali treba neki poseban alat da nebi neki dio pobro u glavu?
pitam jer nisam nikad rastavljao amortizere?
 
igor86 said:
skuplje je opjeskarit neg plastificiranje (usporedbe radi, koliko je jeftino)

u zgu imas blazevića po felgi 30-40kn
Sa pripremom  :misli: ,dali on sve odrađuje,gdje to kod Blaževića,
 
DiNoVxR said:
ok sviđa mi se ta plastifikacija ali bi mi trebao netko u okolici rijeke jer nisam bas u prilici nosit djelove u zg ili tako negdje dalje pa ako netko slucajno ima neka se javi!
i jos jedno pitanje u vezi amortizera, ako zelim plasificirati opruge dali ce to popucati od savijanja i dali mi neko moze ukratko objasnit kako se rastavljaju da izvadim opruge i dali treba neki poseban alat da nebi neki dio pobro u glavu?
pitam jer nisam nikad rastavljao amortizere?
Imaš na Čavlima  samo neznam točno gdje....
 
gdje na plastificiranje u Zg?

jel to kao kod lakirera, da ima neki ibermajstor ili je isti k?

nije mi svejedno jer mislim odradit skoro cijeli motor
 
Javi se članu mac airbrush tu na forumu. Meni je upravo plastificirao felge, a i lakira mi kompletan motor.  (y)
 
oko 100kn te ispadne po felgi pjeskarenje i plastificiranje,barem tu u zg,bolje je po meni od bojanja al opet ak ti pukne boja ne izgleda ljepo,ali meni je bolje plastificirat neg se zaebavat sa smirglanjem i farbanjem
 
pitaj...  :misli:

http://plastilak.hr/content/view/16/31/
 
u zagrebu falabogu imate plastificirat na vise mjesta neg kaj ima superkonzuma XD

inace plastificiram vezano uz posao po par sto kila nekih zeleza... ali radi sporedbe.. kompletne sasije motora...  250/300 kn...  naravno sasiju bih slao uredno ociscenu i sa zasticenim anvojima i tak to..da lik tam ima cim manje brige...


paleta boja se bira iz RAL ton karte...