Scalina - Trogir...novo - staro mjesto za moto putnike!

picoda

Well-known member
Mnogi s ovog foruma, kao i desetine moto putnika sa svih strana ove lude balote, spavali su bar jednom kod mene u prizemlju. U malenom apartmancicu niskih plafona koji je nekada bio konoba. S prsutima. I slanim srdelama. Djabe...naravno. :mrgreen:

Kako sam upravo u postupku uredenja puno ozbiljnijih smjestajnih jedinica u samoj staroj jezgri Trogira, (ali i puno skupljih, jebiga  :mrgreen:), odlucio sam i toj nasoj konobi opaliti jedan lagani fejslifting kako bi i je, kad sam vec u tom poslu, komercijalizirao. E sad, posto vise nema djabe...osim istinskim rodjacima :mrgreen:, nastojali smo to sloziti u jeftinijoj home made varijanti...bez puno rusenja, busenja i skidanja plocica...(potpuno suprotno od onog sto radimo u gradu), kako bi se mogle slozit nekakve pristojne cijene za sve moto, (ali i one druge  :mrgreen:), putnike.

Zato...ako vas put nanese u ove krajeve, a treba vam niski plafon nad glavom  :mrgreen:, javite se da vidimo sto mozemo da napravimo.

Nasa web stranica se jos neko vrijeme nece dizati...dok objekti u gradu ne budu gotovi...tako da slike i ostalo mozete pogledati na ozbiljnijim booking portalima, a kontakt do tada direktno ovdje ili na mail [email protected] 

Evo i linka s jednog od portala...

https://www.airbnb.com/rooms/5210653?s=YkIh     
 
Imaš garažu? Koji dio Trogira? Primaš kartice?
Sretno!
 
Čiovo.

Btw, Picoda... iman ti jednog cjevaša (Ei Niš) za na drugi kantunal.

:LOL:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
davor_77 said:
Ni dva dana od Ingurancije i već privreda cvijeta.  :mrgreen:

(y)

Okrenimo se buducnosti... :mrgreen:

Direktor said:
Imaš garažu? Koji dio Trogira? Primaš kartice?
Sretno!

Imam. Šta ce ti garaza? Ktm?  :mrgreen:
Ovo je na Ciovu...2km od grada. Motorom. 2,2km ako ides nanoge.  :mrgreen:
Primam kurac...jos mi samo to treba. :mrgreen:

Fala!

Shepa said:
Čiovo.

Btw, Picoda... iman ti jednog cjevaša (Ei Niš) za na drugi kantunal.

:LOL:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Imam ih i sam...al nisam tija pretjerivat i goste zracit. Da mi okolo svitle po noci... :mrgreen:
 
Kada se zaključaš u zahodu jel' se mo'š otključati ili treba sa sobom gonjat i bravara sa wd-om  :LOL: U svakom slučaju želim dobru popunjenost ma kaj got to značilo  :LOL:
 
biker4life said:
- dvorište ili garaža u sklopu apartmana (za motor)?

Ako se financije dogovore sa slobodnim vremenom, u planu je možda na ljeto uputiti se u južnije krajeve, samo neznam dali baš toliko južno, ali informacija o dobrom smještaju sa garažom/dvorištem je uvijek dobrodošla.

Hvala. :paper:

Koji vam je film svima ta garaza? Na Ciovu je apartman, nije u Sowetu... :mrgreen:
Ima brate garaze koliko oces... :mrgreen:
 
Lolo said:
Kada se zaključaš u zahodu jel' se mo'š otključati ili treba sa sobom gonjat i bravara sa wd-om  :LOL: U svakom slučaju želim dobru popunjenost ma kaj got to značilo  :LOL:

Zahodi su sad na karticu...platis koliko koristis. Ko je štrca wd, štrca je... :mrgreen:
 
Stvarno stare slike, još je moja jaketa na višalici.

:rofl:



A tek WR...
Slin, slin...


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Da li je i "coperta" u ponudi ili se moramo sami snaći?  :mrgreen:
 
einstein said:
Da li je i "coperta" u ponudi ili se moramo sami snaći?  :mrgreen:

Nema te coperte kod nas. Ovde vlada omerta. Sta se desi u apartmanu...ostaje u apartmanu.  :mrgreen: