S1000XR

Čestitam na novoj pili i puno bezbrižnih i veselih kilometara želim!

BTW, zašto ne izbace full crnog XRa, mislim da bi taj bio bomba?

(y)
 
to se i ja pitam...ili recimo mat crnog 8), ova plava za 2017 je bezveze.
 
Evo na brzinu, ovako nekako bi to moglo izgledat...
 
Ovaj lik iskorištava sav potencijal motora  (y)
https://www.youtube.com/watch?v=yemiO6buqE4
 
Lako je sa tuđim motorom! Neka sam iskrca 170000 kn pa neka leta i stunta! :wink: :)
 
Nije bit jel motor tuđi ili tvoj.Čovjek je htio pokazat kako tip kontrolira taj (multi kaj ti ja znam kak se zovu više ti motori)bmw-mts od 200 i više kila na bilo kakvoj cesti ili podlozi.Meni je taj motor mrak  i snimka je ok.
 
Dali itko pouzdano zna jeli rađen kakav "redizajn" modela i od kojeg datuma? Navodno da je ona grau boja od 2016. nešto mjenjano na njemu?
 

Attachments

  • $_20.jpg
    $_20.jpg
    104.2 KB · Views: 305
xx-SB said:
Dali itko pouzdano zna jeli rađen kakav "redizajn" modela i od kojeg datuma? Navodno da je ona grau boja od 2016. nešto mjenjano na njemu?

Ono sto zvanicno kazu za model 2017 je nosivost visa za 10kg, rijesen problem vibracija na upravljacu, 5ks vise i euro 4 norma
 
Bravo, TOP izbor (y), daj nabaci koju sliku.


p.s. ''sekta'' je na 2, ali rapidno raste :LOL: :LOL:
 
T@ZG said:
Bravo, TOP izbor (y), daj nabaci koju sliku.


p.s. ''sekta'' je na 2, ali rapidno raste :LOL: :LOL:

Pridruzit cu vam se i ja... za par godina :LOL:, dok jos malo izvozam R-a, ali XR mi je definitivno sljedeci na listi (y)
Mrvica mi je falila da ga kupim kada sam kupovao R-a, ali prepale me price o tadasnjim problemima sa masinama, mala nosivost, a izgledao mi je i neudobno za suvozaca.
Je li ko testirao sa suvozacicom na duze ture ? Je li udobno ?
 
Evo ja uzeo novog pred 11 dana, jučer je rađen servis na 1000 km. Novi 2017., Euro 4, me kod Tomića ispao 139k kn, sa svim mogućim dodacima, touring i dynamic paket (+2k za alarm). Ako izuzmemo pare iz jednadžbe, najbolja stvar koju sam kupio zadnje vrijeme.
Za razliku od stare yamahe, osjećam se puno stabilnije i sigurnije na cesti.
A majketi al ga potegne kad potegneš gas :)

Jedini zajeb je sad kad sjednem na bilokoji drugi motor, sve mi se čini užasno malo. Preparkiravao sam nekidan stari motor pa sam se čudio di sam ja tu prije stavljao noge i ruke :D