Plominka!!!

Cini mi se da je Plominka propala,jer su se tu Bajkeri samo naslikavali...mogli ste bar kavu popiti,mozda bi opstalo...
 
Cini mi se da je Plominka propala,jer su se tu Bajkeri samo naslikavali...mogli ste bar kavu popiti,mozda bi opstalo...
Plominka je propala jer nemaju sta motori divljat i bučit s akrapovićima dok švapci lunjaju do plaže. Malo policija, malo Hrvatske ceste s katranom, Flanona...
 
Tako je i ovdje u predalpskom dijelu, gdje mi vozimo.
Policija u proljeće, par vikenda, čeka sa mobilnim stanicama za tehnički i svraća sve. Stave znak ograničenja samo za motocikle 70, a dozvoljena 100ka.
 
  • Like
Reactions: diesel power

Attachments

  • 20220224_163338.jpg
    20220224_163338.jpg
    2.7 MB · Views: 0
sve dok se stricek s tuzibabom ne doveze iza...a onda opcenarodno veselje :mrgreen:
Al se svi boje tih striceka jbt to je strasno....valjda je to ostalo od malih nogu kad su babe plasile nestasnu djecu sa milicajcima da ce doci po njih ako budu zlocesti.....i da se doveze bas me zanima koliko i sta bi mu naplatio
 
Al se svi boje tih striceka jbt to je strasno....valjda je to ostalo od malih nogu kad su babe plasile nestasnu djecu sa milicajcima da ce doci po njih ako budu zlocesti.....i da se doveze bas me zanima koliko i sta bi mu naplatio
e vidis to i mene zanima...
il se patrola (auto motor) doveze iza tebe vidi i zaustavi te il sacekusa skuzi pa javi iducoj....
al dal to ide pod skrivanje tablice, onemogucavanje sluzbene osobe u obavljanju duznosti, čebovanje.... ima neko sa iskustvom?:mrgreen:
 
Samo kazes, "uh, vidi to je bilo gore zakaceno ali je u voznji spalo preko tablice". Nije da si obavezan stati svakih 100 metara i gledati jel ti nesto pokrilo tablicu, a nigdje ni ne pise da se ne smije (niti kako se smije) voziti sajla za zakljucavanje na motoru. Mislim da pravno gledano, tu mogu samo dati opomenu.
 
e vidis to i mene zanima...
il se patrola (auto motor) doveze iza tebe vidi i zaustavi te il sacekusa skuzi pa javi iducoj....
al dal to ide pod skrivanje tablice, onemogucavanje sluzbene osobe u obavljanju duznosti, čebovanje.... ima neko sa iskustvom?:mrgreen:
Nista od navedenoga,ako bas naletis na kakvog nadobudnog mladca koji radi za 700-800 € (a jos to nije shvatio i zeljan je dokazivanja) taj ce te zaustaviti i u cijeloj prici ce sebe najvise izdrkat u mozak 😂
 
Samo kazes, "uh, vidi to je bilo gore zakaceno ali je u voznji spalo preko tablice". Nije da si obavezan stati svakih 100 metara i gledati jel ti nesto pokrilo tablicu, a nigdje ni ne pise da se ne smije (niti kako se smije) voziti sajla za zakljucavanje na motoru. Mislim da pravno gledano, tu mogu samo dati opomenu.

Ako postoji pravna osnova da dobiješ opomenu, onda postoji i za bilo što drugo. Ne piše kako se smije voziti sajla, ali mislim da je vidljivost tablice obavezna... a to je i opet odgovornost vozača.