požeški kvazi enduraši

dugikle said:
a slike ...
koje slike??? pa onda ne bi bilo kako ja kažem  :LOL: :LOL: :LOL:

Na žalost ja sam nosio jedno vijeme i aparat i kameru na kacigi ali odustao... previše je to komplicirano. A danas sam htio Pušlju i Broću snimiti mobijem kako se pate uz neko Kinesko brdo ( ulizali rižojedi do bola ) i usrana Nokija se nije dala otključati mokrim rukavicama  :palacdolje:
deco said:
kud si uteko , ZORO taman počeo sa :macevanje: :macevanje: :69:došlo mi da :uzi: :uzi: :nasilni: strašanjekad :recine: :recine: :recine:
u mačevalačkoj borbi Davida i Golijata, David je danas odnijeo pobjedu i nastavio piti VOTKU sa Colom... to je ta nepobjediva kombinacija.....
Dida Jaroš još peče...a Zorro traži novu žrtvu za mačevanje :mrgreen:
 
postoji samo kad se vozi druga liga :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :cbanana: :cbanana: :cbanana: :B: :B:
 
pa otkad ste u drugoj ligi?...mi se još patimo u prvoj...  :LOL:...brzini..... :misli: :jesus: :jesus:
 
ŽE said:
Ma zar postoji brdo gdje se kinezi popeli a ostali ne mogu :misli:
ma ne postoji...  :LOL: ali ste toliko zalizali uspon, napravili okomiti autoput od njega.... samo je Pušljo negdje pronašao korijen pa je malo zaostao, a čini mi se da ga ni Broća nije baš fulao  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Krivic said:
postoji samo kad se vozi druga liga :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :cbanana: :cbanana: :cbanana: :B: :B:
a koja je to liga :poke: :poke: :poke: koja sebi čisti uspone i ne može dva dana zaredom na vožnju nego ide na pecanje da se odmori, treća ili  :misli:  :mrgreen:  
radi se o konkretno onom uspončiću gdje ste ti i Dečo pilom odrezali dva drveta koja su bila malo uža od upravljača jer vam je smetalo, kad si ti onomad nabio tur... :( ,
a Zorro  :macevanje: nikada nije imao problema s tim brdom  :mrgreen:

e da ona poznata Dida Jaroševa  :LOL:
PRVA LIGA JE GORE  :jesus: :jesus: :jesus:
 
zoro u zadnje vrijeme ima problema i sa svojim stepenicama ,a šicana postala velebit :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
mms said:
ma ne postoji...  :LOL: ali ste toliko zalizali uspon, napravili okomiti autoput od njega....








zalizali kad nemamo s čim grebat.....
 
Krivic said:
mislim da se razumijemo (y)
da ne kvarimo ozbiljnu temu lolaknom zajebacijom ....  :wink:

Misliš na to što ste ga neukog ostavili da upali motor pun vode u ulju i pustili da maže cestom pun gas dok ne mu krepa  :wink:
to se može ubiti KTMa istina  :wink:
ali za to sam ja tu  :mrgreen:
6060gs said:
mms said:
ma ne postoji...  :LOL: ali ste toliko zalizali uspon, napravili okomiti autoput od njega....
zalizali kad nemamo s čim grebat.....
pa narežite  :jesus:
 
e to da je bilo uslikati kad ga je čuksa šlepo,ta slika bi govorila više od 6 000 000 000 riječi :biker:--------------- :skuter:
 
Krivic said:
ko misli ići informirati će se i sam
nadam se da ste se ti i Dara odmorili jer dolazi MOGOŠ na malom SXFu,,, hebali smo ježa i ti i ja skup s tobom ako nas opet odvede krivim putem  :shock: :LOL:
 
biće  :skocko: :skocko: :skocko: :skocko: :skocko: :skocko: šta čekaš
 
ŽE said:
zato i postoji skalpel da se suze  (y)




za tu namjenu imamo brusilicu a na njoj kružna pila za specijalna smanivanja širine gume.... :misli:
že je sad uglavio jednu takvu pretpremjerno.....
 
Krivic said:
e to da je bilo uslikati kad ga je čuksa šlepo,ta slika bi govorila više od 6 000 000 000 riječi :biker:--------------- :skuter:
svakim danom napreduješ
 
Krivic said:
e to da je bilo uslikati kad ga je čuksa šlepo,ta slika bi govorila više od 6 000 000 000 riječi :biker:--------------- :skuter:
:B: :B: :B: :B: :B: :B: :B: :B: :dobar: :dobar: :dobar: :dobar: :dobar: :dobar: :dobar: :starac: :starac: :starac: :starac: :starac: