prijedlog

Status
Not open for further replies.

josko

Well-known member
ovaj podforum SKUTERI je pun offtopic-a , pa bi bilo dobro da postoji jedan moderator skuteraš  :mrgreen:

ja bih stavio malaguti-a za moderatora

predložite nekoga....

 
josko said:
ovaj podforum SKUTERI je pun offtopic-a , pa bi bilo dobro da postoji jedan moderator skuteraš  :mrgreen:

Pa postoji, Nike je tu, a tu i tam dođu i neki drugi..
 
full88 said:
Pa postoji, Nike je tu, a tu i tam dođu i neki drugi..

a zašto su naprimjer tehnička pitanja postala birtija  :LOL:

neradi tu nitko ništa  :palacdolje:
 
josko said:
ovaj podforum SKUTERI je pun offtopic-a , pa bi bilo dobro da postoji jedan moderator skuteraš  :mrgreen:

ja bih stavio malaguti-a za moderatora

POTPIS  (y)
 
ej ekipa hvala vam sto ste mene predlozili, bila bi mi cast na ovom najvecem forumu biti moderator... iako sumnjam da ce me stavit za moderatora,ali svejedno mi puno znaci ovakvo nesto od vas, na motosceni sam administrator u podforumu o skuterima i to mi je velika cast  :D
evo vratili se mi skuterasi iz istre, ovaj dir mi je bio 305km
 
a da jer neka glupa tema nakupilo bi se toliko gluposti  :jesus: , pišite malo  :x
 
Evo jedan glas i od mene. (y)
----------

josko said:
ovaj podforum SKUTERI je pun offtopic-a , pa bi bilo dobro da postoji jedan moderator skuteraš  :mrgreen:

ja bih stavio malaguti-a za moderatora

predložite nekoga....
-----------
Da, netko tko je zaista aktivan ovdje, bas u ovom podforumu, i zna kako tko dise, tesko je "uletiti" ti i tamo i onda pohvatati on/off-topic, ako redovno ne citas ovdje. Nike je stvarno OK, ali mi se cini da smo ovdje uglavnom prepusteni samo sebi. :misli: (y)
 
josko said:
a da jer neka glupa tema nakupilo bi se toliko gluposti  :jesus: , pišite malo  :x
imas pravo,a cuj ocito me ne vole ljudi,hm mozda su ljubomorni :jesus:
 
Status
Not open for further replies.