Route 66

Shtica

Active member
Kako svi vjernici jednom u životu odlaze na neka svetišta koja se moraju obići za života, tako i ja 27.04.2018. iz Zagreba letim za Chicago te krećem prema San Franciscu. Za put sam odabrao Goldwing 1500 Aspencade (već je kupljen) Molim bikere koji su već prošli Route 66 da podjele iskustva ukoliko treba na nešto posebno obratiti pažnju ili imaju kakav savjet ili sugestiju koju bih mogao primjeniti.

tnx
 
Dat cu ti svoj skromni savjet obzirom da sam prosao mali dio rute. Cesta je na pojedinim dijelovima vec zaboravljena pa se ne mozes slijepo drzati stare 66ice.
Krenuo iz Vegasa pa na 66 : Kingman - Seligman- Williams - Grand Canyon south rim. Lijepa zivopisna dionica, kultni restoran Road Kill 66 kojem je moto: you kill it we grill it  :mrgreen:
Kad se spustas iz Arizone u Californiju lijepa je dionica Kingman - Peach springs - Oatman (grad magaraca).. poslje Needlesa pravac LA ja bi izbjegao 66 i Mojave Desert, znaci ne za Barstow, monotono, prevruce, nema niceg... mozda probati nekim putem juznije, prouci malo...doduse ja sam vozio u 8. Mj..
I nemoj se zaboravit uslikat pored znaka End of Trail na Santa Monica pieru, kao ja.... :mrgreen:

Sretno (y)

 
  • Like
Reactions: martinx
Shtica said:
Kako svi vjernici jednom u životu odlaze na neka svetišta koja se moraju obići za života, tako i ja 27.04.2018. iz Zagreba letim za Chicago te krećem prema San Franciscu. Za put sam odabrao Goldwing 1500 Aspencade (već je kupljen) Molim bikere koji su već prošli Route 66 da podjele iskustva ukoliko treba na nešto posebno obratiti pažnju ili imaju kakvu sugestiju koju bih mogao primjeniti.

tnx

:shock:

sretno i nemoj bit nestašan  :mrgreen:  (y)
 
Krstarica je kupljena, osigurana i registrirana !!
 

Attachments

  • IMG_6154.JPG
    IMG_6154.JPG
    156.2 KB · Views: 718
  • 00W0W_eIjt8RLkMXI_1200x900.jpg
    00W0W_eIjt8RLkMXI_1200x900.jpg
    94.3 KB · Views: 645
  • 01515_5cGPIGJZQz0_1200x900.jpg
    01515_5cGPIGJZQz0_1200x900.jpg
    69.9 KB · Views: 517
Super (y) , iako bi ocekivao nekakav roadglide - ovo je zicer odabir motora- ali šteta što nije "interstate"!

Sretno..  Pratiiim.. :wink:
 
Ja nisam putovao na Route 66,ali bi volio otić tamo na par tjedana i putovat od Chicaga do LA-a na nekom Harleyu :biker: (ili možda u nekom muscle car autu,tipa Mustang ili Charger iz 60-ih),ali nažalost nemam love za tak nekaj.
Sretno s putovanjem,i stavi par slika na forum (y)
 
Dobar izbor motora za krstariti po USA.
I ja se nadam nečem sličnom slijedeće godine.
Prateći neke USA moto forume i komentare došao sam do nekog preliminarnog zaključka da je možda bolje i zanimljivije obići zapadni dio USA, SF, LV, California....sa okolnim nacionalnim parkovima.....a u sve to lijepo se dadne se uključiti i zapadni dio Route 66.

Ovdje se može naći zanimljivih ruta po USA :

https://www.eaglerider.com/self-drive-motorcycle-tours

Sretno i čekamo dojmove i fotke
 
Kod njih sam iznajmio motor, podignes ga gdje hoces i vratis na drugoj lokaciji. Imaju hrpu ureda po cijeloj americi. Ture su im super ali cijene su jos jace.. najbolje samo iznajmit a sam odraditi turu. Naravno kome pare nisu problem svakako s njima jer to ne moze bit lose..
 
Kolegha s hyundai foruma napisao odličan putopis, rento je motor tamo .

[urlhttp://www.hyundai-klub.hr/forum/viewtopic.php?f=20&t=17180][/url]
 
Budem, samo preciziraj, bit će da ne možete ući na forum ili ?

Nisam to radio, pa objasni kakvo skrinšotanje treba ?