PROJEKT GPZ 900 R

kruns said:
ako je rama ok mislim da je to fer cijena, tj teško da ćeš naći jeftinije.
pratim projekt i prerada mi se sviđa,....nego da li znaš kako stojiš s troškovima  :poke:
:mrgreen:
Odavno ne zbrajam, radim ga sebi za gušt i ne mislim ga prodavati pa me onda ta računica samo zamara.
Mislim da sam mogao kupit neki fin motor iz dučana.
 
Imam još jedan problem pa pomagajte!
Prednji zupčanik mi je od zzr-a 1100, a zadnji od monstera. Ja neznam te veličine zupčanika točno ali mislim da je prednji 530, a zadnji 520 ili 525.
U prijevodu prednji mi je širok 9mm, a zadnji oko 7mm.
Kako to riješiti najbolje (neznam dali ima za monstera kupiti zupčanik 530, ja ga nisam nigdje na netu našao) i kolki je to problem ako bi se ovako vozio?
 
osim po širini, nije ni isti korak između tih lanaca. . .
stariji modeli Ducati 750 i 900 imaju lanac 530, ali Monsteri ni jedan  :(
 
FZR_1000 said:
Imam još jedan problem pa pomagajte!
Prednji zupčanik mi je od zzr-a 1100, a zadnji od monstera. Ja neznam te veličine zupčanika točno ali mislim da je prednji 530, a zadnji 520 ili 525.
U prijevodu prednji mi je širok 9mm, a zadnji oko 7mm.
Kako to riješiti najbolje (neznam dali ima za monstera kupiti zupčanik 530, ja ga nisam nigdje na netu našao) i kolki je to problem ako bi se ovako vozio?
imaš za kupiti u svim dimenzijama pa se da sparit (y)
 
Sarinjo said:
imaš za kupiti u svim dimenzijama pa se da sparit (y)
Gdje bi mogao naći zadnji za monstera 530 jer prednji od zzr-a definitivno mora ostati 530.
Nisam siguran dali mi na monstera paše sa nekog drugog ducatia koji ima 530, jel netko zna gdje bi se to dalo provjeriti.
 
FZR_1000 said:
Gdje bi mogao naći zadnji za monstera 530 jer prednji od zzr-a definitivno mora ostati 530.
Nisam siguran dali mi na monstera paše sa nekog drugog ducatia koji ima 530, jel netko zna gdje bi se to dalo provjeriti.
mislim da NOVEMA NOVA ima AFAM. šta god sam tražio od AFAMA, a da nije bilo na stanju dobio sam drugi dan, do duše u P&B ali mislim da od njih uzimaju pa provjeri  (y)
 
angelo.ma said:
mislim da NOVEMA NOVA ima AFAM. šta god sam tražio od AFAMA, a da nije bilo na stanju dobio sam drugi dan, do duše u P&B ali mislim da od njih uzimaju pa provjeri  (y)
Hvala, budem probao
 
jooj predobro mi izgleda (y)....ali me uvijek muci ona fotka na kojoj se vidi kolko je motor otraga povisen ...to kad gledam,ne mogu vjerovat da je to "vozljivo" haha  :mrgreen:
 
malaga said:
definitivno najbolja prerada na forumu (y)

btw. daj mi prodaj far :mrgreen:
hahahah, nema šanse tražio sam ga mjesecima.
Mogu ti potražit broj čovjeka od kojeg sam ja uzeo puno dijelova, često ide u Italiu po dijelove pa se svašta da naći kod njega po kolko-tolko pristojnim cijenama.
 
luka737 said:
jooj predobro mi izgleda (y)....ali me uvijek muci ona fotka na kojoj se vidi kolko je motor otraga povisen ...to kad gledam,ne mogu vjerovat da je to "vozljivo" haha  :mrgreen:
Trenutno sam 188 visok i 110 kila, kad se sjednem taj zadnji kraj bude baš kako treba  :mrgreen:
 
Luki tko je radio trokutove i koliko te došlo to zadovoljstvo?  (y)
 
Elias said:
Luki tko je radio trokutove i koliko te došlo to zadovoljstvo?  (y)
Ja sam ih nacrtao kako sam zamislio, a dao sam ih raditi u radionu ŽUNA vrhunski mi je odradio.
Oba trokuta su me izašla oko 3000kn s materijalom njegovim, to je najpovoljnije što sam našao.

Inače da i ovdije izreklamiram majstora jer je stvarno vrhunski i treba takve reklamirat,
odradi sve u dogovorenom roku nekada i prije i to po super cijeni.

ŽUNA-STROJNA OBRADA METALA d.o.o.
Adresa:
FOLNEGOVIĆEVA 10
10000 Zagreb
Tel/Fax:
01 / 6187088
Mobitel:
098 / 576673
 
FZR_1000 said:
Ja sam ih nacrtao kako sam zamislio, a dao sam ih raditi u radionu ŽUNA vrhunski mi je odradio.
Oba trokuta su me izašla oko 3000kn s materijalom njegovim, to je najpovoljnije što sam našao.
Meni se čini da je on to dobro naplatio :shock: