Prvi Kawasaki DESETKA 88 u Osijeku

Taj motor ima ono nešto ko voli takve motore , ima karizmu , i nemojte očekivat da motor od 1000 ccm koji ide preko 260 km dobijete za 5000 kuna , to je vrijeđanje vlasnika , zato su ga i maknuli sa oglasa ,ima jedan na oglasu za 2200 eura u originalu u Zagrebu , pa ko voli nek izvoli, i taj vlasnik je usprkos tome što ga prodaje godinama jako tvrd u pregovorima , zna čovjek šta ima u garaži  :mrgreen:
 
Asti!
Uvijek ista priča.
Tržišna pravila uopće ne postoje.
Ljudi prodaju robu za onoliko koliko im trenutno treba.
Za neki iznos kojim će riješiti  neke svoje kombinacije.
Osobno volim vidit youngtimere u oriđiđi stanju idržim kako bi trebali, ako je mehanika uredna, postići neku, nazovimo je, odgovarajuću cijenu.

Cijena dotičnog primjerka je jako upitna, što potvrđuje dosadašnji Feedback



Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
vodoriga7 said:
Taj motor ima ono nešto ko voli takve motore , ima karizmu , i nemojte očekivat da motor od 1000 ccm koji ide preko 260 km dobijete za 5000 kuna , to je vrijeđanje vlasnika , zato su ga i maknuli sa oglasa ,ima jedan na oglasu za 2200 eura u originalu u Zagrebu , pa ko voli nek izvoli, i taj vlasnik je usprkos tome što ga prodaje godinama jako tvrd u pregovorima , zna čovjek šta ima u garaži  :mrgreen:
merline, si to ti??
 
Ti imaš neki detektor za dotičnog forumaša...


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
Kad bih uzimao drlotinu iz prošlosti za glancati i samo nedjeljom parkirati iz gušta pred birc,onda samo ovo dolazi u obzir    8)

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=243254472&categories=SportsAndSuperSportsBike&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=13100&makeModelVariant1.modelDescription=zxr+750&pageNumber=1&scopeId=MB&usage=USED

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=248625645&categories=SportsAndSuperSportsBike&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=13100&makeModelVariant1.modelDescription=zxr+750&pageNumber=2&scopeId=MB&usage=USED

...ali već imam drlotinu,tako da .. ono        :mrgreen:
 
meni je ow01 tiha patnja, ali nebi imao ništa ni protiv dobro očuvanog zxr-a ili gsxr-a 750 koji su ipak kudikamo dostupniji 8)
 
Ovako nešto
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zxr-750-cm3-oglas-16268289
Jedini sportski motor te starosti da još super izgleda. Cijena sitnica, da dobijem na lotu uzeo bih takvog za do soma eura samo da mogu šarafat kad mi je dosadno.

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk

 
Ti bi ga kupio da imaš po čemu šarafiti kad ti je dosadno ? Ma nemoj . Nek' ti u par crta gepezejac objasni s kakvim referencama moraš raspolagati da bi šarafio po Zxr -u.O agregatu Zxra neću trošiti riječi .Ovu spiku o tome jel' nešto drlog ili nije treba razgraničiti .Johny,tvoja devetka je stariji bajk ali nikako nije drlog ,znam da se zajefrkavaš,isto kao što nije drlog niti ovaj Rx iz Broda kojeg smo spominjali iako je petnaest godina stariji .Ali ne spada niti sve pod youngtimere,mada bi mnogi to htjeli tako prikazati .  8) :021:
 
Što se tiće Yamahe Ow01,vidim da svi koji je spominju nisu imali hrabrosti za odvojiti novac za nju,a i ja sam među njima .A i nema ih kod nas osim par . Ne znam jel još kod Grigića ona njegova ,jedna je bila negdje u Slavoniji . Za mene osobno prevelik rizik i strah od potencijalnih kvarova,možda sam u krivu .  :misli:  :021:
 
Po svemu navedenom jasno je u koju kategoriju spada desetka iz teme za koju je povučen oglas s Njuške.Da bi postao youngtimer nedostaje mu rad preko cijele zime,zamjena svega i svačega,do završne kontrole i uštelavanja. Nije bitno koliko može potegnuti po ravnici,nego je esencijalno pitanje jeli 100% ispravan i siguran da bi se netko upustio u jurnjavu s tridesetgodišnjim motorom .Na to si neka odgovori svako ponaosob .  8) :021:
 
Vozil sam obadvije ... , al je bio po meni za te novce jebeni rizik kupit ta dva motora ... danas mi je žao kaj nisam  uzel  Lovrenčićevu , bila je ok cijena , a nije bila jako potuljena ... :? :?  prejeben motor za vozit ! (y)
 
Daj malo pojasni cijenjenom pučanstvu kaj znači rizik pri kupovini ,evo konkretno na primjeru Ow01, ja nemam više živaca,a mnogi miješaju kruške i fructalove jabuke . (y) :021:
 
Kad već pišemo o stvarima koje nikad nećemo voziti onda ovo
http://motorcyclespecs.co.za/Gallery%20C/yamaha-r7.png

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk

 
Sredju said:
Za OW01 trebas izdvojit 20 000 Eura.
                Danas da ,ako promatraš ono što se nudi na mobile.de . Bila je jedna ili dvije koje su se prije par godina našle kod nas ,bile su cifre oko šest,tu negdje  . I ne znam uopće kaj raspravljamo o nečemu drugom a tema je počela s prastarim drlogom ZX10 iz Osijeka . :LOL: :021:
 
Kawah said:
Ti bi ga kupio da imaš po čemu šarafiti kad ti je dosadno ? Ma nemoj . Nek' ti u par crta gepezejac objasni s kakvim referencama moraš raspolagati da bi šarafio po Zxr -u.O agregatu Zxra neću trošiti riječi .Ovu spiku o tome jel' nešto drlog ili nije treba razgraničiti .Johny,tvoja devetka je stariji bajk ali nikako nije drlog ,znam da se zajefrkavaš,isto kao što nije drlog niti ovaj Rx iz Broda kojeg smo spominjali iako je petnaest godina stariji .Ali ne spada niti sve pod youngtimere,mada bi mnogi to htjeli tako prikazati .  8) :021:

Zanima mene. Doktorat iz nuklearne fizike? Minimalno 10-godišnje iskustvo u održavanju space shuttle-a? Ajde, ajde....nemoj sad pretjerivati. Svatko tko ima bar malo volje za učenjem i barem imalo smisla za mehaniku uz adekvatan alat ne bi trebao imati nekih većih problema.
 
Nemam doktorat iz nuklearne,niti znam bilo što o spaceshutleu .Veliš svatko ko ima malo volje za učenjem može raditi na zxru, uzet ću kao primjer .E ne može brajo. I što podrazumijevaš pod raditi? Promijeniti ulje,zamijeniti ručicu kvačila ili što već.Velim da 90% vozača o tome ima samo neka teoretska znanja,a o raskopavanju i agregata,ili pak kompletnog mjenjačkog sklopa ne zna ništa .  :LOL: :LOL: :021:
 
A raskapaš agregat i mjenjač prije svake vožnje, jel? Pa je sad to vrlo bitno za 90% vozača koji žele malo 'šrafiti'? :no: I kad smo već kod toga, misliš da je sve to kaj si nabrojal na drugim motorima full jednostavno? Ili je taj model stvarno neviđeno svjetsko čudo mehanike? Slažem se da to nisu poslovi za baš svakoga ali još jednom ti velim, nemoj pretjerivati jer koliko god bilo komplicirano uvijek se uz praksu može naučiti. Tvoja obrazloženja u najmanju ruku zvuče kao da je to svemirska tehnologija  :?