Skuter putovanja i druzenja

Status
Not open for further replies.
Na poslu sam.. radim, pa malo duže treba dok odgovorim. Znam za Gračac, platih već kaznu na 4 kotača
 
Gusta, unio si svojeg stila u opis, i da ne znam tko je to pisao, znao bi da si ti!
zato mi je i bilo zanimljivo čitati o tvom putovanju (y)
 
Hvala, hvala.. zaista mi je žao što nisam imao više vremena i volje slikati po kiši jer je sve ovo slikano mobitelom pa bi riskirao da ostanem i bez njega ako se namoči. Inače cesta Josipdol-Vratnik je prekrasna, bez prometa, široka, prolazi kroz srce Gorskog Kotara, samo treba pogoditi vremensku prognozu.

@Frend Italian translation manager Liberty  :mrgreen: ... znam još jednog na ovom forumu koji ima slični stil pisanja  :LOL: :LOL: :LOL:
 
fila said:
Ja se idući vikend spremam put Pirovca..cca 280km, pa ak ima neko nekih savjeta nek kaže.. reportaža slijedi po povratku s godišnjeg. Prtljaga putuje na četiri kotača u sigurnim ženskim rukama..
NHF, taman da mi žena putuje kombijem na more, prtljaga ide samnom. To je dio folklora, nemrem ja na put bez prtljage. Naravno da me čudno gledala kad sam joj to isto priopćio. Čak mi je bilo i žao šta nisam imao više prtljage, jer mi je sve stalo ispod sica i u kofer.
 
Slijedeći ponedjeljak idem Rijeku,imam tamo cca 1 sat posla (odjava auta ),pa nastavljam put prema Puli.Ako netko možda ide u tom smjeru,neka se javi,u društvu je zabavnije putovati. Idemo ja i moja bolja polovica,u Puli ostajemo 2-3 dana.
 
Gusta, stvarno si pisac :) vrlo zivopisno  (y)
 
eto vratio se kući prije nekih 1h vremena, nisam slikao ništa ali imam vrlo dobar razlog zašto
fotoaparat je pokisao i riknuo, doslovno
tip: svi vozači nexia ako vas uhvati jaka kiša nestavljajte elektroničke naprave u one pretince naprijed jer se skupi voda u njima

eto išao sam autocestom od ivanič grada(bio kod strica) do karlovca ništa zanimljivo se nije dogodilo dosadna vožnja u kojoj sam poželio tempomat...
od karlovca o rijeke pičio starom cestom i uživao kao mali majmun kad dobie bananu, jako jako malo prometa ništa skoro i stvarno ne razumijem zašto večina ljudi plati autocestu kad je ovo milijun puta bolje, jedno 15ak min iza duge rese me prošla R6 pa eto probao ja pratit čovjeka ali nisam uspio držao sa korak nekih 15-ak min i onda sam izgubio iz vidika ali bar sam uživao par puta ušao malo prebrzo u zavoj pa sam brusio nogaru a jednom puno brže nego što sa trebao pa sam završio na suprotnoj traci srećom nikog iz drugog smjera, u tih cca 150km jedno 7-8 puta sam brusio lijevu stranu nogare a 2-3 puta desnu stranu, primjetio sam lagano pregrijavanje koćnica pa sam malo usporio tj na ravnom nisam više hvatao 150 pa onda kočio na nekih 110-120 a nekad i na manje, ima nekih manjih radova( kose travu i sl.) pa iza zavoja nisam vidio da auto stoji(usporava na nekih 40 a ja sa očekivao da će barem 80 ići) i skoro ga pogodio counter steering je odradio posao fenomenalno, držao onda nekih 120 pa u zavoje ulazio samo sa puštanjem gasa
primjetio sam da vilica je možda malo premekana za lov na R6..
stao sam na vratima jadrana pa budući da sam tankao u karlovcu motor je potrošio 9L u tih 150km (y) (y), ulje nisam gledao sutra ču :D
stavit ču video na stranicu u potpisu zapravo neznam kada ću uploadat, snimao sam dan kad sam krenuo na put od labina do ičića ili tako negdje
vrijeme je bilo odlično cijelim putem malo je kod učke palo kiše ništa strašno vozio Y do pazina onda sišao na staru cestu za pulu i laganini oko 110...
sve skupa oko 1400km
 
u rodnom selu Nikole Tesle.to ti se nalazi otprilike 3km van gospića, postoje oznake kuda moraš da kreneš.
 
liberty said:
znači da si ga dosta stiskao (ako je potrošnja bila 6 l na 100 km) :mrgreen:

pa R6 je brz motor :mrgreen: ma u zavoju nije on išao puno brže ali na ravnim djelovima me jednostavno gazi tamo di ja uhvatim 150 on uhvati 200, nemogu mu ništa
 
liberty said:
@afusta -izvjesti ti nas koliko si to km napravio i kako je prošlo sa servisom na 18.000 km

evo tamo u nexi500 temu ću stavit
 
ja bi isao u zeljavu
zeljava je ex vojni  aerodrom, tj baza, navodno najveca u ovom dijelu svijeta.

proguglaj malo i tak
http://www.zeljava-lybi.com/index.html
iance jako zanimljiva lokacija, puno ljudi ju ide posjecivati itd.... nesto fascinantno....
 
Fran Mirtl said:
ja bi isao u zeljavu
zeljava je ex vojni  aerodrom, tj baza, navodno najveca u ovom dijelu svijeta.

proguglaj malo i tak
http://www.zeljava-lybi.com/index.html
iance jako zanimljiva lokacija, puno ljudi ju ide posjecivati itd.... nesto fascinantno....

Moram priznat da prvi puta cujem za Željavu. Cini mi se da si mi dao ideju za sljedecu turu  :)
 
lister said:
Moram priznat da prvi puta cujem za Željavu. Cini mi se da si mi dao ideju za sljedecu turu   :)
Odlična destinacija, ali to smo mi '91 zvali aerodrom Bihač.
 
Status
Not open for further replies.