požeški kvazi enduraši

samo da najavim da čim brkati sileđije prizdrave dolazimo u goste da snimimo i to čudo u slavoniji gdje "navodno" ima više husadreka nego mandarina  (y)
 
mms said:
ma ide se i bez tog dijela....  (y)
mali bijeli alu dio , nešto piše na njemu... :mrgreen:
aaaa..... ti dabudibudam  (y)
supertomo said:
samo da najavim da čim brkati sileđije prizdrave dolazimo u goste da snimimo i to čudo u slavoniji gdje "navodno" ima više husadreka nego mandarina  (y)
enduro riders wellcome here  :mornar: :hrana:  :biker:  :macevanje: :piva:
 
supertomo said:
samo da najavim da čim brkati sileđije prizdrave dolazimo u goste da snimimo i to čudo u slavoniji gdje "navodno" ima više husadreka nego mandarina  (y)

I skoro nijedan rižojed ... (dok se ja ne odlučim na kupovinu)...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
I skoro nijedan rižojed ... (dok se ja ne odlučim na kupovinu)...  :LOL: :LOL:
Ima, ima i rižojeda. Nemreš bolivit kako im jebu majku ( motorima ) i idu i zato  (y) :yoman: :chainsaw: :naklon: :naklon:
 
samo da prijavim da smo se vratili sa vožnje;
Dečo, Krivic, LoneWolf, Dara i ja... znači KTM - Drekac 3:2
A kako je bilo nema smisla da ja pišem, nit pao, svagdje se popeo ko od šale, Krivić uz svako brdo smeta, ostali se ni ne popnu nego idu okolo, nizbrdo ih nisam imao volje ni čekati  :mrgreen: da pušim, popušio bi pola kutije sačekajući LoneWolfa jer vođa Krivić je nekoliko puta zalutao pa ja povezivao početak i kraj i tako to... :wink:

 
E sad sam se sjetio zašto ti je Krivić smetao pa ima nove rukavice i nije se navikao,jesam u pravu  :?:
 
ŽE said:
E sad sam se sjetio zašto ti je Krivić smetao pa ima nove rukavice i nije se navikao,jesam u pravu  :?:
imo je neke žute  :misli:  a ja takove ne prodajem i da znaš da ga je svevišnji za to i kaznio... sam će ti reći kako, da ne ispadne kako ja ogovaram te Drekece :mrgreen: :LOL:
a moram priznati da je i Dečo imao nekih problema sa osjetima u prstima, LoneWolf dijagnosticirao uzrok vrlo brzo promatrajući iz podnožja brda Dečine neuspjele pokušaje  :LOL: :LOL: :LOL:

Izgleda da je Krivić otišo sad po crve za pecanje sutra....  :( :palacdolje:
 
Imao je problema s prstima, lupa po tipkovnici pa je izgubio osjet  :LOL: :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
puno priča, a malo slika... 

Ista priča od svakoga, ali drugi glavni "glumac" .... svaki ispriča istu priču, ali sebe stavi kao najboljeg... zanimljiva pojava....  :LOL: :LOL:

mms said:
samo da prijavim da smo se vratili sa vožnje;
Dečo, Krivic, LoneWolf, Dara i ja... znači KTM - Drekac 3:2
A kako je bilo nema smisla da ja pišem, nit pao, svagdje se popeo ko od šale, Krivić uz svako brdo smeta, ostali se ni ne popnu nego idu okolo, nizbrdo ih nisam imao volje ni čekati  :mrgreen: da pušim, popušio bi pola kutije sačekajući LoneWolfa jer vođa Krivić je nekoliko puta zalutao pa ja povezivao početak i kraj i tako to... :wink:

:LOL:

:jesus:

 
ŽE said:
Ajmo izvještaje kakvo je to brdo kod Klašnica  :shock:
Ma brdo ko brdo  :misli: peta ( brzina ) mali gas i polako ko konji kad se uplaše  :mrgreen:
 
lone-wolf said:
Imao je problema s prstima, lupa po tipkovnici pa je izgubio osjet   :LOL: :LOL: :LOL:

ali zašto je izgubio osjet za gas  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ....
lone-wolf said:
Ma brdo ko brdo  :misli: peta ( brzina ) mali gas i polako ko konji kad se uplaše  :mrgreen:
vraga bi se ti popeo da te nisu naljutiti što nismo išli u birtiju na grah  :mrgreen: stigao si gore samo da ih možeš grditi  :mrgreen: