Power Commander...

karamela said:
slazem se s prve dve recenice:)
e, a sta nije glavna funkcija da pc PAMETNO dozira gorivo?  :misli: pa ako je tako...manja su toplinska opterecenja i gusenja, pa valjda je to sve skupa i zdravo za motor :neznam:
:misli: a to sto malo poveca snagu...ali zbilja malo,pa nije to taaaako lose za motor...
:neznam:
Pošto mi se neda sad jako razglabat reči ču samo da si u pravu...
 
Streetfighter said:
ja mogu reć samo jedno NIKAD NEBI STAVIO PC NA MOTOR S KOJIM  SE NEĆU UTRKIVAT zašto?

zato šta je to bacanje novaca a vi recite šta hoćete. Pola vas ne može iskoristit motor 100% ni kad je on origigi pa zašto onda bacat lovu na gluposti?? da rečeš da imaš?? ili??

Eve mog razloga zasto ga zelim sataviti. Vozim se lagano i manje lagano, te kad se vozim manje lagano hocu da oderem svog frenda na Kawi (s tim da se ne radi o pisti). Motori idu skoro podjednako, ali ja hocu da ga oderem za onu stotinku sekunde, pa da onda o tom raspravljamo satima  :mrgreen: danima i sl.
Ako si covjek to moze priustiti ne vidim razlog zasto si ne bi kupio.
Ima ona neka uzrecica bolje imati vise snage, a da ti nikad ne zatreba. Nego manje pa da ti pofali  :D
 
IgorZ said:
ja mogu reć samo jedno NIKAD NEBI STAVIO PC NA MOTOR S KOJIM  SE NEĆU UTRKIVAT zašto?

zato šta je to bacanje novaca a vi recite šta hoćete. Pola vas nemože iskoristit motor 100% ni kad je on origigi pa zašto onda bacat lovu na gluposti?? da rečeš da imaš?? ili??

ja uopće ne znam kaje to PC,al sam ga kupio jer je reko Srki da ima on.pa kaj bi bil bolji od mene :mrgreen:
a i htio bi da ide 400.
Sip said:
Eve mog razloga zasto ga zelim sataviti. Vozim se lagano i manje lagano, te kad se vozim manje lagano hocu da oderem svog frenda na Kawi (s tim da se ne radi o pisti). Motori idu skoro podjednako, ali ja hocu da ga oderem za onu stotinku sekunde, pa da onda o tom raspravljamo satima  :mrgreen: danima i sl.
Ako si covjek to moze priustiti ne vidim razlog zasto si ne bi kupio.
Ima ona neka uzrecica bolje imati vise snage, a da ti nikad ne zatreba. Nego manje pa da ti pofali  :D

e baš sam ga zato i stavio :LOL:
i radi.nemre me Ernest s onim biciklom prestić da oće :mrgreen:
 
Dek..Dadek said:
ja uopće ne znam kaje to PC,al sam ga kupio jer je reko Srki da ima on.pa kaj bi bil bolji od mene :mrgreen:
a i htio bi da ide 400.
e baš sam ga zato i stavio :LOL:
i radi.nemre me Ernest s onim biciklom prestić da oće :mrgreen:
Ajde priznaj da ti treba brži motor da možeš prije doći do Siska !!!!! :LOL:
 
Dek..Dadek said:
do siska idem i na kolenima ak treba 8)
Oćemo bacit utrku u subotu?
 
zvonko situm said:
Ni radnu temperaturu ti motor ne postigne do siska...
Šile,daj mi reci molim te jel mi idu dizne od GSXR 750 K2 na Busu ( na GSXR 1000 idu i navodno rade odlično ) ?
Izgledom su potpuno iste,samo me zanima protok pošto pretpostavljam ( i nadam se  :misli:) da se količina goriva regulira širinom impulsa tj. duljinom intervala ubrizgavanja.
Već smo nešto raspravljali o tome,ali sad je dogorilo do prstiju tj. moje "malko" pljuckaju  :(

Inače,mislio sam Dadeku popalit dizne,ali mi je žao čovjeka pošto će mu motor trebat svakodnevno !  :mrgreen:
 
Dek..Dadek said:
kaj će ti dizne?
spoji direkt rezervar na cilindre. :mrgreen:
To sada vjerovatno tako i izgleda  :(
 
GIXER said:
Šile,daj mi reci molim te jel mi idu dizne od GSXR 750 K2 na Busu ( na GSXR 1000 idu i navodno rade odlično ) ?
Izgledom su potpuno iste,samo me zanima protok pošto pretpostavljam ( i nadam se  :misli:) da se količina goriva regulira širinom impulsa tj. duljinom intervala ubrizgavanja.
Već smo nešto raspravljali o tome,ali sad je dogorilo do prstiju tj. moje "malko" pljuckaju  :(

Inače,mislio sam Dadeku popalit dizne,ali mi je žao čovjeka pošto će mu motor trebat svakodnevno !  :mrgreen:
Žao mi je stari ali nemam tu informaciju... empirija-majka!!
 
zvonko situm said:
Žao mi je stari ali nemam tu informaciju... empirija-majka!!
Stavio sam i sad se moram koji dan moram provozat da vidim kako šljaka.Na leru i nije loše,ali očajnički treba sinhronizacija.
 
Mislim da i mene čeka kupovina power comandera pa da se djete može igrat jer ako je dizna odpriklike ista,dulinom impulsa se može izregulirat količina goriva što na kraju znači neograničen prostor za kemijanje i pripasivanje dizni sa drugih polovnih motora jel orginal su oko 150 € komad.
Ako griješim, ispravite me !