Skuter putovanja i druzenja

Status
Not open for further replies.
evo napokon dočepao sam se pca sa brzom vezom, eto stigao sam u vukovar po kiši i jakom vjetru pokisao kao pas
išao sam obalom do rijeke snimao sam od labina do lovrana tako nešto umrla mi je baterija bila(ja budala zaboravio napunit)
onda sam išao starom cestom do karlovca e to su bili ggušti nabrojao sam cca 10 auta ma milina bilo je malo hladno i oblačno al nema veze, onda sam iz karlovca išao prema sisku mislio sam iči na pisarovinu ali sam nekako zavšio u glini :misli: :D i onda došao sisak i tu je počelo kišit pa sam dalje nastavio po autocesti i po vrlo jakom pljusku i tak do vinkovaca onda se malo smirilo
jučer samo opet po kiši vozio do požege ostavit skut na servis okusio sam kRRndiju po kiši i svidila mi se jako nadam se da će sljedeći put biti suho...

p.s. ovi iz mms su stvarno super kad su vidili da sam sav mokar dali mi trenerku i majicu da budem u suhom, svaka čast (y) (y)
i moram si kupit kišno odijelo :mrgreen:
 
mv_agusta said:
evo napokon dočepao sam se pca sa brzom vezom, eto stigao sam u vukovar po kiši i jakom vjetru pokisao kao pas
išao sam obalom do rijeke snimao sam od labina do lovrana tako nešto umrla mi je baterija bila(ja budala zaboravio napunit)
onda sam išao starom cestom do karlovca e to su bili ggušti nabrojao sam cca 10 auta ma milina bilo je malo hladno i oblačno al nema veze, onda sam iz karlovca išao prema sisku mislio sam iči na pisarovinu ali sam nekako zavšio u glini :misli: :D i onda došao sisak i tu je počelo kišit pa sam dalje nastavio po autocesti i po vrlo jakom pljusku i tak do vinkovaca onda se malo smirilo
jučer samo opet po kiši vozio do požege ostavit skut na servis okusio sam kRRndiju po kiši i svidila mi se jako nadam se da će sljedeći put biti suho...

p.s. ovi iz mms su stvarno super kad su vidili da sam sav mokar dali mi trenerku i majicu da budem u suhom, svaka čast (y) (y)
i moram si kupit kišno odijelo :mrgreen:

Drago mi je da si sretno stigao. Tu kod nas u Puli jucer kišno, onako malo pada, malo ne, danas vrlo suncano, bez oblacka, ali i malo vjetrovito. Ali ipak bio ja danas đir po Istri malo (detaljnije u XT topic-u).

Steta zbog kise, ali drago mi je da je sto se ostalog tice put bio ugodan.  (y) Kad se vracas u Pulu?

:skuter:
 
liberty said:
koliko ti je trebalo starom cestom do Laina i do Opatije

nemam pojma 20-30min, bura je puhala od pule do pa do kad se nisam uputio u šumu gorskog kotaram kod grobnika je bilo strašno kakko je tamo derala

ja se nada da će samo ostat oblačno i da niš neće padat, guess i was WRONG :mrgreen:
 
nečete vjerovat ali nije niš ulja potrošiom, gledao ulje u sisku i u vinkovcima, pustio ga nekih 10min da se hladi i ja pogledao i ulje na vrhu ostao sam paff :shock:
 
kad se budeš vračao,ako bude suho - izmjeri onda ulje, ićeš brže...ali to ionako nije bitno
svaka čast još jednom (y)
 
mv_agusta said:
nemam pojma, u nedjelju ili ponedjeljak ili utorak, booo :misli:

I see... pa uzivaj... i pazi po cesti, stvarno ima majmuna u ovim ljetnim mjesecima masu... danas mi čiča od 9 banki izleti... neki dan neka baba... pa stranac...  :pandur:

@liberty: Slazem se da, ako budes imao malo jaci tempo (a po suhom vjerovatno hoces), obrati pozornost onda na ulje. A ako i onda bude sve 5 (nadamo se), onda je cini se tvoj nexi odlicno razrađen i mozda posteđen problema 460. Nikad neznas... mozda su vozila iz te serije iz koje je i tvoj 460 "bolje" napravljena, ili tko zna...  :misli:
 
Svaka cast na putovanju  (y), ali ipak di ti je pamet bila na toliki put bez kisnog pa jos po ovakvoj prognozi  :mrgreen:  :LOL:
E, da - kad budes kupovao, kupi dvodijelno. Prakticnije je puno (iskusio pa znam).
 
GoranST said:
Svaka cast na putovanju  (y), ali ipak di ti je pamet bila na toliki put bez kisnog pa jos po ovakvoj prognoz:mrgreen:  :LOL:
E, da - kad budes kupovao, kupi dvodijelno. Prakticnije je puno (iskusio pa znam).

mladost ludost :mrgreen: :mrgreen:
 
mene je SIDI koštao nešto inad 200 kn (oko 230)
variraju cijene i kvaliteta
najskuplj nije ujedno najčešće i najkvalitetnije

meni je bilo bitno da nije preskupo, jer za njega nisam htio izdvojiti više novca

oduševljen sam s njime
 
liberty said:
mene je SIDI koštao nešto inad 200 kn (oko 230)
variraju cijene i kvaliteta
najskuplj nije ujedno najčešće i najkvalitetnije

meni je bilo bitno da nije preskupo, jer za njega nisam htio izdvojiti više novca

oduševljen sam s njime
A gdje si ga kupio?
Kod sebe u Puli ili u Zg?
 
liberty said:
u zg, kod Šepiča na jesenjsko/zimskom popustu (to je cijena nakon 25% popusta)
Neki dan sam tamo kupio rukavice i dobio 5% na gotovinu, malo cu prosvrljat gradom pa navratiti i do njih.
Hvala ti, pozdrav!
 
liberty said:
mene je SIDI koštao nešto inad 200 kn (oko 230)
variraju cijene i kvaliteta
najskuplj nije ujedno najčešće i najkvalitetnije

meni je bilo bitno da nije preskupo, jer za njega nisam htio izdvojiti više novca

oduševljen sam s njime

Meni su Sidi hlace iz istog kompleta  popustile po savovima i ostao sam mokre guze :(
Ali sam otisao u Graz do Louisa i tamo ubo nove hlace na snizenju za 19 eu i sada sam suh :)
Gornji dio je ok za sada, ali na donjem su lose izvedene brtve na savovima gdje je step pa su se odljepile i propustile :(
Moja preporuka je Proof kisno odijelo iz dva djela iz Louisa  (y)
 
Status
Not open for further replies.