Prvi Kawasaki DESETKA 88 u Osijeku

Za 5000 kn mozes kupiti dobrog skoro novog Baotiana 150ccm  (y)
 
Sve mi jasno.... Ja sam se i posvadjo jucer sa njim zbog toga,to je velika glupost....  Rekao sam da ce taj motor dat ciganima za par godina zato sto ce propast. Na 5000kn sigurno nebi pristao. Ne branim ga vjeruj mi ni sam neizlazim na kraj sa njim makar smo prijtelji.....  Znam koliko vrijedi taj motor vozim motore 20god bez pauze ali nemam mu srca reci da taj drlog vise nista ne vrijedi.....  I sam kazem za svoj dobro odrzavan motor iz 2001god da je stari drlog......  Sve mi jasno ali eto na zalost ponekad neke ljude tvrdoglavost mozda dovede u tu situaciju do koje je doslo a sto je najgore ide se iz krajnost u krajsnot...... 
 
Ako mu ti nemaš srca reći da ne vrijedi više ništa,kako mu ja onda imam srca reći da dajem pet tisuća naših novaca . Očito ne shvaća da ko god da si to čudo doveze doma ,ima da do proljeća snese nojevo jaje da ga dovede u kakav takav red ,doslovno ima da popi..i ! A za taj pothvat moraš biti malo udreniji u glavu da bi uopće s njim počeo .  8) :021:
 
motor, auto i bilo sta drugo u vrijedi onoliko koliko ti neko daje u tom momentu..ako mislis da vrijedi vise neces ga prodat i gotovo...ima realna cijena, ima koliko ko cijeni, ima trziste..rijetko kad su na istom nivou..ja sam za ovo reko odma..ako pali radi tu je to negdje
 
Motor vrijedi 1000 eura , sigurno nije loš po pisanju kukca i ako nekom ne paše uvijek postoje kinezi od 250 ccm koji se prodaju za 1400 evra.
 
kukac said:
Sve to stoji i sam sam to rekao ali djaba nekakav inat i tvrdoglavost je prevladala..... Brat mu je isto tako napustio dom  otisao i ostavio dobar stari  gpz600 u garazi koji trune......  Sto ljudi sto cudi  (y)
Dobar stari gpz 600 r , ponavljam dobar , interesantno, ako je orginalan neke bi to i zanimalo.
 
Kawah said:
Moon,potpuno si u pravu .Nije to niti zxr,kamoli Ow01 .Ljudi jednostavno ne shvaćaju i nikak da se pomire s tim . Ali i dalje tupe svoje . Svako ko je probal osobno dovesti stari bajk u stanje sigurnog prometala na cesti to dobro zna . Od mehanike ,do estetike . (y) 8) :021:
Spominješ zxr ili owo1 , ako imaš puno para javi se , ima i to na ponudi .
 
Novaca za takove egzibicije nemam .Barem ne dovoljno .Za Ow01 i za zxr750h1 znam gdje su i ko ih ima .No to ovdje nije bitno. Spominjemo pretpovijesna moto prometala koja su dala svoje . Vremena fergazera,gas sajli  i sličnih rješenja su prošlost i to neki ne mogu prihvatiti .Još malo pa će 2018a ,još smo na ustašama i partizanima .Tako i kod motora starih trideset godina, udahnuti im novi život i opet su dvadeset ili trideset godina stari drlozi .Ende !  :LOL: :021:
 
vodoriga7 said:
Motor vrijedi 1000 eura , sigurno nije loš po pisanju kukca i ako nekom ne paše uvijek postoje kinezi od 250 ccm koji se prodaju za 1400 evra.

Jel to tvoja 10-ka?  :misli:
 
Kawah said:
Novaca za takove egzibicije nemam .Barem ne dovoljno .Za Ow01 i za zxr750h1 znam gdje su i ko ih ima .No to ovdje nije bitno. Spominjemo pretpovijesna moto prometala koja su dala svoje . Vremena fergazera,gas sajli  i sličnih rješenja su prošlost i to neki ne mogu prihvatiti .Još malo pa će 2018a ,još smo na ustašama i partizanima .Tako i kod motora starih trideset godina, udahnuti im novi život i opet su dvadeset ili trideset godina stari drlozi .Ende !  :LOL: :021:
na njuškalu imaš nekolko zxr.a pa nije problem kupit - (y)
 
gepeze said:
sve moji bivši  :mrgreen:
tražimo nešto novo  :wink:
javi ako ima šta po šupama
ima jedan u Vukovaru jako dugo na oglasu za 2000 eura i još jedan sa njim za 400 eura u djelovima , vlasnik je uporan godinama i ne spusta cijenu ni milimetra a motor je daleko od dobrog , ima hrpu ulaganja i još ga treba cjelog pofarbat , ima i jedan za 3300 eura , e taj je u top stanju , nije bas za svaki novcanik ali vrijedi svaku kunu, h2 modeli , ima jedan i gtr 1000 sa ful opremom za cirka 6000 kuna sasvim solidan , taj nije u oglasnicima , pa jedan gpx 600 r u originalu , isto nije na oglasu za pristojnih 6000 kuna , ima toga samo ljudi ne stave na oglas jer im se neda raspravljat , ko to voli bude već našao kupca  (y)
 
vodoriga7 said:
ima jedan u Vukovaru jako dugo na oglasu za 2000 eura i još jedan sa njim za 400 eura u djelovima , vlasnik je uporan godinama i ne spusta cijenu ni milimetra a motor je daleko od dobrog , ima hrpu ulaganja i još ga treba cjelog pofarbat , ima i jedan za 3300 eura , e taj je u top stanju , nije bas za svaki novcanik ali vrijedi svaku kunu, h2 modeli , ima jedan i gtr 1000 sa ful opremom za cirka 6000 kuna sasvim solidan , taj nije u oglasnicima , pa jedan gpx 600 r u originalu , isto nije na oglasu za pristojnih 6000 kuna , ima toga samo ljudi ne stave na oglas jer im se neda raspravljat , ko to voli bude već našao kupca  (y)

Mane bi taj gtr zanimao? :misli:
 
kober said:
Mane bi taj gtr zanimao? :misli:
znam mnoge zanima taj model , izuzetno rijedak a vrhunski tourer , ovaj nije na oglasu nigdje niti će biti , ima ful opremu i sasvim ok izgleda, danas sam ga pogledao i vlasnik dolazi iz njemacke u 10 mjesecu pa idu pregovori i kolko sam saznao ići će jako povoljno , budem ga uzeo jer vrijedi uvijek taj stari gtr
 
Evo smo za usporedbu
https://suchen.mobile.de/motorrad-inserat/kawasaki-zx10-tomcat-forchheim/250055564.html?action=parkItem

....može svatko tražiti koliko hoće za svoje ,ali taj je zx 10 za netkoga tko ima jako puno novaca ako ne zna ništa oko motora ili za majstora ranga ČIZA (ĐAKOVO) ,a sve ostalo je utopija
 
Mila majko,u koje sfere ide ova rasprava . Odjednom sva sila interesenata ,sve odreda vrhunski znalci ,motori po šupama u vrhunskim stanjima i k tome još po tako povoljnim iznosima ! Da ne povjeruješ. Da mi je samo znati koji su to parametri s kojima neki tu barataju kad vele :stari gpz600r u vrhunskom stanju, gpx 600 isto.,pa onda zxr 750h2 koji nije za svaki novčanik 3300 veliš. Za 3300 takav uistinu i treba biti,nikakav drugačije . Ovdje se govorilo o prvom ZX10 ,u stanju za primiti se posla i sličnim asocijacijama,a ne o motoru na kojeg se sjedneš ,dopelaš se doma i vudri glanc !  8) :LOL: :021:
 
Dražane, taman si me pretekao . I još piše verhandlungbasis ,što bi značilo temelj za još pregovaranja ili dogovor prilikom probe . Tako bi originalan trebao izgledati . I gdje je sad tu ovaj iz oglasa da se usporedba vidi .  (y) (y) :021:
 
Kawah said:
Dražane, taman si me pretekao . I još piše verhandlungbasis ,što bi značilo temelj za još pregovaranja ili dogovor prilikom probe . Tako bi originalan trebao izgledati . I gdje je sad tu ovaj iz oglasa da se usporedba vidi .  (y) (y) :021:

....mislim da bi za tu desetku sa 01.01.2018 godine bila davanja 2000 kuna jer ide pod oldtajmere (30 i više godina) što na kraju krajeva nije tako u konačnici puno ako si netko želi takav motor,,,
imao sam ga priliku probati 1994 i kad sam odvrnio gas mislio sam da ću izletjeti iz orbite,, :mrgreen:  ide taj motor jako dobro čak i za današnje prilike jer mislim da mu je maxsimala oko 265-270 km ,a da ga ima ,ima ga, komad motora
 
Nisam ga imao prilike probati,vidio sam ga kad sam 89e s pokojnim ocem  putovao prema Grazu,pa smo usput stali nasuprot Jeklotehne u Mariboru gdje je bilo zastupništvo za bivšu nam državu .Da,kao osamnaestgodišnjaku tada, to me se tada dojmilo .Ali ,današnje mlade generacije cijene visoko dignuti rep,urlanje akrapa,i 130 konja iz 600 kubika .  (y) 8) :021: