požeški kvazi enduraši

i usrana Nokija se nije dala otključati mokrim rukavicama  thumb_down
Za takve stvari kupi si Sony Ericsson K 800i na kojem samo otvoriš objektiv i slikaj do mile volje  (y)
 
ŽE said:
Za takve stvari kupi si Sony Ericsson K 800i na kojem samo otvoriš objektiv i slikaj do mile volje  (y)



skidaj rukavice.....nokia je zakon....

i sve treba snimit....... :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
 
6060gs said:
skidaj rukavice.....nokia je zakon....

i sve treba snimit....... :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
pokušat ću danas napraviti koji snimak... :wink:
jel i vi rižojedi napadate  (y)
 
meni kiler prokuvo i ne pada ispod 37,5,gutam tablete ali ne popušta  :palacdolje:
 
ŽE said:
meni kiler prokuvo i ne pada ispod 37,5,gutam tablete ali ne popušta  :palacdolje:


laže-mora ić sa ženom na kirvaj.. :palacdolje: :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
gdje je danas kirvaj da i mi dođeno :vecerica: :vecerica:
 
deco said:
gdje je danas kirvaj da i mi dođeno :vecerica: :vecerica:
Novoselci i .... još negdje al se nemog sjetit'
 
deco said:
gdje je danas kirvaj da i mi dođeno :vecerica: :vecerica:
ja imam STIHLov alat u torbici za takove nenadane posjete :klopa: :bojimse: :bananapivo:
lone-wolf said:
Novoselci i .... još negdje al se nemog sjetit'
ajde se ti idi oblačiti.. dok ti obučeš svojih 12 kvadranih metara bit će i mrak  :wink:
 
deco said:
dati čemo ti druga kliješta :nasilni: :nasilni:

jbg nemog nikak bez tih kombinirki,vjerski problem.. :cijpadrva: :cijpadrva:
 
mms said:
ja imam STIHLov alat u torbici za takove nenadane posjete :klopa: :bojimse: :bananapivo:
odakle ti huskvarna to nema
 
deco said:
odakle ti huskvarna to nema
pa piše orange slovima STIHL na njemu  :mrgreen: :jesus: :jesus:

i da pohvala Deči, postaje pravi forumaš, smajlića sve više i više, ali je i dalje pakšu samo sa širim horizontima  :LOL:  pozdravio te Okla  :wink: :jesus:
 
nadam se da će danas biti kakvih sličica i filmića :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :cigle: :skuter: :chainsaw: :nasilni: :closed: :pistoles: :pistoles: :wc: :pandur: :dobar: :skriven: :uzi: :uzi: :biker: :biker: :gace: :eek:pakoljut: :xmas: :xmas: :bis:
 
mms said:
pa piše orange slovima STIHL na njemu  :mrgreen: :jesus: :jesus:

i da pohvala Deči, postaje pravi forumaš, smajlića sve više i više, ali je i dalje pakšu samo sa širim horizontima  :LOL:  pozdravio te Okla  :wink: :jesus:
:banana2:tebe i oklu
 
deco said:
mora da su to šaolin kombinirke

to su svemoguće kombinirke a u kombinaciji sa hrpom vezica se može i generalka na zongiću napravit. :misli: (y)
 
deco said:
odakle ti huskvarna to nema
ima ona najbolji alat  :mrgreen:

huskyktm.jpg