požeški kvazi enduraši

deco said:
moj grijeh ,moj grijeh :jesus: :jesus:
još kad bi naučio citirati pa da znamo na šta misliš, obzirom da puno griješiš  :LOL: :jesus:   :mrgreen: :mrgreen:
 
mms said:
ali zašto je izgubio osjet za gas  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Od lupanja po tipkama utrnulo mu je zapešće pa nij mogo odvrnut  :jesus:
mms said:
....vraga bi se ti popeo da te nisu naljutiti što nismo išli u birtiju na grah  :mrgreen: stigao si gore samo da ih možeš grditi  :mrgreen:
dvaput molim sam se popeo, i da bio sam ljut  :eek:pakoljut: . Pitao sam ih od kog bježimo, gdje je potjera sunce li im kalajsano  :anger: :box: ...
 
deco said:
ne  gubi se on baš tako lako :LOL:
pa daaa  :mrgreen: , nije se baš tako lako moći izgubiti tamo di nas je danas proveo.. :LOL:  1,5 sati kroz šumu za manje od 150 metara po cesti  :shock: :wink: i to u krivom smjeru...
jadan Wolf mi svu vodi popio koliko je bio gladan i žedan i na kraju, umjesto graha sa kobasicom dobio  crvljivu jabuku  :mrgreen:
dobro pa je i kući stigao... 140 kila da radi na jednu jabuku cijelo popodne, teško :mrgreen:
 
oho .... bila vožnja i krenula "lovačke" .... ili da kažem (kvazi) enduraške...  :LOL: :LOL: :LOL:
 
lone-wolf said:
Od lupanja po tipkama utrnulo mu je zapešće pa nij mogo odvrnut  :jesus: dvaput molim sam se popeo, i da bio sam ljut  :eek:pakoljut: . Pitao sam ih od kog bježimo, gdje je potjera sunce li im kalajsano  :anger: :box: ...
ja pak mislim da je cijelu noć učio QUOTATI pa se nije naspavao, viđe mu crvenih očiju danas  :mrgreen:
a što si ti tablicu zatako za prednju masku  :LOL:
 
Pa da upali ( vužga )  :vatrica: ( ne smijem vas prebrzo dovest do vrhunca ) pa ću pooolaaakooo da ga campr   :starac: :starac: :starac:
 
ŽE said:
Kod kuće,potrošio sam cijelu rolu papira na brisanje nosa
pa ti se sa Dečom možeš intenzivno družiti onda....svojevremeno je on toliko trošio WC papir da je Krivić točno znao po starosti njegovog "obilježavanja teritorija" :wc: :wc: :wc: gdje se nalazimo...  :LOL: :LOL: :LOL:
kodni naziv za njegovo :wc: u šumi je bilo " Faks od Šameca "  :LOL: :LOL: :LOL: :poke: :poke: 
 
crvi stigli,e sad da to rješimo-prvi put kralj nije htio upaliti zbog akumulatora ,pa ipak ima 2 godine i 46 sati,malo smo ga na guranac i kasnije sve ok
 
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :rofl:
Krivic said:
crvi stigli,e sad da to rješimo-prvi put kralj nije htio upaliti zbog akumulatora ,pa ipak ima 2 godine i 46 sati,malo smo ga na guranac i kasnije sve ok
Ma bitno je da imaš magićno puce da ne moraš svaki put glumiti anlaser kao neki  :LOL:
 
nego ima jedan veči problem -xc12 prednja nova,xc12 i to 140 širina nova zadnja,klašnica lijevo  : :palacdolje: desno  :palacdolje:iono novo staro brdo bez problema čak se i serviser popeo i to 2 puta :jesus: :jesus:
 
Krivic said:
crvi stigli,e sad da to rješimo-prvi put kralj nije htio upaliti zbog akumulatora ,pa ipak ima 2 godine i 46 sati,malo smo ga na guranac i kasnije sve ok
Pretera ga s tim brojem sati  :recine:
 
pa dobro sa ovim danas 48 sati  :neznam: :neznam: :neznam:treba mi još 3 godine da stignem matine sate :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Krivic said:
iono novo staro brdo bez problema čak se i serviser popeo i to 2 puta :jesus: :jesus:
javna zahvala Kriviću za posuđeni NEJGOV rezervni zadnji kotač  (y) (y) (y), taj kotač poznaje ta brda bolje od mene i sad kad je bio konačno montiran na pravi motor, vidio si i sam da stalno kočiš... :LOL: :mrgreen:
lone-wolf said:
Pretera ga s tim brojem sati  :recine:
podsjeća li me na nekog  :misli:
Krivic said:
nego ima jedan veči problem -xc12 prednja nova,xc12 i to 140 širina nova zadnja,klašnica lijevo  : :palacdolje: desno  :palacdolje:
a to je tajna Dečina današnja neuspjeha  :wink:
ŽE said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :rofl:Ma bitno je da imaš magićno puce da ne moraš svaki put glumiti anlaser kao neki  :LOL:
danas mu je baš bilo magično  :mrgreen:   stišćeš koliko hoćeš a ono NIŠTA, pa onda NEŠTA, NEŠTA; NEŠTA, FRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Krivic said:
pa dobro sa ovim danas 48 sati   :neznam: :neznam: :neznam:treba mi još 3 godine da stignem matine sate :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
48 sati ovaj mjesec  :mrgreen: :mrgreen: (y)