Plominka!!!

Pa i ne strugali koliko su na ovim Yamaha dugi sarafi i strse. Mozes sa njima komotno bojler od 20L zasarafiti na zid :p
Istina,samo poanta je bila da se motor razrađuje,znači tada je imao 150km i da ga se mora voziti na malom okretajima.
Da je motor razrađen to je druga stvar
 
Last edited:
Istina,samo poanta je bila da se motor razrađuje,znači tada je imao 150km i da ga se mora voziti na malom okretajima.
Da je motor razrađen to je druga stvar

Ma kada ti motor “legne” i jos se nadjes na dobroj cesti, zastrugat ces vec nakon par kilometara (y)
Da se ti ili neko drugi ne uvrijedi, moj raniji post je cisto za*ebancija. ;)A da su sarafi dugi na tim MT serijama, stvarno jesu. Dosta vlasnika ih skidaju ili krate. Ne znam sto ih stavljaju tako duge jer motor definitivno moze ici u veci nagib
 
  • Like
Reactions: Dene
Ma kada ti motor “legne” i jos se nadjes na dobroj cesti, zastrugat ces vec nakon par kilometara (y)
Da se ti ili neko drugi ne uvrijedi, moj raniji post je cisto za*ebancija. ;)A da su sarafi dugi na tim MT serijama, stvarno jesu. Dosta vlasnika ih skidaju ili krate. Ne znam sto ih stavljaju tako duge jer motor definitivno moze ici u veci nagib
Ma potpuno se slažem s tobom,znači nije uopće problem zastrugati kad se vozi brzo jer su šerafi dugi ali kao što sam rekao nisam to očekivao pošto se motor tek razrađuje,znači u šestoj idem max. 120km/ h tako da radi toga nisam očekivao,da je razrađen onda bi to bilo normalno.
 
serijski fuzić možeš postrugat sa 50 km/h na par hiljada okretaja..
ako je vjerovati struci..
 
  • Like
Reactions: Dene
pRRoljeće u zraku... u ophodnji sa malom :mrgreen:
kKCsHYN.jpg


odmah iskoristit priliku za naslikavanje već kad me ima ko slikat :ROFLMAO: a da se ne dobije i uplatnica uz sliku
9YQ4QIK.jpg


0VQNznI.jpg


actors, jutarnji kafe
UwX145p.jpg


opatija
ga2ieu3.jpg


podnevni kafe
5G3QOAb.jpg


uGKtqFi.jpg


uVVrn9V.jpg


pa u brda
f403FBV.jpg


jBdkFr1.jpg


nešto malo, umjereno i gume razradio u povratku
QoRHAlel.jpg


ktn5OoV.jpg


200 km upalila se rezerva, taman na ulasku na pumpu u puli...
1i4BePH.jpg


dobar tempo danas
dugo mi nije bilo ovako hladno... :mrgreen:
 
pRRoljeće u zraku... u ophodnji sa malom :mrgreen:
kKCsHYN.jpg


odmah iskoristit priliku za naslikavanje već kad me ima ko slikat :ROFLMAO: a da se ne dobije i uplatnica uz sliku
9YQ4QIK.jpg


actors, jutarnji kafe
UwX145p.jpg


opatija
ga2ieu3.jpg


podnevni kafe
5G3QOAb.jpg


uGKtqFi.jpg


uVVrn9V.jpg


pa u brda
f403FBV.jpg


nešto malo, umjereno i gume razradio u povratku
QoRHAlel.jpg


ktn5OoV.jpg


200 km upalila se rezerva, taman na ulasku na pumpu u puli...
1i4BePH.jpg


dobar tempo danas
dugo mi nije bilo ovako hladno... :mrgreen:

sve super.. samo probajte se zamjenit za motore i probaj ti slikat.. :mrgreen:
 
Danas malo pauza od dva kotača... offtopic alert...

SJToxej.jpg


0pzqyTz.jpg


w6gRBIx.jpg


4Hd6hlF.jpg


CNO1TI1.jpg


wXCSeJN.jpg


KJpInDk.jpg


dopješačili do ovog vagona... u biti nije daleko zračne linije od Buzeta, ali je prilična zabit i nepristupačan teren... obzirom da ga brazilci nisu rastavili a tu je od 1975. god., do I need to say more!? :mrgreen:
kako je vagon završio tamo?
 
Last edited: