samo jedno lakirersko pitanje :)

Trebalo bi biti kod ovih boljih. Ako se ne varam bilo je kod Max Mayera na Lanistu. Ja sam na maketama radio sa skalpelom pa lagani utor napravi granicu i povuce u sebe tj. zaustavi prodor dalje ali to su maketice pa....
 
MadKec said:
Trebalo bi biti kod ovih boljih. Ako se ne varam bilo je kod Max Mayera na Lanistu. Ja sam na maketama radio sa skalpelom pa lagani utor napravi granicu i povuce u sebe tj. zaustavi prodor dalje ali to su maketice pa....
e super , baš prolazim tamo sutra
tnx  (y)
 
DamirK said:
javi kad budeš drugi put špricao da li funkcionira  :mrgreen:
ali nisam samo tako oprao , to je samo pomaže kod pranje ... inace na kraju sam špricu klasicno rastavio i ocistio ... 
 
kako se zove ona tekucina sa kojom prešpicaš grubu prelaz laka ? 
znaci kad ne lakiraš cijeli komad vec radiš popravak na pik traku pa onda samo prešpricaš taj prelaz da se sve stopi u jedno  ...
 
markookram said:
kako se zove ona tekucina sa kojom prešpicaš grubu prelaz laka ? 
znaci kad ne lakiraš cijeli komad vec radiš popravak na pik traku pa onda samo prešpricaš taj prelaz da se sve stopi u jedno  ...
nije bas tako ali 2K Losser...razredjivac za uspricavanje....prije se to radilo s obicnim 2k razredjivacem(duzim)  :mrgreen:
 
VooDoo said:
nije bas tako ali 2K Losser...razredjivac za uspricavanje....prije se to radilo s obicnim 2k razredjivacem(duzim)  :mrgreen:
da samo kaj tal losser ima navodno neki dodatak za sjaj
 
:shock: nesto kao ima,a sto... nemam ni ja pojma...
i taj dodatak se umjetno dobivao  :mrgreen:

kad izlakiras bezbojnim sto trebas(ili akrilnom bojom),iz sprice ispustis ostatak boje,sipas 2K razredjivac i zamuckas da okupi ono malo laka(boje) sto je ostalo na stjenci i s tom otopinom raspricas rubove 8)
 
a evo i kako to majstor radi  :mrgreen:  http://www.youtube.com/watch?v=KRWtixPvjdY