"Pucanje" u sitne sate na moto-susretima

Smeta li vam "pucanje" do jutra na pojedinim moto - susretima?

  • Smeta mi pucanje uopce

    Votes: 81 26.1%
  • Smeta mi pucanje u sitne sate, nakon zavrsetka programa

    Votes: 137 44.2%
  • Ne smeta mi

    Votes: 85 27.4%
  • Ne znam

    Votes: 7 2.3%

  • Total voters
    310
Status
Not open for further replies.
zvonko situm said:
...ja ne nosim kalašnjikov na susrete...iako mi ponekad zafali
ali utoke često nosim...i svaki put kad se nalijem prašim sve u šesnajst... :jesus:  mislim da je tako bolje nego zagađivati zrak ispušnim plinovima pokraj finih
damica...

Šta su utoke????  :misli:
:mrgreen:
 
zvonko situm said:
...ja ne nosim kalašnjikov na susrete...iako mi ponekad zafali
ali utoke često nosim...i svaki put kad se nalijem prašim sve u šesnajst... :jesus:  mislim da je tako bolje nego zagađivati zrak ispušnim plinovima pokraj finih
damica...

a ja nit nosim kalašnjikov, a ne nosim ni utoku, al zato jedem GRAH.....  :LOL:  :LOL: i pucam za svoje srce i dušu i nitko se ne bune, a isto tako nije štetno za okoliš  :mrgreen:  :LOL:  :LOL:
 
"SVI" ili barem večina nevoli kada se nad njim provodi nasilje ! Pucanje je školski primjer maltretiranja u svakom smislu . Prvo tlačitelj nakanom da puca tlaći tu jadnu mašinu vadeći joj dušu , nadalje tlači slušne organe svima u neposrednoj blizini , tlači sive čelije ( igra po živcima svima koji su prisiljeni trpiti ispade manijaka ) jer su dragovoljno pristupili skupu i što je najvažnije neposredno tlači organizatora .
Imam jedan konstruktivan prijedlog : ako se u neke prostore nesmije unositi sladoled , trebalo bi tlačiteljima  zabraniti unošenje sredstva za tlačenje (čitaj igračku koju mu je tata kupio ) i vrlo brzo bi se rješili te pošasti .

Sagledavajući folklor na susretima , čini mi se da postoje pojedinci koji uniformirani idu od skupa do skupa i paljenjem gume , odnosno pucanjem lijeće svoje flustracije . predlažem svakome tko poželi zapaliti gumu ili poželi pucati , neka lupi glavom u banderu javne rasvjete ili ti kandilaber , te sličan objekt , možda mu čip u glavi proradi . Mišljenja sam da bi Ministarstvo zdravstva treba razmisliti jer je krajnje vrijeme kako treba poznate nam tlačitelje u skladu sa strukom uvrstiti  u bolesne pojedince i svrsi shodno otvoriti odjel za liječenje istih .

Na ovim stranicama gledam ove izgorene plastikanere kao posljedica pucanja . Nijedan ponosni vlasnik (normalno ako nije tata vlasnik ) nije svjestan da sjedi na "hepo " kocki za potpalu vatre . Uvijek ali baš uvijek kada sam prisiljen slušati pucanje znam u sebi ponoviti : " Pucao u lepoglavi " ili " Tata kupio sinu igračku , tata će kupiti drugu kad sin ovu potrga " .

Poštujte druge kako bi i vas poštovali !

PS. Slobodno poslije ovog teksta možete drvljem i kamenjem 8)
 
Majstoru koji ga je rokao oko 4 ujutro noćas nemilosrdno preko pola sata na Skunksima na 10 metara od šatora, i time mislio valjda ući u povijest, mogu samo reći da su ga je nadglasao stanoviti dvojac svojim prepucavanjem oko 5. Stoga, ima i iznad pucača "pucača".  :?
 
Svaka čast svima koji potroše gumu vožnjom a ne paljenjem, svima koji imaju petlje odvrnuti gas do kraja na stazi i svima koji motore ne trebaju zbog toga da budu u centru pažnje, već zato da provedu što više slobodnog vremena u vožnji i druženju s istomišljenicima, kojima je motor više od igračke (y)... Iako sam već na jednoj drugoj temi iznijela svoj stav o ovom PROBLEMU, isprovocirale su me izjave o opravdanosti (????!) pucanja, turiranja i paljenja guma na motosusretima. Sve te egzibicije mi nisu bile interesantne ni kada sam počela voziti motore, s nepunih 16, kada su prave mašine imali rijetki zaljubljenici, koji su uglavnom uz puno muke došli do njih i vrlo rijetko se mogao čuti i vidjeti takav "folklor".

Dakle, definitivno protiv, ne zbog puno godina ili manjka temperamenta, već zbog toga što korektan odnos prema motoru, kao i prema svima koji su u toj priči (bez obzira da li su na susret stigli iz susjedne ulice ili nakon 1000 km od kuće), smatram bitnim obilježjem bajkerskog koda ponašanja.
Stoga, RESPECT svima na ovom forumu i šire, koji ne podržavaju navedene "radnje", kao i organizatorima susreta koji ih uspiju spriječiti.
 
Kad bi pucači i palioničari guma radili nešto zanimljivije, odnosno nešto što ne može, odnosno ne zna izvesti bilo tko, tad bi to bilo puno bolje. Ovak, koja korist osim buke??? Samo šteta po motor, a ništa se drugo zanimljivo ne dešava. Bilo bi lijepo gledati na susretima natjecanja ovog tipa a ne natjecanje u tome kome će prije puknut glava ili proletit klipnjača kroz blok, to je debilno.


Npr.


http://www.mojvideo.tv/videos/11917/kawasaki-z1%28kz900%29-drifting.html

http://www.youtube.com/watch?v=AjZ-R3LFMzo&feature=related
 
ma bilo je i prije genijalaca,

ne sjecam se koje godine, ali tek se pojavila Yamaha EX UP, lik na Maksimirskoj izadje iz birca i kresne hladan motor (mi smo bili tamo barem 3 sata a motor je vec stajao) i udri po gasu turirati na mjestu, nekon par minuta se motor samo zgasio, i vise ni a ni b,


jbg.
 
sid said:
ma bilo je i prije genijalaca,

ne sjecam se koje godine, ali tek se pojavila Yamaha EX UP, lik na Maksimirskoj izadje iz birca i kresne hladan motor (mi smo bili tamo barem 3 sata a motor je vec stajao) i udri po gasu turirati na mjestu, nekon par minuta se motor samo zgasio, i vise ni a ni b,


jbg.

Ma sigurno je ostao bez goriva, nista mu od toga ne bi bilo (y)
 
nisam siguran, probal ga covjek upaliti ali nista, bendix skljocne ali motor ni da bi se okrenul,
 
sid said:
nisam siguran, probal ga covjek upaliti ali nista, bendix skljocne ali motor ni da bi se okrenul,

A onda mu se mozda nesto i desilo :mrgreen:

Naime zbilja ne treba nikad turirati motor na hladno, ali tad se desavaju ostecenja koja se gomilaju kroz duzi vremenski period, ne crkne to odmah odjednom :?
 
a moguce, ma motor nije mogao biti stariji od 2-3 mjeseca, tek se pojavio,

steta motora
 
sid said:
a moguce, ma motor nije mogao biti stariji od 2-3 mjeseca, tek se pojavio,

steta motora

ja mislim da je tip pogrešio što još u salonu nije isprobao kako puca . Mogao je reklamirati :D

svi tlaćitelji motora neka još u trgovini isprobaju pucanje pa ako im se ne svidi buka neka traže drugi .
 
evo kaj se dogodi ak se malo pretjera  :palacdolje:
to je bilo danas u noci na motoriajdi kod Baroekra
http://www.youtube.com/watch?v=ADKoQeA1_n0
 
koki_3 said:
evo kaj se dogodi ak se malo pretjera  :palacdolje:
to je bilo danas u noci na motoriajdi kod Baroekra
http://www.youtube.com/watch?v=ADKoQeA1_n0

Bas mi je zao
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Pava0001 said:
Bas mi je zao
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

potpisujem i pridružujem se žaljenju :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :vatrica: :vatrica: :hura: :hura: :starac:
 
Status
Not open for further replies.