Plominka!!!

A nema druge nego posegnuti u zalihe:mrgreen:
 

Attachments

  • 20211107_193726.jpg
    20211107_193726.jpg
    5.7 MB · Views: 0
1YCsGkJl.jpg


od kad oštaRRija ne dela ni ne gasim pilu va vidikovac... umjesto beskrajne kave na zidiću 4 plominke odvezo

ovima šta se igraju skrivača samnom poručujem da mogu ponekad i javit kad misle bit tamo... :mrgreen: sad ni kavu ne morate platit kad oštarija ne dela :mrgreen:

doduše našao sam si i oštariju i društvo... :unsure::mrgreen:
A7gJmILl.jpg


Xd2gB4hl.jpg


meceler na umoru čak ulijevao neko povjerenje danas, mada ima svakakvih boja po njemu :mrgreen:
očito čim hladnije tim bolje

zY8sNkkl.jpg


thule x2 štrmec i vozilići
dosta riječana na vidikovcu
nek mi momak na crveno bijeloj sc57 oprosti što nisam pozdRRavio ali baš sam bio u elementu :mrgreen:

do idućeg vikenda...
 
Mi pasali preko male Ucke do Brseca pa Plomin i prema Lupoglavu nazad. Taman ste prosli kroz lupoglav
 

Attachments

  • 20211114_125317.jpg
    20211114_125317.jpg
    3.5 MB · Views: 0
  • 20211114_134015.jpg
    20211114_134015.jpg
    3 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: ybr125 and Dene
U subotnje kišno jutro nagovorio frenda, našeg forumaša "bmw m 5" da mi montira Supercorse. :mrgreen: Skroz neplanski i u zadnji čas, ali već su mi jedno 3 tjedna u garaži, pa da ga ovim putem pohvalim na razumijevanju. Vrijeme baš nije obečavalo, ali još uvijek je bilo suho. Taman sam se spremao doma kad kolega tu iz teme javlja da ide za Plomin. Pa rekao ajde da ih krstimo... :unsure:

Iskreno, 8 godina nisam vozio na Supercorsama (ovo je cestovna smjesa SP V3), još od crvene R1, pa sam malo suzdržano napumpao P2.3 i Z2.7 na hladno. Hladno je vani, ja puno sporiji nego nekad... nisam znao šta očekivati. :mrgreen: Pravo da kažem, na prvu mi baš nije bilo svejedno obzirom da je vani bilo 10ak stupnjeva - nije ovo guma za "sada".

Dojam, guma fantastična, trebao sam ih odmah staviti na ovaj motor, a ne voziti sport gume do sada. Ovjes i gume kao da su jedno, što do sad nije bio slučaj.

3esPrxP.jpg


Plominka odrađena skroz suzdržano i sporo (hladno, povremeno mokro), ali guma ima potencijala. Drugi motor. Ne jer su nove gume (uvijek nove gume imaju taj "vau" efekt), nego je feedback jednostavno drastično bolji. Mislim da zadnja može ići i na 2.5 ili 2.6 na hladno, čak i sad zimi.

P1ynhx6l.jpg


Mokra cesta nas je uhvatila negdje prije M.drage, tako da nije baš bilo po planu sve. :mrgreen:

Danas sam imao pokušaj proboja broj 2, ali u Labinu sam odustao, prolom oblaka. Ne vidi se toliko na slici, ali poplava po cesti...
2TmC5mA.jpg


Gume dok se ne ohlade drže jako dobro po mokroj cesti. Nema straha, tako su i Supercorse BSB držale, samo dok su hladne oprezno.