požeški kvazi enduraši

Krivic said:
jesu ali na exc 450 2009 ,na lexusa nebi išle-mms kaže da je husaberg u ktm kao lexus u tojoti :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :cbanana: :cbanana:
a i ti pušiš njegove priče  :sucky:  ko u onom vicu: boljiiiii, ma nema ti bolji od mene  :LOL: :LOL:
 
hus se sastavlj popodne kad se bosanci naspavaju ,samo zato su bolji
 
mms said:
ali nisam bio na RSV-u nego na ZX 10 2004 ili možda griješim, hebe me već broj šasije  :mrgreen: i često pričam tu priču kako si tada strugao onu ogradu na suprotnoj strani  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:  velika je to bila sreća.. :D (y)
I IMAŠ LI SE ČIME POHVALITI, MISLIM NOVIM STARIM, nečim o čemu i je ova tema  

sa zx 10 je bilo "čisto", a sa rsv-om uz ogradu(uff), a hvalićemo se kad bude u garaži   :D
 
deco said:
hus se sastavlj popodne kad se bosanci naspavaju ,samo zato su bolji
a ko što smo danas vidjeli Hus se ne sastavlja do daljnjeg  :LOL: :LOL: :LOL:
 
3.nek se javi tko je me obišao dok sam tjerao to talijansko "smeće"  1Mr. Green 1Mr. Green 1Mr. Green
:eek:pakoljut:a tko se uopče vozio stobom
 
ma ima prste ko kranjske pa mu je malo teže tipkat  :mrgreen: :mrgreen:
 
SVJETLI said:
sa zx 10 je bilo "čisto", a sa rsv-om uz ogradu(uff), a hvalićemo se kad bude u garaži   :D
eto ga  :wink: možeš se upisati u rijetku knjigu  :mrgreen:
deco said:
3.nek se javi tko je me obišao dok sam tjerao to talijansko "smeće"  1Mr. Green 1Mr. Green 1Mr. Green
:eek:pakoljut:a tko se uopče vozio stobom
pa samo dovoljno brzi, oni kojima nisam prebrzo pobjegao iz vidokruga....

eto pitaj si kumića Krivića i Daru, vidili oni na svoje da sam ti i sa malim SXFom uteko  :mrgreen: a di nebi s milanom  :jesus:
markookram said:
deco , lakše malo sa internetom  :mrgreen:
eto vidiš kakav je, nema ga 42 godine i sad tuče ko pomahnitao, mordika su ga danas u HMSu nasekirali pa sad izacuje frustraciju  :wink:
lone-wolf said:
ma ima prste ko kranjske pa mu je malo teže tipkat  :mrgreen: :mrgreen:
pravo je čudo kako ih još uopće i ima  :mrgreen: da ih zabunom nije popao  :wink: :LOL:
 
Krivic said:
dečo budan u 22 00 - :shock: :shock:
ma ljudi moji da li je to moguće  :LOL: :LOL: :LOL:

evo nekoliko njegovih slika samo njemu u čast, prikriveni špagetar...
:mrgreen: (y)
 
to je sa onog testa iz moto pulsa gdje si na svakoj slici na husadreku mada je tu bilo i drugih motora :neznam:
 
Krivic said:
to je sa onog testa iz moto pulsa gdje si na svakoj slici na husadreku mada je tu bilo i drugih motora :neznam:
pa to su me natjerali  :mrgreen:
a dobro, evo ti onda   :jesus: :jesus: :jesus:
 
deco said:
koji ti dio nedostaje onaj u vugla :misli:
eto tko rano rani, dvije sreće grabi....i rano ide spavati :LOL:
tebi fali u vigla štone  :wink:  :wink: :wink:  čavel v glavu  :jesus: