požeški kvazi enduraši

da ja imam takve gume ,pa ja bih :letim: :letim: :letim: :letim: :letim: :letim: po desnoj špuri za koju su mms i570 rekli da je nula za onu lijevu ,mada desnu danas od stra nije ni pogledao -rekao je da mu ide sunce u oči kad pogleda gore :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :B: :B: :B: :smoke: :smoke: :smoke: :pjevajuci: :pjevajuci: :pjevajuci:i i da se gore ništa nevidi :eek:pakoljut: :eek:pakoljut: :eek:pakoljut:
 
Krivic said:
da ja imam takve gume ,pa ja bih :letim: :letim: :letim: :letim: :letim: :letim: po desnoj špuri za koju su mms i570 rekli da je nula za onu lijevu ,mada desnu danas od stra nije ni pogledao -rekao je da mu ide sunce u oči kad pogleda gore :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :B: :B: :B: :smoke: :smoke: :smoke: :pjevajuci: :pjevajuci: :pjevajuci:i i da se gore ništa nevidi :eek:pakoljut: :eek:pakoljut: :eek:pakoljut:
ja sam danas samo bio tvoja sjena, kud ti okom ja skokom...  :mrgreen:  :LOL:
 
Krivic said:
pa dobro sa ovim danas 48 sati  :neznam: :neznam: :neznam:treba mi još 3 godine da stignem matine sate :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Ti ko' da se voziš s Matom i ekipom po Mlaki - oni svi imaju tol'ko sati  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ebali vas "sati"....  :jesus: :jesus:

Ja na svojoj kanti nisam imao satomjer, ali sam ipak bio najbolji ..  8)
 
mate said:
Nama na 50-tak sati vrijeme jednostavno stane... :mrgreen:
da ? :mrgreen:
taman toliko treba da dosegneš brzinu svjetlosti, a to je zakon fizike, što si bliže brzini svjetlosti vrijeme sporije ide  :wink: (y) 
 
mms said:
da ? :mrgreen:
taman toliko treba da dosegneš brzinu svjetlosti, a to je zakon fizike, što si bliže brzini svjetlosti vrijeme sporije ide  :wink: (y) 

sad će nam džoli to doći objasniti....  :mrgreen:
 
http://img.photobucket.com/albums/v229/icklepob/Ruggia_800.jpg
wolf pogledaj kako moraju izgledati sudci u moto sportu (y)
 
prijavak:

došli prije pola sata; Broća 570,  Pušljo i ja
upadoh dva puta u 200 metara , oba puta u vodu i glib pokriven lišćem, fuj.... Pušljo je isto imao nekih egzibicija sa padovima, uglavnom uzbrdo, a Broća 570 mislim da nije...
Sa tim Drekecima nikada dosadno...  te se 570 ne može popeti uzbrdo, pa čeeeeeeeeeeeeeeeeekaj, te mu nizbrdo kvačilo otkaže poslušnost, pa opet čeeeeeeeeeeeeeeekaj da malo nadođe...te Pušljo otkine crijevo od vode na neki kamen, pa de se šlepaj do prvog potoka, pošto nismo imali vode... :mrgreen:
i tako to, da ne copram više  8)
ajmo na roštilj.. (y) :D

 
 
mms said:
prijavak:

došli prije pola sata; Broća 570,  Pušljo i ja
upadoh dva puta u 200 metara , oba puta u vodu i glib pokriven lišćem, fuj.... Pušljo je isto imao nekih egzibicija sa padovima, uglavnom uzbrdo, a Broća 570 mislim da nije...
Sa tim Drekecima nikada dosadno...  te se 570 ne može popeti uzbrdo, pa čeeeeeeeeeeeeeeeeekaj, te mu nizbrdo kvačilo otkaže poslušnost, pa opet čeeeeeeeeeeeeeeekaj da malo nadođe...te Pušljo otkine crijevo od vode na neki kamen, pa de se šlepaj do prvog potoka, pošto nismo imali vode... :mrgreen:
i tako to, da ne copram više  8)
ajmo na roštilj.. (y) :D


a slike :shock: :? :misli: :LOL: :LOL: :LOL:
   
 
.... i Kriviću jel grizu, jes šta ufatio  :?: :?:
 
deco said:
za što su ugrizli ,itko treba gristi
šta je pjesnik s time htio reći  :misli: :?:

I jel' i tebe utušio il' ...
 
ništa od šarana na rašljama :eek:pakoljut: :eek:pakoljut: :eek:pakoljut:
 
kud si uteko , ZORO taman počeo sa :macevanje: :macevanje: :69:došlo mi da :uzi: :uzi: :nasilni: strašanjekad :recine: :recine: :recine: